FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

W tej wąskiej dróżce na Mi'ihem Highroad (przed wejściem do Mushrom Rock Road) radze szukać. Powinno ich tam być sporo. Na Besaid także i w Kilika Woods.
Vade

Post autor: Vade »

A ja mam kolejny problem. Zebrałem wszystko dla rikku na celestial ale gdy ide do macalania. To coś mówi "że jej czas nie nadszedł" lub coś w tym rodzaju. czemu ??:(
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

A masz Celestical Mirror??
Jeśli nie to na krypcie wszystko jest opisane.
FF XII W trakcie katowania
Vade

Post autor: Vade »

Tak. Nakładałem Sigil pierw. Nie zauważyłem że nie mam Crest'a :D. Ja to umiem robić problemy :D
Sebek

Post autor: Sebek »

hmm nie śmiać się :D przeszłem Jechta jak miałem 7000 żyć ( tzn nie ja Auron miał moja najlepsza postać) to samo było z Ultimą ;] mam pytanie gdzie trzeba iść trenować żeby mieć ze 40 k żyć albo coś koło tego??
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Heh... W FFX ich nie trenujesz tak jak w poprzednich częściach. Te 40 k Life możesz mieć, po załatwieniu sobie w ekwipunku Break HP Limit i odpowiednich modyfikacjach na Sphere Gridzie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

A trzeba się napracować na to :)
Gość

Post autor: Gość »

hej Sephiria możesz mi swój gg podać?? mój to 8143427. ;] przeszłem Jechta jednym zanmato i się lekko zawiodłem bo za prosto bylo :( a gdzie są stworki które dają kupę exp?? bo stwory z omega ruins już nie rajcują tak tera to kasza z mlekiem :(

T Sorry ale musze sie wpisać.ROTLF czego ty sie spodziewałes po uzyciu ZANMATO :lol: :lol: :lol:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Stop. Spróbuj przejść Jechta bez Zanmato, bo używając go, żadna walka nie jest trudna :evil: Wtedy narzekaj na słabe stworki. A poćwiczyć możesz na MA.
Sebek

Post autor: Sebek »

MA = ?? sorki nie wiem :(
Sebek

Post autor: Sebek »

One Winged dzięki Ci wiesz gdyby nie Ty nie nauczyłbym się tej głupiej (teraz już fajnej sphere break) nie ruszyłbym stamtąd tera katuje ffx-2 ale wyłozyłem się na dwóch misjach z toblim i będe musiał od nowa jeśli chce 100 %
prophessor

Post autor: prophessor »

pytanie: czy kojarzycie Blue Magic Kimahri Nova?tak to fajnie(w sumie ja nie gram na opisach). mozna to zdobyc w Omega Ruins, tak?od Weapon Omega?czy jest to jedyna postac/boss poslugujacy sie Nova?w sumie Weapon Omege juz ubilem i sie dowiaduje,ze odstawilem lipe, a Nova jest mi potrzebna;ostatni niezdobyty Overdrive Kimahri.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Niestety, ale tylko od Weapona.
Prawda..? :roll:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Matko boska. Czy my piszemy tylko, żeby pisać? Prop. sprawdź na stronie krypty. Nie chce się? -_- Niech nikt mu nie odpowiada, niech sam się wysili.
Sebek

Post autor: Sebek »

Będe tu stałym gościem ;p najpierw chciałem was pochwalić bo to najlepsza strona o ff jaka istnieje. A po drugie mam zapytanie jaki nik ma ten kto prowadzi w ffx i ffx-2 opisy przejścia?? z góry dziękuje za odpowiedź
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”