Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Hmm.. jak tak teraz przez pryzmat czasu i czyam te wszytskie posty,to stwierdzam ze oprucz Quiny i Selphi to mi sie wszytskie postacie holernie podobają :!: :grin: Ale i tak VIVI jest na pierwszym miejscu.

AMEN
FF XII W trakcie katowania
sziakgo

Post autor: sziakgo »

steiner jest fajny taki glupi ale psrytny debil.
ale najlepszy jest VIVI MEGA-DZIECKO.
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Freya - wyrąbista postać, lepiej zbajerować nie mogie (kura + człowiek:D) wogole ma wypasioną magie :D
Ostatnio zmieniony pt 11 cze, 2004 08:20 przez RAfi_joł_[on], łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

która mocno mi Rione przypomina - sam nie wiem czemu
powiedzmy ze zle Ci sie wydaje...


Rafi coraz bardziej mi podpadasz.....(nie cierpie i nie toleruje bluzgania)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Poza tym zrobiles blad. Jak mowi moj profesor k...a to nie zawod - to charakter :lol:
Zawod to prostytutka :P
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Po prostu jestem w szoku!!

miało pisać: KURA (takie zwierze wiejskie:D) + człowiek!!

goopio że nie przeczytałem jak ty wszystko wyszło... :oops:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Hm? Co to się dzieje? Squall wygrywa z Cloudem różnicą aż pięciu głosów! Zawsze słyszałem opinie, że Squall to taki głupi maruda, którego nikt nie lubi... A tu taka niespodzianka! To forum jest chyba jakieś inne :wink: ...
Dr. Evil

Post autor: Dr. Evil »

Zagłosowałem na Squall'a, ale i tak najlepsza jest ta bodajże pani sprzedająca w kiosku na dworcu w Timber :)
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

Tak przy okazji:k...a też kobieta :)
Toori

Post autor: Toori »

Najlepsze postacii to (kolejność przypadkowa :P ): Zell (charakter i styl bycia, nie powiem ,że wygląd bo mnie posądzicie o odmienną orientację :P ), Red XIII (lubię wilczki itd a on do tego jest czerwony!!!!), Cairh Sith (za fenomenalny wygląd, niesamowity charakter i tajemniczość). I to chyba tyle :grin: :573:
PS. Zagłosowałem na Clouda :P
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Cloudjest najgorszy z tych wymienionych ;] Co do Zella to coraz bardziej go lubię - ponad 500 godzin temu jeszcze jakoś mi nie pasił - a teraz tak patrze na limity i na teksty to po prostu Zell rządzi ;]
Gamertag: Szalony Szkot
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Jedyne postacie które nie wyszły panom ze Squaresoftu to Quina i Caith Sith (oczywiście bardzo subiektywana ocena). Grube, białe, bezsensowne i w ogóle jakieś takie nie-wiadomo-jakie (nie ma to jak konkretne argumenty :D )
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

White SeeD pisze:Jedyne postacie które nie wyszły panom ze Squaresoftu to Quina i Caith Sith (oczywiście bardzo subiektywana ocena). Grube, białe, bezsensowne i w ogóle jakieś takie nie-wiadomo-jakie (nie ma to jak konkretne argumenty :D )
No wiesz, ja tak Quine lubie, zawodnik jest wyrąbisty, mialem nawet pare smiesznych screenow :D
Seraph

Post autor: Seraph »

Ja jeszcze raz dolaczam sie do dyskusji...zbyt pochopnie powiedzialem ze Seifer jest najlepsza postacia z Fianli...mowiac szczerze im wiecej gram tym mniej go lubie, ale to tylko maly szczegolik...tak ogolnie to coraz bardziej zaczyna mi sie podobac Vivi (czarodziej nie do zdarcia, i profesjonalny wyglad p.s: ah ten kapelusz :P), oraz Beatrix (waleczna babka i znakomicie walczy)
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Beatrix bardzo efektowne ataki :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”