FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Wiesz, nie zaczynaj gry od nowa przez jakąś durną literkę. Zapewniam, że nie raz zagrasz jeszcze w tę grą. Ja przeszedłem ją z pięć razy i nie miałem jeszcze dość. Najwyżej za kolejnym podejściem przejdziesz sobie finalka z opisem w dłoni i będziesz mieć wszystko zrobione idealnie. :D
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

elo nie mogę użyć destruction sphere w killice, mam oficjalny podręcznik z piggyback jest tam na sreen-ie gdzie to włożyć ale nie ma tam takiego miejsca dzięki
CROSSFUCKER
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Musisz na ten piedestał/pomnik czy co to tam jest włożyć tą płonącą kulę i wjechać nim na taki symbol na ziemi w pomieszczeniu z mini wąwozem. Jak to zrobić? Gdy już otworzysz te pierwsze drzwi to jedziesz prosto na maxa do krawędzi, a potem również do oporu w prawo, po czym wystarczy jeszcze podjechać kawałeczek w górę/do przodu. Jeśli twój piedestał się pali to powinien zjechać na dół w raz z kawałkiem balkonu odsłaniając na dole miejsce, w które należy włożyć sferę zniszczenia.
Ostatnio zmieniony wt 28 paź, 2008 20:41 przez metalrevan, łącznie zmieniany 1 raz.
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

dzięki wielkie spróbuje
CROSSFUCKER
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Za zebranie calego slownika na airshipie od rina (po wydarzeniach w bazie al bhed) dostaje sie 99x underdog secret bodaj, daje to do broni chyba double czy triple overdrive. Sek w tym ze chyba mozna to dostac tylko za 2 przechodzeniem bo info o zebranych literach zostaje przeniesiony do nowej gry jesli masz bodaj save poprzedniej. = nie ma sensu sie tym przejmowac.
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

dokładnie double overka daje :)
CROSSFUCKER
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

underdog's secret lepiej, imo, używać do trio of 9999 i hyper migty G. Za drugim razem gdy będziesz grał i dostaniesz to odrazu na airshipie, to ułatwi to stanowszo grę

Co do mixów z tym przedmiotem - krypta - final x - overdrives - rikku, jakbyś nie spojrzał.
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

witam mam problem w Baaj Temple nie mogę aktywować ostatniego postumentu(pierwszy po lewej od wejścia z zieloną kulką) podejrzewam że to będzie Besaid Temple byłem w świątyni ale nie mogę wejść do chamber of fayth czy ktoś wie może jak tam się wchodzi?
pomóżcie pliz
CROSSFUCKER
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Xav616 pisze:Besaid Temple byłem w świątyni ale nie mogę wejść do chamber of fayth czy ktoś wie może jak tam się wchodzi?
Jakbyś był w Besaid, to byś wiedział, ze przed wejściem do wioski atakuje Cię Dark Valefor. Jak go pokonasz, to wejdziesz do wioski, potem do świątyni, a tam <fanfary> tak, jak za pierwszym razem.
Skoro nie atakował Cię Dark Valefor, to pomyliłeś świątynie.

Twoim największym problemem nie jest Brak skarbu, ale brak interpunkcji. Za kolejny post jej pozbawiony, otrzymasz ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

Tak pokonałem Dark Valefor-a, wszedłem do świątyni, przeszedłem przez Trials ale nie mogę dostać się do Chamber of faith. Podejrzewam że wejście jest obok miejsca gdzie po raz pierwszy dotknąłem glyph-u, choć peny nie jestem. Pomocy!!!
CROSSFUCKER
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Xav616 pisze:Tak pokonałem Dark Valefor-a, wszedłem do świątyni, przeszedłem przez Trials ale nie mogę dostać się do Chamber of faith.
Nie grasz uważnie. Tylko summoner może tam wejść, to tabu...

A tak na serio, czego Ty chcesz od faith? Skrzynki? Faith jej nie wydala.
Tam sie nie da wejść.

<sobie przypomniała szmirę zwaną 'Final Fantasy X-2'> ale w niej nie było Dark Valefora przed wejściem... był?

Jeśli grasz w FFX, to nie mam pojecia po co chcesz tam wchodzić. Pewnie chcesz skarb, ale to jest tak banalne, ze aż nie wierzę.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

wepchnąłeś ten pedestał na to świecące miejsce wraz ze sphere, toz po otwarciu drzwi? powinno cie teleportowac nizej, podchodzisz pod drzwi, otwierają się i otrzymujesz dodatkową rozmowe z faithem.
Awatar użytkownika
Xav616
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 23:38

Post autor: Xav616 »

Dzięki Rusty!!! Stokrotne dzięki!
Wgd. schematu zamieszczonego w dziale Aeons-Anima wychodzi na to że brakuje mi skarbu z Zanarkand. W trials-ach muszę pokonać Dark Bahamut żeby dostać skrzynkę, czy o to chodzi?
CROSSFUCKER
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Xav616 pisze:wychodzi na to że brakuje mi skarbu z Zanarkand. W trials-ach muszę pokonać Dark Bahamut żeby dostać skrzynkę, czy o to chodzi?
Setki razy tutaj powtarzałam. Gdybyś nie był leniem, to byś już wiedział, że nie trzeba pokonywać Darka, tylko odsłonić WSZYSTKIE białe kwadraty tetrisa.
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Wing of Discovery na ostatnie starcie, mix Rikku

Post autor: verde94 »

Witam może to banalne ale jak mam zdobyć, Wing of Discovery [w opisie piszą że dużo łatwiej z tym wygrać, w sensie mix rikku], moje pytanie czy to to samo co Wings To Discovery, pisze, ze można przekupić Malboro, ale gdzie je znajdę [pomijając to, ze w kiosku za rogiem]???? z góry dzięki...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”