Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Chyba coś pomyliłeś. Selphie i Zell + FF XII - no jakoś mi to nie pasuje (:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Cait Sith

Post autor: Cait Sith »

Cóż, jak tylko zaczałem grać w FF, to zaczynałem dzielić postacie na lepsze i gorsze. Podoba mi się charakter Squalla. Z kolei interesującą postacią jest Aeris. Lubie też Cait Sitha, rozbawił mnie porządnie, jednak szkoda że był podstawionym szpiegiem. Jednak moją naj naj postacią, podobającą mi się w każdym calu (nie wiem dlaczego) jest Edea Kramer, a jej imienia nie wziąłem ytlko dlatego że jest żeńskie.
Awatar użytkownika
Venom
Kupo!
Kupo!
Posty: 64
Rejestracja: sob 04 sie, 2007 14:11
Lokalizacja: Goastheads

Post autor: Venom »

Zdecydowanie Cloud za jego sposób bycia, na początku taki "mam to gdzieś, gdzie moja forsa" :) a potem w miarę rozwoju fabuły przystaje do ekipy "LAWINY" :)

Na drugim miejscu, nieznacznie za Cloudem jest Squall... Co tutaj wyjaśniać :) Miał fajną bliznę po gunbladzie :) No i oczywiście charakter, a ten nie da się ukryć masakrycznie olewczy :D

No i Vincent Valentine. Jego za to, że się pojawił :D Taki mroczny małomówny bohater. Fajna postać. Dobrze że wyszło FFVII: DoC tam można kolegę Vincenta lepiej poznać :grin:


Aha apropos FFIX nie wydaje się wam że była trochę mdława :?: Mnie jakoś nie przypadła do gustu... Jak dla mnie najgorsza z fajnali VII - XII, postaci takie se najśmieszniejszy był oczywiście Steiner :D te jego teksty i bieganie w tym blaszaku :D Kupa śmiechu :D:D:D
Awatar użytkownika
Jamal
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: pt 22 wrz, 2006 15:54
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: Jamal »

Moją ulubioną postacią jest ... właściwie to nie wiem kto, Cloud czy Squall? Cloud za tą jego waleczność i spoko mieczyk i olewatorstwo na początku gry. Squall to typowy lider drużyny ma fajnego gunblade`a i trudny charakter.
Venom pisze:Aha apropos FFIX nie wydaje się wam że była trochę mdława :?: Mnie jakoś nie przypadła do gustu...
A mnie przypadła jest ciekawa wciągająca ma fajny klimat. Co do Zidana to nie jest moim ulubieńcem ale na głównego bohatera dziewiątki nadaje się najlepiej. No i w końcu Kuja i jego megalomania... Tak jak Cloud i Squall jest na pierwszym miejscu razem z Sephirothem wśród tych złych :D

PS: A tak w ogóle to w którym momencie w ff8 dowiadujemy się czarno na białym że

Kod: Zaznacz cały

Squall jest synem Laguny??
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2007 11:05 przez Jamal, łącznie zmieniany 1 raz.
ކ‡ˆ„ÚÝ.= +,ô˙řööůűú÷óůý%
Jecht Shot

Post autor: Jecht Shot »

PS: A tak w ogóle to w którym momencie w ff8 dowiadujemy się czarno na białym że

Kod: Zaznacz cały

Squall jest synem Laguny??
Czarno na białym to nie wiem, ja się domyśliłem z tego co powiedziała Ellone przy pierwszym spotkaniu ze Squallem.

Zajebiozo char to wiadomo Sephiroth, no i oczywiście Jecht jak tu go nie lubić. Auron też spoko.
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2007 11:10 przez Jecht Shot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A) Jecht - ARGUMENTY. Zacznij pisać, dlaczego coś Ci sie podoba, albo jak napiszę dlaczego masz warninga.

B) Oznaczajcie spoilery! -_- Możecie w to nie wierzyć, ale sa ludzie, którzy nie grali jeszcze w FFVIII. Do tego służy CODE.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jamal pisze:

Kod: Zaznacz cały

PS: A tak w ogóle to w którym momencie w ff8 dowiadujemy się czarno na białym że
Kod:	
Squall jest synem Laguny??
O tyle o ile

Kod: Zaznacz cały

Rinoa jest Ultimecią
jest na 99% prawdą, o tyle korelacja Squalla i Laguny wydaje się być nieco dziwna. Ramy czasowe, podłoże psychologiczne... i dunno...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Boni pisze:o tyle korelacja Squalla i Laguny wydaje się być nieco dziwna. Ramy czasowe, podłoże psychologiczne... i dunno...
Cóż, słynny dialog na Ragnarok'u kiedy to Kiros i Ward (choć tylko niemo) wyrażają swoje zdanie o podobieństwu Squall'a do ojca raczej mnie przekonuje w tym wypadku. Chociaż Square i tak mogło zrobić nawet bardziej ukryte/niejasne jak to ma w zwyczaju.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A to chyba że, tylko chciałem usłyszeć dokładniej kiedy możemy się o tym dowiedzieć ^^' Może kieeeedyś to obadam osobiście :wink:
glamorous vamp
Tifa

Post autor: Tifa »

FF VII
Cloud - Za jego miecz i fryzurkę ^^
Tifa - W gruncie rzeczy za wygląd i charakter :wink:
Cid - Za charakter i odzywki typu "%$&^".
Red XIII - Za całokształt :wink:
Sephiroth - Zdecydowanie najlepszy czarny charakter, no i ma w sobie to coś, co mnie do niego przyciąga ^^

FF VIII
Squall - Za jego aspołeczność, fryzurkę i bliznę :wink:
Rinoa - Ma w sobie ten naturalny entuzjazm i gotowość do robienia w imię tego, w co wierzy.
Zell - Za tyle niesamowicie śmiesznych sytuacji i jego taką niezdarność połączoną z bohaterstwem i szlachetnością :grin:

FF IX
Zidane - Lubię go ze względu na jego naturę kobieciarza, oraz za "śmieszność" tej postaci.
Garnet - Za dzielność, czułość i pomocną dłoń :wink:
Vivi - Ma w sobie coś niepowtarzalnego, taką mieszankę charakteru i mocy :grin:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tifa pisze:Zidane - Lubię go ze względu na jego naturę kobieciarza, oraz za "śmieszność" tej postaci.
Ale problem w tym, że on jest śmieszny inaczej, a kobieciarzem >9000 lepszym był Irvine. Do tego znacznie bardziej przystojnym ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Tifa

Post autor: Tifa »

Gveir pisze:
Tifa pisze:Zidane - Lubię go ze względu na jego naturę kobieciarza, oraz za "śmieszność" tej postaci.
Ale problem w tym, że on jest śmieszny inaczej
I właśnie dlatego napisałam śmiesznym w "" ;]
Gveir pisze:a kobieciarzem >9000 lepszym był Irvine. Do tego znacznie bardziej przystojnym ;]
Być może i był. Osobiście nie podoba mi się typ urody jaki preferuje Irvine ;]
Cedrik

Post autor: Cedrik »

A dla mnie nr 1 to Cloud za co sam nie wiem :) i nr 2 Squall za bardzo dobre wedlug mnie poprowadzenie postaci przez scenarzystow :)

GGY: ARGUMENTY?!
Ostatnio zmieniony pn 20 sie, 2007 00:01 przez Cedrik, łącznie zmieniany 1 raz.
Zacky777

Post autor: Zacky777 »

Hmm... Jak widać, moją ulubioną postacią ze wszystkich FF jest Zack Fair - taki podobny do mnie. xD A poza tym jeszcze Angeal i Rude - nie wiem dlaczego. A zagłosowałem na Squala, bo oczywiscie zadnej z w/w postaci nie ma w ankiecie... Chlip...
Orania

Post autor: Orania »

FFVII:
Tifa - tak jak napisala Tifa za wyglad i charakter xD
Sephiroth - lubie czarne charakterki :)

FFVIII:
Zell - To jest najfajniejsza postac z calej serii ff i zeby mi sie tu nie sprzeciwiac
Selphie - poprostu (w pozytywnym znaczeniu) slodka idiotka
Seifer - poprostu lubie takie charaktery
Edea - Ahhh.. ta mrocznosc

FFIX:
Eiko - zadziwiajaca
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”