FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

nairda

Post autor: nairda »

ile cza zapłacić yoimbowi za najlepszy atak prosze powiedżcie
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

OneWingedAngel pisze:Ja płacę 1,5 Mln
jak się użyje wszystkich ataków to chyba mniej płaci a ataku Daigoro już się nie da użyć (patrzałam nawet za 1gil :sad: )
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
nairda

Post autor: nairda »

to ile to gil 1,5 mln
:?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

nairda pisze:to ile to gil 1,5 mln
mało jak jesteś już dosyć daleko w grze
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

ja tez zawsze dawalem 1,5 mln choc za 1 mln tez mi robil.oczywiscie nie za kazdym razem,nieraz trzeba troszke poczekac zanim zrobi Zanmato
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

nairda pisze:ile cza zapłacić yoimbowi za najlepszy atak prosze powiedżcie
Jeszcze raz porusze kwestie Zanmato ( kiedyś była wałkowana przez Mada i kogoś jeszcze )
Koszt Zanmato zalezy od poziomu "przywiązania" Yojimbo do Yuny,zależy on od ilosci kasy jaką mu płacimy,jeśli bedziemy mu płacić duże kwoty poziom ten będzie rusł i Zanmato bedzie tansze,natomiast,gdy bedziemy mu płacic marne grosze ( często ludzi e daja 1 gil. )to poziom szybko spadnie a co z atym idzie Zanmato zdrożeje.Minimalna kwota jaką mu należy płacic to 1024 gil.
FF XII W trakcie katowania
120202

Problem

Post autor: 120202 »

Ludzie posluhajcie mam pytanko czy skarb ze swiatyni macaliania trzeba było zabrac odrazu bo teraz jestem na konciu gry i chce miec anime i magus sister bo mi sie to jeszcze nigdy nie udalo a teraz chce sprobowac
Ostatnio zmieniony pt 08 kwie, 2005 14:01 przez 120202, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

ja o tym wogóle nie myślałam i jakoś się udało (mieć to co jest potrzebne) może idź tam i zobacz czy masz tą sphere a jak nie będziesz miał to dopiero spróbuj walczyć z dark shivą
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
120202

Post autor: 120202 »

Pokonalem dark shive ale straznicy za mna biegna
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

dobiegnij do konca tej lokacji,wejdz w nastepna a potem sie wroc,juz ich nie bedzie
Seymour

Post autor: Seymour »

Mam problem ze znalezieniem Tomberrego, gdzie on dokładnie jest>????
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

chodz po tych miejscach gdzie ziemia jest taka troszke zielonkawa,a nad nia unosza sie takie kolorki
Patryk

Monster Arena

Post autor: Patryk »

Mam tylko jedno pytanie związane z MA. Otóż nie wiem jak odblokować grupę bossów na Species Conquest. To trzeba złapać np. Po 10 z każdego elementala (Red, Blu itp) ?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Seymour pisze:Mam problem ze znalezieniem Tomberrego
w Omega Ruins też jest tylko dopiero w tej "drugiej części"
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Patryk

Post autor: Patryk »

Thanks!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”