Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

w AC trochę go wyidealizowali, zrobili z niego postać błazna, którym w grze przecież nie był. tam był bardziej opanowany, taki chłodny koleś, który nie zawacha się zabić jeśli trzeba.
Bo Reno w AC miał być cool. W grze był naprawdę zimnym madafaką, bo tego wymagała jego robota. Wiem, że tylko krowa nie zmienia poglądów, ale czy aby nie przesadzono? Co nie zmienia faktu, że Reno z AC jest ciekawą postacią. Ciekawszą niż Tiffa, Red i Cait...
o się chociaż przyczyni dla społeczeństwa
Myślisz, że taki człowiek chciałby sie przyczynić dla społeczeństwa...? Pomijam fakt ilu ludzi on zabił, jaką miał pracę w Sinrze...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Co nie zmienia faktu, że

Kod: Zaznacz cały

zabij sporo ludzi, on się przyczynił do śmierci ludzi w sektorze 7, inna sprawa Corneo, którego też zabił
Napewno nie była to tak pozytywna postać jak w AC.
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

King VERMIN! pisze:Myślisz, że taki człowiek chciałby sie przyczynić dla społeczeństwa...?
Może po dwóch latach coś się w nim zmieniło, wcześniej wykonywał rozkazy teraz już nie musi.
A jeśli chodzi o

Kod: Zaznacz cały

śmierć Cornera 
to można by się nad tym trochę po zastanawiać przecież

Kod: Zaznacz cały

on chciał też nas zabić i to 2 razy
a, że mu się nie udało to już nie nasza sprawa, a Reno nas tylko wyręczył
(ja i tak miałem tego gościa dosyć)
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

No tak... a Reno niby nie chciał nas zabić? Tylko bez: "miał rozkazy", bo to nikogo nie tłumaczy :roll:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzizas przystopujcie ludzie -_-' Idźcie z tym do tematu o AC czy co -_- Bo zaraz zaczniecie walić zbędnymi spoilerami... no. sio, sio lulu.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

nie tylko Reno zresztą. Turkowie byli ogólnie od brudnej roboty: porwania, zamachy, itp. jak się z tej strony na nich popatrzy to sposób w jaki zostali przedstawieni w AC jeszcze bardziej razi. przynajmniej jeśli chodzi o Reno i Rude'a bo ciężko coś więcej powiedzieć po sekundowej scenie z Eleną i Tsengiem (plus ta z początku filmu, zle tam i tak było słych ać przecież tylko ich głosy).

edit: a to mi się wysłało już po poście Go.
Kubenek

Post autor: Kubenek »

ja glosuje na Aeris i Clouda (poniwez moje dziewczyna jest podobna do aeris, ale ta z FFVII jest lepsza an Clouda dlatego ze jestem taki jakl on) -_-//wygladam podobnie\\-_-
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kubenek pisze:an Clouda dlatego ze jestem taki jakl on) -_-//wygladam podobnie\\-_-
Przepraszam, ale nie mogę powstrzymać się od komentarza :>. Czy twoje włosy też nie poddają się prawu grawitacji (My hair defies gravity :evilbat: ) :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Sephiria pisze:Kubenek napisał/a:
an Clouda dlatego ze jestem taki jakl on) -_-//wygladam podobnie\\-_-

Przepraszam, ale nie mogę powstrzymać się od komentarza :> . Czy twoje włosy też nie poddają się prawu grawitacji (My hair defies gravity :evilbat: ) :lol:
ja też nie mogę się powstrzymać XD
i latają za Tobą dziewczyny jak psy za rzeźnikiem? :lol:
jeżeli masz już takie włosy, na które grawitacja nie ma siły, to czy masz takie od zawsze? czy to siła żelu... ?
czyli lubisz Clouda tylko dlatego, że wyglądasz jak on? geez
i mała rada, jak poznasz dziewczyne podobną do Tify, to wiesz co robić :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gagarin pisze:i mała rada, jak poznasz dziewczyne podobną do Tify, to wiesz co robić :]
O, teraz ja się zainteresowałam - co należy robić z poznaną dziewczyną podobną do Tify? Czy wzorem Clouda - olewać? :lol:
Gagarin pisze:czyli lubisz Clouda tylko dlatego, że wyglądasz jak on? geez
To nie jest takie głupie, jak się wydaje. ;) Większość z nas lubi odnajdywać w bohaterach gier/książek/filmów jakąś cząstkę siebie, choćby i wyimaginowaną. :D
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Lenneth pisze:To nie jest takie głupie, jak się wydaje. ;) Większość z nas lubi odnajdywać w bohaterach gier/książek/filmów jakąś cząstkę siebie, choćby i wyimaginowaną. :D
czyli wyglądasz jak ten Różowy? XD jesli tak, to nie jest dobrze... :]
Lenneth pisze:olewać
nie tak dosłownie :]
Lenneth pisze:O, teraz ja się zainteresowałam - co należy robić z poznaną dziewczyną podobną do Tify?
zbadać, czy podczas boju tez ma takie duże cycki :] ewentualnie

Kod: Zaznacz cały

zabić Aeris i dobrać się do Tify
to że wygląda jak Cloud, to nie znaczy, że musi się tak zachowywać :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Gagarin pisze:czyli wyglądasz jak ten Różowy? XD jesli tak, to nie jest dobrze... :]
STHU. :lol: Chciałabym. :> :lol: Na razie po pijaku rozważałam tylko wytatuowanie sobie trzech szóstek we wnętrzu dłoni, żeby się do niego upodobnić. :lol:
A tak na serio, to miałam na myśli nie tylko wygląd zewnętrzny przy próbie identyfikacji się Cloudem. :lol: ('Próba identyfikacji się z Cloudem'...? Nie no, odlot zupełny. XD)
Gagarin pisze:nie tak dosłownie :]
Ależ nazywajmy rzeczy po imieniu. :]
Gagarin pisze:to że wygląda jak Cloud, to nie znaczy, że musi się tak zachowywać :]
Właśnie to w poprzednim poście sugerowałeś. :]



Ja nie chciałam offtopować, to zuy Gagarin mnie zmusił. ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

KONIEC TEGO OFFTOPA -_-
SkyLine

Post autor: SkyLine »

Ostatnio gram w FF IX i prawdopodobnie zmienie zdanie co do ulubionej postaci.
Zidane jest wyluzowany ma ciekawe umiejętności natomiast Cloud jest z jednej strony ponurakiem z drugiej zaś Finalowym odwzorowaniem Nicolasa Cage jest kimś pomiędzy Squallem i Zidanem.
Chyba jednak Zidane.
(z z postaci pobocznych to Quina za spoko podejąście do życia i to specyficzne"piękno":) FROG DROP!)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

To raczej Squall jest pomiędzy Cloud'em a Zidane'm. Bo to Cloud ma najbardziej porąbane w czaszce, a Squall mimo, że jest jaki jest i etc. to choroby psychicznej u niego nie stwierdzono :lol: A Zidane... jak on drażni :/ Wesołek bez namysłu, postać płytka i szara przy Squall'u i Cloud'zie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”