Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

A bo ja wiem.Ja tam nie gram nim.A Ty??
Bardock

Post autor: Bardock »

no raz czy dwa trzeba nim grac np. w Corel prison albo jak uciekaja z Barretem do Higwinda w Junon
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

W Corel Prison nie trzeba nim grać!!Przynajmniej ja nie musiałem.A te drugie to rzeczywiście tak.Ale głównie chodziło mi o to, czy ogólnie nim grasz.Gdy masz do wyboru postacie.A więc jak>?? :?: :?: :?: :?:
Bardock

Post autor: Bardock »

w Corel prison trzeba nim grac na poczatku bo sam sie pakuje do druzyny nie pytajac nas o zdanie jeszcze w gold soulcer (czy jak to sie tam pisze) ale nie gram nim nigdy moja ulubiona druzyna to Cloud, Barret i Cid
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

A no tak.Ale to przecież tylko moment gry.(chyba)
Bardock

Post autor: Bardock »

no tak trzeba go miec tylko przez chwilke
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

No i dobrze.Ma dziwne limity, jeden ma dobry.Może zabić kogoś od razu.Ale jest małe prawdopodobieństwo żeby to wylosować.
Bardock

Post autor: Bardock »

trzeba przyznac ze limity ma glupie ale bez niego FF7 to by nie bylo FF7 :)
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

Tak masz rację.Ale jednak utrzymuje taki klimat w ff, że istnieją jeszcze jakieś śmieszne postacie.
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

ja tam wogole go nie uzywalem, ale fajnie wyglada ;)
Toori

Post autor: Toori »

Nadal się nie mogę zgodzić...Moim zdaniem (chyba tylko moim) wyszedł im on doskonale, bez niego bawiłbym się zdecydowanie gorzej grając w ff7.
Bardock

Post autor: Bardock »

jak to chyba tylko twoim zdaniem wyszedl on doskonale? :) ja rowniez tak uwazam;) bez niego to by nie byla ta sama gra... tylko te limity ma glupie dosyc ale moga byc
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

No jak dla mnie to jest śmieszna postać.Ona u mnie jest bez użytku jak narazie.
Toori

Post autor: Toori »

Pograj nim trochę więcej to zobaczysz jak to może być z nim fajnie. Limity też ma całkiem fajne (a może to ja mam dziwny gust :P ). Jak dla mnie siupel :)
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

ja nigdy nie lubiałm kości... ;/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”