FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Jeżeli naprawde nie możesz dać mu rady to skorzystaj z opisu: http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=40 :wink:
Awatar użytkownika
MC Kazuya
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 17:14
Lokalizacja: Margonin
Kontakt:

Post autor: MC Kazuya »

Majkel222---> opisy czytałem nie raz i nie dwa, wierz mi;P

dark_raven---> Tak sądziłem. Jutro zacznę przechodzić grę od nowa;)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Mała rada - postaraj się, żeby w każdej walce każda postać (oprócz Kimahriego, w ogóle się on nie przydaje) wykonała choć jeden ruch. Wtedy wszystkie będą równie mocne.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
MC Kazuya
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 17:14
Lokalizacja: Margonin
Kontakt:

Post autor: MC Kazuya »

OK, dzięki;)

W sumie moje słabe postacie wynikają z tego, że z większości walk po prostu uciekałem, dla zaoszczędzenia czasu, potionów i nerwów;P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

dark_raven pisze:(oprócz Kimahriego, w ogóle się on nie przydaje)
Ah, bullshit. Po prostu go olałeś. U mnie Kimahri nie raz wyciskał więcej, niż Auron. Kwestia rozwoju postaci na początkowych etapach gry.
MC Kazuya pisze:W sumie moje słabe postacie wynikają z tego, że z większości walk po prostu uciekałem, dla zaoszczędzenia czasu, potionów i nerwów;P
I dziwisz sie, ze masz problem?
Świeta zasada zwłaszcza FFów "PAKUJ POSTACIE". Pewnie przeszedłeś Mi'ihen Highroad błyskawicznie z ciągłymi ucieczkami. Brawo. Szkoda, ze to bardzoe dobra sciezka zdrowia, na której bez wiekszych problemów można podładować statystyki.

Po raz kolejny przechodzisz grę i robisz ten sam błąd? Nie nazwę rzeczy po imieniu, ale...
Jak masz świetnie podpakowane postacie, nie potrzebujesz Nul'i, które ma w czarach Yuna. Ty pewnie nie masz, bo olałeś expa... Jak masz Nul'e to juz jakis +, ale nie zawsze wystarczy. Na pokonanie Animy, wystarczą dwa Overdrive'y jakiegoś aeona, jeśli ten jest dość silny. Czasem nawet mniej.

Pakuj, pakuj i jeszcze więcej pakowania.
Awatar użytkownika
MC Kazuya
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 17:14
Lokalizacja: Margonin
Kontakt:

Post autor: MC Kazuya »

Go Go Yubari----> tak tak, wiem...

Na razie jestem w Kilika Temple. Z żadnych walk nie uciekam, każda postać walczy. Zobaczymy jak to się potoczy :) pzdr
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Go Go Yubari pisze:
dark_raven pisze:(oprócz Kimahriego, w ogóle się on nie przydaje)
Ah, bullshit. Po prostu go olałeś. U mnie Kimahri nie raz wyciskał więcej, niż Auron. Kwestia rozwoju postaci na początkowych etapach gry.
MC Kazuya pisze:W sumie moje słabe postacie wynikają z tego, że z większości walk po prostu uciekałem, dla zaoszczędzenia czasu, potionów i nerwów;P
I dziwisz sie, ze masz problem?
Świeta zasada zwłaszcza FFów "PAKUJ POSTACIE". Pewnie przeszedłeś Mi'ihen Highroad błyskawicznie z ciągłymi ucieczkami. Brawo. Szkoda, ze to bardzoe dobra sciezka zdrowia, na której bez wiekszych problemów można podładować statystyki.

Po raz kolejny przechodzisz grę i robisz ten sam błąd? Nie nazwę rzeczy po imieniu, ale...
Jak masz świetnie podpakowane postacie, nie potrzebujesz Nul'i, które ma w czarach Yuna. Ty pewnie nie masz, bo olałeś expa... Jak masz Nul'e to juz jakis +, ale nie zawsze wystarczy. Na pokonanie Animy, wystarczą dwa Overdrive'y jakiegoś aeona, jeśli ten jest dość silny. Czasem nawet mniej.

Pakuj, pakuj i jeszcze więcej pakowania.
albo zamiast pakowac(co poprostu jest nudne) poprostu mysl.kazdy przeciwni9k ma swoje slabe strony. dobra strategia plus dobrze dobrany ekwipunek sprawia ze nie musisz pakowac»
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Viking pisze:albo zamiast pakowac(co poprostu jest nudne) poprostu mysl.kazdy przeciwni9k ma swoje slabe strony. dobra strategia plus dobrze dobrany ekwipunek sprawia ze nie musisz pakowac»
No jasne, bo statystyki, ani czary czy też nowe umiejętności się nie liczą. Ciekawe, jak pokona Sanctuary Keepera bez Reflect i Dispel chociażby. Lub Seymoura w Mount Gagazet, który <gdy masz małe HP> rozwali Ci drużynę w jednym ruchu. Good luck.
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Strategia w tej grze akurat srednio cokolwiek daje. Masz miec podpakowany team i tyle. Tak se mysle.. naprawde trza bylo zaczynac gre od nowa? Nie dalo sie wrocic do tylu podpakowac?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z Macalani nie bardzo możesz uciec. Nie masz Yuny i nie jestem pewna czy w ogóle możesz wyjść z pomieszczenia. Raczej nie.
Awatar użytkownika
MC Kazuya
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 17:14
Lokalizacja: Margonin
Kontakt:

Post autor: MC Kazuya »

Ponowne dojście do walki z Seymour'em to kwestia paru dni, więc nie ma się czym przejmować;)
uQuad pisze:Strategia w tej grze akurat srednio cokolwiek daje
no tego to akurat nie byłbym taki pewien...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bez strategii <lub bez jej przeczytania u nas w poradniku> za nic nie pokona pewnego bossa w Zanarkand <nie chce psuć zabawy, jeśli jeszcze nie wie, o którym mówię>. Bo zginie prędko mu całe party za 1 zamachem.

Każdy, kto mówi, ze strategia lub pakowanie się nie liczą - kłamie.

Bez podpakowania, nie będziesz mieć dość HP i odpowiednich umiejętności, niezbędnych na niektóre potwory. Nawet banalny Seymour w Macalanii, staje się mega uberem, gdy nie masz głupich Nuli i przyzwoitego HP.

Dosyć zbednej dyskusji. Otwieramy Pomoc część 3cią, do której zapraszam z nowymi pytaniami <lub po raz tysięczny z tymi samymi pierdołami, jak zwykle>
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”