Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Nie piszę, że Cloud jest do bani, poprostu na realia FF jest on dość... zwyczajny. Ma to naturalnie swoje plusy, bo np. niedobrze mi się robi jak widzę Tidusa (chyba jeden z gorszych bohaterów w grach w ogóle...), bo on mnie naprawdę drażni :wink: Ale z drugiej strony taki Squal poprawia mi humor. Cloudowi mówimy "tak", ale bez żadnych ochów i achów :wink:
Saddam

Post autor: Saddam »

king VERMIN! pisze:No. Blond cieniak który wmówił sobie, że jest w SOLDIER, który bez pomocy przyjaciół nic by nie dokonał (AC to dobitnie pokazuje) i który psychicznie jest poprostu słaby...

Piszesz, że najlepszy w całej serii... grałeś we wszystkie części...?

N: No i w sumie argumenty popierające słowo "najlepszy" tez cienkie....żeby nie powiedzieć, że wcale ich nie ma.
We wszystki grałem oczywiście!!A cloud to i tak debeściak!!powiem Ci jedno nie lubie Cie bo nie lubisz Clouda
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Saddam pisze:nie lubie Cie bo nie lubisz Clouda
O jezu... Myśląc taką "logiką" powinienem nienawidzic wszystkich, którzy nie wyznają Sephirotha jako Zbawcy i Mesjasza. :D
Saddam- każdy ma prawo lubić i nie lubić kogo chce
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Saddam pisze:We wszystki grałem oczywiście!!A cloud to i tak debeściak!!powiem Ci jedno nie lubie Cie bo nie lubisz Clouda
A ja Cię nie lubię, bo piszesz durne posty bez argumentów. I w końcu Ci wlepię warninga.
dark_raven pisze:Saddam- każdy ma prawo lubić i nie lubić kogo chce
Widać Saddam nie przekroczył progu 6ciolatka, kiedy takowy zaczyna rozumiec, ze różni ludzie lubią różne rzeczy.

KONIEC OT.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

king VERMIN! pisze:Ma to naturalnie swoje plusy, bo np. niedobrze mi się robi jak widzę Tidusa (chyba jeden z gorszych bohaterów w grach w ogóle...)
Bo Tidus nie jest nawet przerysowany... on jest zarysowany niestety... :P O ile Cloud potrafi zmienić się w wrednego madafakę, tnącego Sepha patrząc mu w oczy, za pewną osobę, tak Tidus pozostaje do końca takim lekkim, Tidusem po prostu :lol: Ale i jego da się lubić, jako tako, ale zawsze.
Ale z drugiej strony taki Squall poprawia mi humor. Cloudowi mówimy "tak", ale bez żadnych ochów i achów
Squall to naturalny, urodzony madafaka, ot co. A co najzabawniejsze ma w sobie tyle samo angstu co Cloud, tylko że nie tego kalibru, a i znacznie większy realizm świata przedstawionego VIII nie pozwolił na ucieczkę we własny umysł i tym podobne rzeczy. I jego też lubimy - bardzo ^^ Ale ma minusa za lekceważenie Rinoy :P
Sword pisze:PS. Popieram ostatnie 2 posty Gveira :)
Dzia :)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Tatsuo

Post autor: Tatsuo »

Zagłosowałem na Clouda, ale wole Reda XIII, gdyż podoba mi się jego styl walki, tatuaże, ma fajną czupryne, a poza tym lubię zwierzęta :P
jarek

Post autor: jarek »

Squall najlepszy: walka i sposód do życia
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jarek jak nie chcesz tutaj marnie skończyć to argumentuj swoje wypowiedzi, bo:
Squall najlepszy: walka i sposód do życia
takie tępimy. Pisz tak, aby ktoś potem mógł rozwinąć wątek. EOT.
Ri_Niobe

Post autor: Ri_Niobe »

Jak dla mnie to naj naj naj jest Reno XD Ach tylko żeby kite ściął ;] ale i tak lubie tego komika. Szczególnie w filmie się wykazał xD Daje głos na Clouda bo mu współczuje... (Aerith, Tiffa wiecie OCB nie) Zresztą ja Squalla nie lubie, a części z Zidane nie znam. Ide w takim razie lookać która to XD
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Ri_Niobe pisze:Jak dla mnie to naj naj naj jest Reno
A może byś tak uargumentował? Chcielibyśmy wiedzieć dlaczego tak sądzisz.
Ri_Niobe pisze:Ach tylko żeby kite ściął
Ja go sobie nie wyobrażam bez kity tak właśnie fajnie wygląda :P
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ri_Niobe pisze:Daje głos na Clouda
Ri_Niobe pisze:Zresztą ja Squalla nie lubie
Czemu to mnie nie dziwi? :roll: Jak rzekł KAIN, argumenty mile widziane.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

KAIN pisze:Ja go sobie nie wyobrażam bez kity tak właśnie fajnie wygląda :P
Jak by sobie ściął kitę, to już nie byłby ten sam Reno. Kita i pałka to jego znak rozpoznawczy, więc bez kity znak byłby niepełny :).
Kobieta zmienną jest...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sword pisze:Jak by sobie ściął kitę, to już nie byłby ten sam Reno. Kita i pałka to jego znak rozpoznawczy, więc bez kity znak byłby niepełny :) .
Bez niej wyglądałby znacznie gorzej. Musi być luzak, z powyciąganą koszulą, niedbale zapiętą, rozpiętym garniaku. Bo sztywniakiem łysym jest tu Rude, a Reno ma być taki jaki jest - to dobrze przemyślane i sensowne, wierz mi :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

co do Reno to mam trochę mieszane uczucia. niby fajny luzak i w ogóle, ale nie zapominajmy, że

Kod: Zaznacz cały

to on wysadził kolumnę podtrzymującą platformę nad sektorem 7, przez co przyczynił się do śmierci wielu ludzi, potem w wyrafinowany dość sposób pozbył się Corneo. a w AC co mamy? Reno ratuje dzieci przed potworami...
w AC trochę go wyidealizowali, zrobili z niego postać błazna, którym w grze przecież nie był. tam był bardziej opanowany, taki chłodny koleś, który nie zawacha się zabić jeśli trzeba.
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Sogetsu pisze:w AC trochę go wyidealizowali, zrobili z niego postać błazna
Niby tak ale mi tam pasuje no i co ma robić jak

Kod: Zaznacz cały

Shinra przestała prawie istnieć
To się chociaż przyczyni dla społeczeństwa :P
Welcome to these crazy times.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”