Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

A-Sephirtoh-C

Post autor: A-Sephirtoh-C »

SetoVII pisze:w 7mce sephiroth byl poprostu genialny
Sephirtoh tez mi mi sie bardzo podobal, to moj ulubiony czarny charakter ze wszystkich Final Fantasy... Oprocz tego bardzo podobal i sie Vincent, bo jest taki jakis inny, odnioslem wrazenie ze to bedzie moj wrog ze kiedys bede musial przeciw niemu walczyc, ale jak drugi czy trzeci raz przechodzilem to udalo mi sie go do druzyny przelaczyc...
PS. Wybaczcie ale nie jestem pewien czy tu zdania dobrze zbudowalem :?:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

bardzo lubię duet Fujin & Raijin z FFVIII, a zwłaszcza Fujin. dla czego? zawsze lubię tego typu postacie poboczne (osławiony Gilgamesh z FFV, czy Turks z FFVII). nie należą do tych złych, ale to wcale nie znaczy, że też lecą na łeb na szyję niańczyć głównego bohatera, wręcz przeciwnie - chętnie kopią mu 4 litery. poza tym, podoba mi się przyjaźń F & R z Seiferem, nie ważne po czyjej stronie on jest, oni będą zawsze przy nim.
a Fujin, hmm... chyba najpiękniejsza postać kobieca w FFVIII, te jej srebrne włosy są niesamowite.
zinkul

Post autor: zinkul »

Moja ulubiona postać to Zidane, bo w ogóle najbardziej lubię Final Fantasy IX :D Potem jest Steiner bo jest śmichowy :P

GGY: A R G U M E N T Y !!! >.<
Ostatnio zmieniony czw 12 kwie, 2007 15:13 przez zinkul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ostatnio grając w FFVII przypomniała mi się jedna postać- mianowicie Shera. Wogóle mi się ona zabawnie kojarzy, bo jak pierwszy raz zobaczyłem na ekranie jej imię, to pomyślałem (o żesz... toż to jakiś założyciel Shinry!) :D Mały wtedy byłem... okularów nie założyłem i się literki pozmieniały :D A dlacyego ją lubię? Za przywiązanie. Za to, że potrafiła

Kod: Zaznacz cały

postawić na szali swe życie, abyta rakieta mogła wystartować
Zaimponowało mi też to, że nie reagowała na

Kod: Zaznacz cały

Bezsensowne i głupie traktowanie jej przez Cida
. Może i postać mało ważna, stojąca gdzieś na uboczu fabuły, ale dla mnie niezmiernie barwna.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Książę Aikka

Post autor: Książę Aikka »

Ja lubie Aeris, bo jest miła i pomocna, jest leczącą głową drużyny Clouda. Lubie także Quistis, ponieważ jest opanowana, nie da sobą pomiatać i jest silna a jej Limity czyli Blue Magic są przyzwoite.
Chezy

Post autor: Chezy »

Ja to zdecydowanie najbardziej lubię Squall'a. Co jak co.. ale jak zobaczyłam jego oczy podczas przyjazdu do Dollet to.. :). Do tego fajnie się ubiera i ma ładny uśmiech (tylko szkoda, że widzimy go na końcu). Ma niezłe limity i odjechany charakterek (swoją drogą wyróżnia się w FF8).
Aralka

Post autor: Aralka »

Narazie miałam możłiwość grać tylko w FF9 (ale juz FF7 czeka na półce :>)
A więc z 9 polubiłam Viviego, śmiechowy gościu, i taki poczciwy ^^ Poza tym dobry w walce. Dalej Dagger i Eiko wzbudziły bardzo moją sympatie, stąd nawet kiedyś miałam ksywe Princess_Dagger. A Eiko taka słodka, mała, ale i potrafiła postawić na swoim ;D
kaleope

Post autor: kaleope »

Najbardziej podobał mi się Zidane :) Gł. za jego poczucie humoru. Przypominał mi trochę Goku z bajki "Dragon Ball" (ogonek).


GGY: ARGUMENTY? -_-
Ostatnio zmieniony czw 26 kwie, 2007 15:15 przez kaleope, łącznie zmieniany 1 raz.
Rysownik

Post autor: Rysownik »

Mnie najbardziej przypadły do gustu postacie z FF7. Zagłosowałam na Clouda - jest to moja ulubiona postać, mimo, że to "boy with big problems". Jest inny niż standardowi główni bohaterowie (zwłaszcza bohaterowie RPG fantasy, w których biegamy sterydem i zabijamy orki). O Sephirothcie nie wspomnę, bo każdy wie, że tego typka nie da się nie lubić.
No, i ten menel Vincent... kochany menel! Nie napisze, że go lubię "bo jest tak mroczny" (bo tak nie uważam)... no, ale musi być argumentacja. Ech, lubię go bo w ogóle "istnieje". Jest to postać, której ani trochę nie szanuję (stąd ten "menel" powyżej), ale i tak go kocham (w innym znaczeniu tego słowa - miłość fana do ulubionego bohatera). Lubię też Nanakiego, ale nie tak bardzo jak wyżej wymienionych...
Awatar użytkownika
DanielMarley
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007 15:27
Lokalizacja: z rowca

Post autor: DanielMarley »

hmmm może też dołożę swoje trzy grosze:
Squall bo był zimy, olewał wszystkich i miał wszystko głęboko w poważaniu :D
jak grałem jako chłopiec w VIII ten właśnie styl przypadł mi do gustu, a jeszcze jedno fajna kurtka hehehe
Alice

Post autor: Alice »

Moje ulubione postacie:
Squall - bo się wyróżniał. Praktycznie każdy był szalony, towarzyski itp., a on jeden miał wszystko gdzieś, ważne było tylko tyle, żeby dobrze wykonać zadanie. DO tego te jego śliczne oczęta.. ;).
Zone - zdecydowanie go uwielbiam! Nie dosyć, że ładny, to ten jego słynny tekst w dialogu ze Squall'em. Nie napiszę go teraz, bo nie pamiętam całego, ale "You son of a bitch!" utkwiło mi w pamięci. DO tego te jego kłopoty żołądkowe, czy co to było.. . Biedaczek.. .
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Moją ulubioną postacią Jest nie kto inny jak Cloud.

Cloud to postać która różni sie od innych postaci w FF7 niemal wszystkim zaczynając od jego śmieszneo a zarazem tajemniczego harakteru po Fascunującą i zagadkową przeszłość, jakoś on jedyny z pozostałych Bochaterów najbardziej przypadł mi do Gustu.... ;)
cycu_92

Post autor: cycu_92 »

Zdecydwanie Squall
Za ten jego charakterek i za magiczne słowa "whatever" i "forgedit"
FutureFargo

Post autor: FutureFargo »

Moim ulubieńcem jest Steiner,za to,że jest oddany królowej,wytrzymały i fajnie biega w tych blachach(czyt.zbroji).
W FF8 lubie Quistis bo fajny charakter,sposób bycia,nie najbrzydsza także :p.
A w 7 nie grałem,więc się nie wypowiem xD.
PZDR.
Muriel

Post autor: Muriel »

Laguna- jak widac w avatarze. Podoba mi się jego styl bycia. Jeśli chodzi o dziewczyny w FF VIII to będzie to Selphie. Z facetów Zell też może byc.
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2007 22:08 przez Muriel, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”