FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

FFX POMOC, część druga

Post autor: Sephiria »

Tu kierujcie swoje pytania odnośnie Final Fantasy 10. Jest to wątek oficjalny, zatem wszystkie inne podobne będą kasowane. Przypominam, że tutaj zwracamy się TYLKO z problemami odnośnie PRZEJŚCIA GIER - sprawy techniczne proszę kierować do Pomocy Technicznej.
Ostatnio zmieniony ndz 04 lis, 2007 17:26 przez Sephiria, łącznie zmieniany 3 razy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
kleinTOD

Post autor: kleinTOD »

Mam problem z Dark Magus Sisters. Chciałbym ułatwić sobie życie w sposób opisany na stronie krypty. Pisze tam, że można walczyć z siostrami osobno uciekając przed nimi, ale jak tego dokonać. Wprawdzie summonerzy w pewnym momencie przestają mnie gonić, ale jak znowu do nich podejść to i tak walczę ze wszystkimi siostrami... :?
kleinTOD

Post autor: kleinTOD »

Ale one nie ścigają mnie aż do windy :(
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

alez owszem. wyglada to mniej wiecej tak: zaczynasz im uciekac, dobiegasz do windy, zmiana planszy. i dalej trwa ucieczka przed cala trojka. tak pod koniec planszy odpada ta gruba, bo sie zasapie 8) dobiegasz do pierwszej windy, i dajesz na gore [zmiana planszy na nastepna]. w nastepnej planszy juz scigaja cie tylko dwie, dobiegasz do windy, i znowu dajesz dyla na gore. i w tej chwili wjezdza juz tylko ta malutka osa, ktora sobie stoi grzecznie, i czeka, nawet juz cie nie sciga. wiec, droga wolna, mozesz je brac pojedynczo ^_^
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

ktos otworzyl wszystkie skrzynki w Omega Ruins??przyznac sie ;)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Shimon pisze:ktos otworzyl wszystkie skrzynki w Omega Ruins??przyznac sie ;)
Raz mi sie udało,kwestia szczęscia.
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

kurde ja sie zatrzymalem na 9,ciezka sprawa,trzeba dobrze trafic timingiem

mam rozumiec,ze otwierales tak po prostu bez zadnej taktyki,tak??

T Tak
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

HURRA!!!
udalo mi sie pokonac dark anime dwoma postaciami, ze stluknieta yuna (brak aeonow do zaslony) :D buhahaha:]
MargaN

Post autor: MargaN »

Witam wszystkich serdecznie...Nowy jestem wiec prosze o dawke wyrozumialosci... hehe

W opisach jest napisan ze aby odblokowac nemesisa na monster arena trzeba pokonac wszystkie potwory ze species, arena i orginal .... zaostaje mi tylko jeden nieodkryty na orginal i jest to wlasnie nemesis (tak przypuszczamj bo kosztuje 25000 a z opisow pozostale juz odkrylem ....) chodzi o to ze ja wszystkie pokonuje a i tak nic sie nie dzieje?????

Czy to musi byc jakas kolejnosc pokonywania czy cio?

Z gory wielkie dzieki!!!!!!!
MargaN

Post autor: MargaN »

hmm no tak wielkie dzieki ... nie wiedzialem ze po 10 z wczesniejszych aren... jak pomysle ze znowu bedzie trzeba szukac tych tonberych w covern to az sie plakac chce...jeszcze raz dzieki ;] a moge sie jeszcze dowiedziec co daja te master sphere?
MargaN

Post autor: MargaN »

hmm..spodziewalem sie czegos ciekawszego ;[ w sumie to malo przydatne ....jak juz tak pytam to moze jeszcze ;] ... dlaczego np tidus majac str wieksze od Waki nie zadaje ciosów w overdrivie po 99999 a waka tak ? (np walka z shinru)... i jeszcze pytanie dotyczace wymaksowania postaci ... tzn na jakie atrybuty powinienem szczególnie zwrócic uwage ? i na jakim poziomie powinny byc tak naprawde fajnie wymaksowane? dzieki
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

MargaN pisze:tidus majac str wieksze od Waki nie zadaje ciosów w overdrivie po 99999 a waka tak ?
moze tidus nie ma celestial weapon z wszystkim odblokowanym
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

OneWingedAngel pisze:Ale co do HP to powinieneś mieć od 30.000HP do 50.000HP+.
to tyle mozna miec :shock: ja tam ledwo mialam 7000 i doszlam do konca
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

jak dla mnie wszystko poza Magic i ewentualnie Evasion powinno byc na maxa,Hp 40-50k,oczywiscie jesli chodzi o Penance'a.na Dark Aeony statsy moga byc nizsze
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

jesli pytasz o Omega Ruins to zeby sie tam dostac trzeba wpisac odpowiednie wspolrzedne gdy juz sie ma Airshipa do dyspozycji

[ Dodano: Nie 03 Kwi, 2005 ]
Omega Ruins: X:74 Y:36
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”