FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

SonicX
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 19 sty, 2008 16:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: SonicX »

Ej ten opis jak pokonac tego smoczka jak lecisz tym AirShip to sie nie sprawdza jak ma 7,500 hp to kurde zabija mi all ;/ a o to staty moich postaci:

Tidus - 2300
Lulu - 1300
Auron 3030
Kimari (Czy jakos tak) - 2200
Yuna - Porwana xD
Rikku - 1600
Wakka - 2400

Moje gg: 6841692 ;/
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

SonicX pisze:Tidus - 2300
Lulu - 1300
Auron 3030
Kimari (Czy jakos tak) - 2200
Yuna - Porwana xD
Rikku - 1600
Wakka - 2400
I dziwisz się, ze Ci rozwala party? hahaha no litości. Na tym etapie powinieneś mieć około 4000 hp. Jakbyś szkolił odpowiednio drużynę od początku gry, miałbyś pewnie i więcej. Masz problem, bo masz zaniedbane postacie. Doexpuj lub zacznij od początku.
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

SonicX gdzieś już to pisałem. Zanim użyje haste to ty użyj na nim reflect i już walka wygrana. Jak nie masz reflect to go zrób.
SonicX
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 19 sty, 2008 16:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: SonicX »

A ten reflect co to ? i gdzie to jest ??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

SonicX pisze:A ten reflect co to ? i gdzie to jest ??
Może sobie daruj tę grę skoro tego nie wiesz? :roll:

Czar, odblokujesz go sobie na Sphere Grid jak wszystko inne w tej grze >.>'
Godie

Post autor: Godie »

A więc mój problem jest taki: Aby dostać Anime potrzeba w kazdym Cloister of Trials znalezc skarb i wtedy uaktywniaja się posagi w Baaj Temple. Brakowało mi 4 skarbów Besaid, Macalania, Djose i Zanarkand. Zaczalem od Zanarkand i po kilkunastu minatow mialem skarb potem poszedl do Djose a tam na mostku podbieglo do mnie dwoch kolesi i krzykneło Traitors! Stay away form temple! a ja niemoge przejsc dalej, podobnie bylo w besaid tez mnie z tamtad wyrzucili w Macalani przy wejsciu spotkalem Dark Shive ktorej nie moglem pokonac (z trudem pokonalem Dark Valefora, na stronie jest ze schodzi na jedno OD Wakki ja niestety nie mam charow tak wymaxionych). Jesli chodzi o fabule to jestem po pokonaniu Lady Yunalesci i mam isc na spotkanie z Master Miką. Pomozcie mi co zrobic zeby dostac sie do tych swiatyn? Mam teraz isc i pokonac Sina a potem wrocic? czy jest jakis inny sposob?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Godie pisze:Pomozcie mi co zrobic zeby dostac sie do tych swiatyn?
masz:
Godie pisze:mam isc na spotkanie z Master Miką.
Wtedy będziesz mógł wejść tam gdzie cię nie chcą... Oczywiście D. Shiva i tak zaatakuje :P
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Nie jestem pewien, ale Dark Aeony atakują jak już masz dostęp do Airshipa. Jeśli nie walczyłeś na monster arenie to walka z Dark Aeonami jest prawie niemożliwa, a Shiva to i tak jeden z najsłabszych.
Zanim pokonasz Sina to jeszcze minie dużo czasu, ale powiedzmy że jak będziesz wewnątrz Sina to nie idź dalej tylko wykonuj inne rzeczy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

matiu222 pisze:Zanim pokonasz Sina to jeszcze minie dużo czasu, ale powiedzmy że jak będziesz wewnątrz Sina to nie idź dalej tylko wykonuj inne rzeczy.
Bez przesady. Wystarczy zapisać grę tuz przed finałową walką i sobie pozwiedzać :roll:
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Też można tak jak mówisz pójść trochę dalej i na ostatnim możliwym zapisie cofnąć się na statek i wykonać wszystko co się da łącznie z przejściem monster areny, zdobyciem wszystkich aeonów, pokonaniem Penance. Po tym znowu polecieć do Sina i go pokonać.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

po zaatakowaniu sina postacie przestają odzywać się podczas walk, niby szczegół, ale dlatego wciąż jestem przed sinem na aktualnym gameplayu :). Zresztą mogę się mylić ale do macalanii nie da się wrócić bo blokują nam wejście typy co nas gonią, nie? Chyba pożegnasz się z animą ;/. Btw. dark aeony występują od calm lands i nic na to nie poradzimy ;/
SonicX
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: sob 19 sty, 2008 16:21
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: SonicX »

kwazi pisze:
SonicX pisze:A ten reflect co to ? i gdzie to jest ??
Może sobie daruj tę grę skoro tego nie wiesz? :roll:

Nie wszyscy maja gre po Ang. Ja akurat mam po Niemiecku ...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

To nie zmienia faktu, ze pytanie idiotyczne na tym etapie gry. Zresztą mamy czytać w Twoich myślach, ze nie masz po angielsku? Trzeba było uprzedzić

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=81
matiu222
Kupo!
Kupo!
Posty: 121
Rejestracja: czw 06 gru, 2007 09:02

Post autor: matiu222 »

Grasz po niemiecku, nigdy nic podobnego nie słyszałem. Tylko powiedz czy grasz po niemiecku bo tak wolisz czy nie masz możliwości posiadać angielską wersję ?
Awatar użytkownika
uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 114
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 00:19

Post autor: uQuad »

Jak grasz po niemiecku to pewnie wiesz jak jest w tym jezyku odbicie (reflect) - poszukaj w okolicach sciezki Yuny na sphere gridzie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”