FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

To to samo. Wings of/to Discovery wygraj na wyścigach czokobo w Remiem. Trzy skrzynki otwórz, i pachołków nie przewróć. I daj napiwek czokobo. Malboro złap raz (na Calm Lands, Greata w Omega Ruins) i lej do woli na Monster Arenie.
verde94 pisze:ale gdzie je znajdę [pomijając to, ze w kiosku za rogiem
Ha. Ha.


Nie, sorry, z tym napiwkiem to głupi dowcip. Naprawdę nie jestem teraz w humorze. :roll:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

Mam taki szybciutki problem, [pewnei banalny] jestem w ostatnim labiryncie, po pokonaniu tego gostka[z tymi 4 kołami] i mam takie drzwi, na prawo i nie umiem ich otworzyć, na mapce zaznaczono tam kropkę, jak to otworzyć????
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

Nie mam pojęcia o czym piszesz. Może jakaś nazwa lokacji albo coś?
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

http://www.k-ff.com/Finalf10/Grafika/sinscod.gif
to
przed ostatnim bosem [tylko potrzebuję lvl 4 sphere do któej nie mogę sie dostać

[ Dodano: Sob 15 Lis, 2008 18:07 ]
proszę pomóżcie to jest to Sin-city of dying dreams i nie mogę sie dostać do lv. 4 sphere.
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Nie pamiętam za dobrze, ale chyba musisz przejść te wszytski pułapi. Wiesz takie podnoszące się ściany itp. Jak masz jakiś sprzęt z no-encounters to sobie ubierz i bujaj sie po tym sinie, aż zaliczysz wszytskie przeszkody.

[ Dodano: Sob 15 Lis, 2008 18:46 ]
Hmm na youtubie wyczytałem, że musisz zabić po 10 potworów na każdą z bram. To chyba jest bliższe prawdy niż to co napisałem wyżej :D
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Awatar użytkownika
verde94
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: śr 23 maja, 2007 20:30

Post autor: verde94 »

próbowałęm, ale zawsze wyszczela nim podejdę... i nie mogę na to wejść..
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Zabij po dzięsięć potworów na każdą z bram. (10 losowych walk)
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Tidus14
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 13:02
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tidus14 »

Mam taki problem.Mam Tidusa z ok.30000 HP i jego Celestial Weapon (w tym jest triple Overdrive).Wakka podobne HP i też ma swoją Celestial Weapon .Ustawiam sobie ładowanie paska na warrior i ładuje mi sie po kawałeczku.A wcześniej ładowało mi się szybko:2 ataki i juz był cały pasek.W końcu tam jest triple Overdrive.Ale teraz idzie po kawałku.Za to jak ustawie na np.zwycięstwo lub za zabicie przeciwnika(jak się zabije potwora to się ładuje) to idzie szybko tak jak warrior wcześnie.O co chodzi.Na początku przypuszczałem,że to może przeż HP ale mam zapis mojej cioci i tam Tidus ma 27000 HP i swoją Celestial Weapon i warriorem idzie norlmalnie.POMOCY
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Mam pytanie (sorki za to, że temat zrobiłem poprzednim razem)- gdzie jest mostek z Al bhed primer vol.5 na statku S.S.Winno? Przeszukałem statek i nie znalazłem, z góry dzienks.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

"Pierwsze prawo Sephirii: Im bardziej dokładne opisy, tym prostsze pytania ludzie zadają"

Czego Ty oczekujesz? Mamy powiedzieć Ci jak iść z dokładnością do centymetra? Wysil sie troche i sam poszukaj. Nie da sie dokładniej tego wytłumaczyć niż opis który jest na Krypcie: "Gdy już ją opróżnisz zapisz grę i udaj się na zewnątrz. Wejdź na mostek, gdzie znajdziesz Al Bhed Primer V." :roll:
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Wielkie sory, nie załapałem że może chodzić o tzw. mostek kapitański i jak jakiś d***l biegałem po statku w poszukiwaniu mostka. Jeszcze raz sory, nie będę więcej zaśmiecał działów.:(
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Oj tam, zaśmiecał od razu. Na przyszłosć bądź po prostu bardziej precyzyjny, gdy o coś pytasz, a zanim spytasz, najlepiej pokombinuj samemu. :)
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Tidus14
Kupo!
Kupo!
Posty: 4
Rejestracja: ndz 16 lis, 2008 13:02
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tidus14 »

Pomoże ktoś??????? Proszę
Awatar użytkownika
MC Kazuya
Kupo!
Kupo!
Posty: 8
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 17:14
Lokalizacja: Margonin
Kontakt:

Post autor: MC Kazuya »

Ja również proszę was o pomoc - Może to i banalne, ale przechodzę grę durgi raz i drugi raz nie mogę pokonać Seymour'a w Macalania Temple.

Gdy pokonam resztkami sił Anime, znowuż pojawia się Seymour i wali do mie z "Multi-czegośtam(Fira, Waterga, etc.)" dwa razy i po mnie.

Czy to wina za słabo dopakowanych postaci, czy po prostu robię coś źle? (na filmikach np. Shiva swoim Overdrivem uzyskuje minimum 8k dmg, a ja max. 5k :sad:

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Masz za słabe postacie. Przechodziłem grę cztery razy, i jedyny raz kiedy sprawiał mi jakiekolwiek problemy, było to spowodowane właśnie zbyt słabymi postaciami.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”