FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

wasik

Post autor: wasik »

Teraz mam pytanie , jak rozwalic Seymoura (tego drugiego co ma mortibody :P ) Dodam, że jest to moje drugie spotkanie z seria ff (ff 7 gdzie sie gdzies blisko poczatku zatrzymalem) i postaciami odbieram mu kolo 1k, aeonem Bahamut overdrive odbiera mu 6k, widzialem taktyke na forum i jest jeszcze pewien problem...nie mam zbroi z soft. Mozna gdzies niedaleko zakupic czy cos itemy soft?

Chyba nie musze zaczynac gry od poczatku? :<
leon2002
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 17:41

Armory

Post autor: leon2002 »

Mam takie pytanko skąd wziaść czyste armory e FFX, gdyz chce umiescic w nich wlasne SA customl:/ gralem w ff juz bardzo dawno temu i nie pamietam juz wszystkich szczegołów
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

wasik

Post autor: wasik »

Pomoze mi ktos (post dwa posty wyzej :E)
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

wasik masz w opsie wszystko, po drodze w sniegach nie spotkales brata oaki? I kup od razu tony holy water bo w zanarkand mocno zaplaczesz.. da sie bez holy wygrac ale to juz trza umiec..
Seymour jest zwyczajnie trudny, bez aeonow naladowanych overdrviami nie podzialasz, wogle jak nie masz podlevelowanego teamu.
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

wasik pisze:Teraz mam pytanie , jak rozwalic Seymoura (tego drugiego co ma mortibody ) Dodam, że jest to moje drugie spotkanie z seria ff (ff 7 gdzie sie gdzies blisko poczatku zatrzymalem) i postaciami odbieram mu kolo 1k, aeonem Bahamut overdrive odbiera mu 6k, widzialem taktyke na forum i jest jeszcze pewien problem...nie mam zbroi z soft. Mozna gdzies niedaleko zakupic czy cos itemy soft?

Chyba nie musze zaczynac gry od poczatku
Nie,nie musisz. Nie ma tu jakiejś specjalnej filozofii. Obowiązuje taktyka jak na większość liniowych bossów gry. Naładuj overdriva wszystkim aeonom, nie tylko bahamutowi. Jeśli odpalisz je wszytskie po kolei i w miare szybko to seamour nie zdąży zrobić nic konkretnego.
Jeśli to jest ta walka po ucieczce z via infinito to chyba nigdzie nie mozesz kupic takiej zbroi.
Ewentualnie jeśli masz jakieś zbroje z pustymi slotami to możesz u oaki zakupić soft x 30 i wmontować w zbroje stone ward. Nie pamiętam czy oaka sprzedaje też jakieś zbroje, które można przerobić, ale jeśli tak to nie ma problemu.

[ Dodano: Sob 27 Wrz, 2008 23:36 ]
Właśnie, z którym seymourem ty walczysz? Tym w Bevelle, czy z tym na Mt.Gagazet?
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

metalrevan pisze:Właśnie, z którym seymourem ty walczysz? Tym w Bevelle, czy z tym na Mt.Gagazet?
...
wasik pisze:ak rozwalic Seymoura (tego drugiego co ma mortibody :P )
...

wasik - poza naładowaniem OD Aeonów koniecznie podszkol skład - o ile pamiętam w tamtym miejscu przeciwnicy dają niezłe AP... Jak coś jest za trudne w tej grze do pokonania -> koks koks koks...
grzywa__x

XXXX Distiler

Post autor: grzywa__x »

XXXX Distiler, co to za umiejetnosc i jak ja zdobyc z góry dziekuje
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

:roll: To nie jest żadna umiejętność. Kupujesz to w sklepie, a XXX oznacza sferę np. power :?
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Umiejętność tez taka jest - Distil Power, Distil Mana, Distil Ability albo Distil Speed. Bardzo często różne potwory zostawiają broń z tymi cechami.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
leon2002
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 17:41

Post autor: leon2002 »

Witam, mam takie pytanko co do dark aeonow i Animy
Jestem w swiatyni w Baaj Temple sa tam te sfery z roznymi kolorami ogolnie mam 4 ktore moge "zaswiecic" uklad wyhlada tak

[]

[]



gdzie [] oznacza sfere a ktrora moge "zaswiecic"
Mam nadzieje ze kazdy zrozumial ten prosty schemat
Problem w tym ze nie wiem jakie swiatynie musze zdobyc by dostac Anime sa 2 ktorych nie mam zapalonych a nie wiem jakie sa to swiatynie, nie jestem pewien czy na stronie
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=8
ten schemat jest taki sam jak w grze sa porozmieszczane sfery w swiatyni

P.S. Jak odblokowac Ultima Buster ?!
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

podejdź do tych ołtarzy i wciśnij X a wyświetli ci jaki jest akutalnie zaświecony (powinna być dokładna nazwa świątyni)

Ultima Buster - wszystkie moby w iloście sztuk pięć minimum. Znaczy, każdego stwora w grze musisz złapać 5 razy minimum.
leon2002
Kupo!
Kupo!
Posty: 3
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 17:41

Post autor: leon2002 »

Rusty pisze:podejdź do tych ołtarzy i wciśnij X a wyświetli ci jaki jest akutalnie zaświecony (powinna być dokładna nazwa świątyni)

Ultima Buster - wszystkie moby w iloście sztuk pięć minimum. Znaczy, każdego stwora w grze musisz złapać 5 razy minimum.
dzieki za szybka odp, po podejsciu do ołtarza nie wyswietla sie mi zadna nazwa zostal mi tylko 1 do zapalenia ale juz sie pogubilem;/ wiem na 100% ze wizolem w 3
BESAID ZANAKARK i BEVELE pod warunkiem ze tam byla bron dla kimariego
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/197344/25768

PS wie moze ktos jakie znaczki przyslugoją jakiej swiatyni? bi pod nie zapalonym ołtarzem jest jakis znak ale jaka to swiatynia:(
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie tyle znaczki, co kolory płomieni.
Logicznie myśląc:
Ifrita, Shivy i Ixiona. Zostają Ci 3.
Jeśli jesteś pewien, ze masz Besaid, Zanarkand i Bevelle, to dojdziesz bez problemu, których ci brakuje.
leon2002 pisze:wizolem
WZIĄŁEM... nie uczą was polskiego w szkole?
asipp
Kupo!
Kupo!
Posty: 10
Rejestracja: śr 01 paź, 2008 07:46

Post autor: asipp »

jak można zaliczyc templa w zanarku bo nie mogę mieć Animy
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”