Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Czy to jest jakaś plaga? Usuwamy jednego posta, a pojawia sie identyczny >_<. Nie tolerujemy tutaj jednozdaniowych postów w stylu "lubię Vincenta". Powtórzę to po raz setny:
Nie obchodzi nas to "co" lubicie, ale "dlaczego" tak jest. Post bez argumentacji nadają się tylko do kosza
.

Gveir pisze:Więc napiszcie coś więcej
Teraz każdy będzie się podpisywał "o właśnie, to miałem na myśli". Gveir, zabijasz dyskusję ;) XD
KAIN pisze:Vicent za to że jest taki mroczny
...Przyłapujemy faceta jak przysypia sobie w trumnie i od razu nazywamy "mhrocznym" :lol: A może to nie jest jego prawdziwa natura xD
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ivy pisze:Teraz każdy będzie się podpisywał "o właśnie, to miałem na myśli". Gveir, zabijasz dyskusję ;) XD
Tylko starałem się ich zmotywować, żeby cokolwiek powiedzieli konstruktywnego, bo takie jednozdaniowe posty to są po prostu koffane :wink: EOT.
Ivy pisze:...Przyłapujemy faceta jak przysypia sobie w trumnie i od razu nazywamy "mhrocznym" :lol: A może to nie jest jego prawdziwa natura xD
A nie jest :P Bo dostał ją od Hojo w prezencie XD Ale nikt nie wykluczy, że marzył o tym od dziecka, fakt... Ale cóż, mroczny to on raczej jest, ale nie na jakimś kosmicznym pułapie - to raczej postać tragiczna, nie mroczna.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Ja bym daj Vinca, wcale nie dlatego, że jest mrohoczny czy coś, tylko dla jego postawy, którą dobrze opisał Cloud :wink: Facet poprostu podchodzi do wszystkiego ze stoickim spokojem, oraz jest najbardziej dorosły z całej gromady, aż szkoda, że nie jest on jakimś shwarz charakterem jak Sepcio, ale z drugiej strony też jest go dobrze mieć po swojej stronie :wink:
Naprawdę, świetna postać, pozatym: wygląda fajnie :wink: Największy zaś "fatal" w siódemce to Tifa, naprawdę, polubić to ją można chyba dopiero w Advent Children, bo to takie jakieś... nijakie się wydaję.

Co do ankiety, wstrzymuję się od głosu, bo grałem tylko w VII, a VIII już czeka na poczcie, do IX nie wiem czy w ogóle usiąde - nie cierpie takich postaci...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Zgadzam się, Vince jest najspokojniejszy i najbardziej opanowany, ale czy najdojrzalszy? Tu bym postawił na Aeris, która przez cały czas była pogodna i wesołą, a nawet w obliczu

Kod: Zaznacz cały

śmierci z rąk Sepha
nie straciła tej pogody ducha i to dokładnie w chwilach kiedy Cloud unosił miecz, żeby ją uderzyć. No i nie można zapomieć że Caith Sith to

Kod: Zaznacz cały

Reeve
a o nim samym aż tak wiele nie wiadomo, więc nie można tego tak określić dokładnie :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Cloud rulez i kropka. :P Zdecydowanie najfajniejsza postać. Ale Tifa i Aeris też są wporzo
.[shadow=blue][/shadow][glow=cyan][/glow]

N: Pierwsza uwaga - brak argumentów.
Ostatnio zmieniony wt 10 paź, 2006 13:59 przez Sword, łącznie zmieniany 1 raz.
kendzior

Post autor: kendzior »

Zdecydowanie Cloud. Ma najciekawszą historie oraz jest typem spokojnego milczka a takich ludzi lubie :wink: Ale zdecydowanie nikt nie pobije Cida te papierosy schowane w opasce oraz to luzackie podejście do życia jednym słowem miodzio :grin:
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Dobra, już argumentuję :smile: Cloud ma ciekawą historię, fajny charakter i od razu poczułam do niego sympatię :) I ta jego tajemniczość :). Do tego widać, że jest wrażliwy(zwłaszcza w AC ). Tifa-ogólnie fajna laska, a Aeris ma plusa za charakter.
SkyLine

Post autor: SkyLine »

Moje ulubione postacie z Finali 7=9 to
Cloud Tifa vincent
quistis squall zell
Garnet stainer freya

N: Argumentów, to juz się nie chciało dodać?
Ostatnio zmieniony czw 12 paź, 2006 09:03 przez SkyLine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

kendzior pisze:Ale zdecydowanie nikt nie pobije Cida te papierosy
Nie no, te papiersoy cida z ff7 są świetne. A szczególnie jedna sprawa która mi się najbardziej podobała - W pewnym filmiku z ust wypada mu ten papieros. W następnym ujęciu na Cida sekunde później... Znowu ma szluga w ustach! :lol:
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Saddam

Post autor: Saddam »

Cloud, Cloud i jeszcze raz Cloud!!! Jest zdecydowanie najlepszą postacią z serii Final Fantasy!!Jego Limit Break robienie magii (wiecie o co chodzi), Charakter, miecze i wogóle wszystko!! :mrgreen:
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

No. Blond cieniak który wmówił sobie, że jest w SOLDIER, który bez pomocy przyjaciół nic by nie dokonał (AC to dobitnie pokazuje) i który psychicznie jest poprostu słaby...

Piszesz, że najlepszy w całej serii... grałeś we wszystkie części...?

N: No i w sumie argumenty popierające słowo "najlepszy" tez cienkie....żeby nie powiedzieć, że wcale ich nie ma.
Ostatnio zmieniony ndz 15 paź, 2006 14:19 przez King VERMIN!, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tak, ale dlatego jak żaden inny nie przypomina prawdziwego człowieka. Już sam Nomura w wywiadzie dołączonym do AC na dvd powiedział, że to słaby bohater, który potrzebuje pomocy przyjaciół. A wszystko po to, żeby podkreślić wartość przyjaźni. A może i jeszcze to, że z nienawiści i urazów można łatwo czerpać siłę, tak jak Seph, a z uczuć pozytywnych nie jest tak prosto, ale kiedy to się stanie, nie ma na nas mocnych (przeca Seph dwa razy poznał smak stali Clouda, tak na śmierć). I to go urealnia. A że jest nieciekawy, nudny? Ba, wielu ludzi jest takich na zewnątrz, a tak naprawdę są wspaniali, tylko trza to zauważyć. Lubię wyraziste postacie, ale Cloud przypadł mi do gustu właśnie z powodu tego, że na tle bohaterów FF (nie przeszedłem tylko części 1-3) właśnie tą swoją słabością. Ale... jak by nie patrzył, to nawet Squall w końcu zrozumiał, że bez pomocy przyjaciół nie zdziała wszystkiego i że jest to ważne. Więc Cloud wcale nie jest taki odosobniony - i to z najmniej spodziewanej strony :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Sorry, ale z ludźmi to ja mogę mieć do czynienia w serii SH, od bohaterów FF jest jednak wymagana to siła, determinacja, niezwykłość, nazwij to jak chcesz :wink: Rozumiesz o co mi chodzi, ya? :wink:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nu ba, kto nie lubi postaci przerysowanych, takich właśnie niezwykłych i pełnych charyzmy? Wszyscy, pojmuję oczywiście o co Ci chodzi, man :wink: A że dla mnie Cloud jest charyzmatyczny, to po prostu inna sprawa :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sword
Kupo!
Kupo!
Posty: 88
Rejestracja: pt 01 wrz, 2006 12:16
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Sword »

Słabość Clouda w AC jest na swój sposób słodka :D. Trudno zaprzeczyć, że Cloud jest charyzmatyczny, ale na pewno nie jest przerysowany.
PS. Popieram ostatnie 2 posty Gveira :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”