FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

PoisonGirl

Post autor: PoisonGirl »

Dziekuje Wam bardzo! :) :)
Jokesey

Post autor: Jokesey »

Blitzball - jak skopiować technikę Volley Shot 2/3 ? Jest to jedna z niewielu technik jaką nie nauczyłem Tidusa i chociaż za każdym razem ją zaznaczam, nie widzę opcji Techcopy.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

poczekać musisz jak ktoś użyje tego... b. trudne do osiągnięcia jeżeli mamy silną drużynę, no chyba, że się będziemy podkładać, gl
Sasuke

Post autor: Sasuke »

NIEMOGE pokonać evrae ras mi sie go udało skosic poniżej 10000 ale niemam haste ani slow :sad: moja drużyna to:
jak evrae odalony
riku (al bhed potiony)
lulu (2 poziom thundara fira itp)
wakka( dark atak i takie tam )

evrae blisko airshipa

tidus (miecz DOBRY steal dla riku te jakies water gemy czy cos i takie tam inne)
riku ( al bhedy potionki xd i mix)
auron (armour break i dobra katanka zadaje okolo 1000)
ale on ciągle te haste potem rzuca aja niemam slow ani haste :sad: kto ma jaką taktyke błagam napiszcie

[ Dodano: Wto 19 Lut, 2008 23:00 ]
a ijeszcze prosze sie nieśmiać niedawno dopiero gram w ffx imam pytanko gdzie ta monster arena :x
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

na stronie 179 i 180 tego tematu masz właśnie o owej wyrmie gadkę.

monster arena jeszcze przed tobą, spoko - na calm lands na wschodzie.
Sasuke

Post autor: Sasuke »

mam kolejno pytanko spodobała mi się taka dobra taktyka ale reflektu niemam a daleko do niego :D :D czy jest jakis item co tem czar nazuca? :roll:
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Sasuke pisze:mam kolejno pytanko spodobała mi się taka dobra taktyka ale reflektu niemam a daleko do niego czy jest jakis item co tem czar nazuca?
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=65

Auto-Reflect - Star Curtain x40 - Od początku walki postać jest pod wpływem czaru Reflect.

Żeby nie było: Dodaj Auto-reflect do jakiejś zbroi używając 40 star curtain, lub sprawdź jeszcze raz wszystkie itemy. Ten z reflectem powiniem mieć przedrostek "Mirror" (jeśli sie nie myle).

P.S.: Wiem, że nie masz 40 star curtain. ^^

SasUKE pisze:mam kolejno pytanko
SasUKE pisze:ale reflektu niemam
SasUKE pisze:tem
Sasuke pisze:nazuca?
SasUKE pisze:CLOUD FF7 ZIDANE FF9 TIDUS FFX SASUKE(naruto) THE BEST!!
n/c -__-"
Sasuke

Post autor: Sasuke »

problemik jestem w temple bevvle i strasznie trudno sie przesuwa te posągi ktoś ma jakoś taktyke plis pomurzcie :wink:
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Sasuke pisze:problemik jestem w temple bevvle i strasznie trudno sie przesuwa te posągi ktoś ma jakoś taktyke plis pomurzcie
Chłopie rusz głową :? Po co pytasz się o każdą pierdołe...... podchodzisz do posągu i go popychasz... czy to takie trudne -___-
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Jokesey

Post autor: Jokesey »

Rusty pisze:poczekać musisz jak ktoś użyje tego... b. trudne do osiągnięcia jeżeli mamy silną drużynę, no chyba, że się będziemy podkładać, gl
Wiem, tylko że Volley Shot jest raczej techniką pasywną i nie da jej się użyć podczas gry (sam mam podpięte pod Blappę).
Sasuke

Post autor: Sasuke »

mam kolejny problemik cytat z krypty opis przejscia



BOSS: Seymour Natus

HP: 36000
AP: 6300
Słabość: -

BOSS: Mortibody
HP: 4000, 3000, 2000, 1000
AP: -
Słabość: -

Na początku bitwy warto porozmawiać ze przeciwnikiem, co zwiększy morale twojej ekipy. Walka może dla niektórych osób okazać się trudna. Warto się skoncentrować na atakowaniu Mortibody'iego, gdyż będzie on wykorzystywał HP Seymoura na własne potrzeby. U mnie ta taktyka zdała egzamin i przez cały czas atakowałem tylko Mortibody. Oczywiście Hastaga jest mile widziana. Warto mieć przygotowany Soft na wypadek petryfikacji. Gdy spetryfikowana osoba zostanie zaatakowana na stałe odejdzie z pola bitwy.

robiłem tak jak pisało nawalałem ciągle tego mortidota i jak już wyssał z seymoura do ok.12000 to go leczył z cura ciągle help :sad:
:sad:
Jokesey

Post autor: Jokesey »

To wróć się i pobiegaj w kółko, aż będziesz wystarczająco twardy.

A może tak wymyślić coś samemu ? Np. jak Mortibody wysysa już potem tylko 1000HP, może lepiej zacząć lać samego Seymoura ?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

nie atakuj przez całą walkę mortiego, gdy natus będzie miał 13999hp użyj jakiegoś overdriva aeonem co zada 9999hp natusowi i 9999 mortiemu, a ten wysysając 4000hp zabije go, elo. ofcoz możesz mieć silniejszego bahamuta który zada ponad 9999 - u mnie było to jakieś 30000 ale ja no life jestem... ;(
Sasuke

Post autor: Sasuke »

ALE ON GO LECZY I nie nadążam walić w seymoura a nawet mam shel ale ciągle te jego break i flare a ras mi sie zdarzyło że auron z shimering blade walną magic breakiem seymourowi prawie 7000 bez over kila jakiś błąd ale i tak sie nieudało :)

S: Niedługo dostaniesz zakaz pisania za powtórne olewanie wszelkich zasad wypowiedzi. Consider yourself warned
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sasuke, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

na początku walki pogadaj z nim, to podwyższy staty twojej drużyny.Następnie ataki i obrona przed zmianą w kamień.Najlepiej potrenuj postacie,żeby twój tidus zabierał na seymour'a 9999dmg.Wtedy padnie z łatwością.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”