FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

restart konsoli i New Game :/ Smutne ale prawdziwe...



PS
Popróbuj z Yoimbo i Zanmato jak nie chcesz grać od nowa. Ja kiedyś Dark B. w ten sb załatwiłem
"Moja żeycie to ta krótka chwila, kiedy mogę grać i zatrzymać czas. To co czuje w niej to moja siła ona we mnie jest już od wielu lat (...) "
Sofa "Moje życie to..."
T_U_R_B_O

Post autor: T_U_R_B_O »

a mnie z tym Zanmato wkurzało jedno, a mianowicie chodzi oto że jak dawałem Yoimbo 4000 gil na zwykłym stworku to 3 razy pod rząd robił Zanmato a jak mu dawałem na D. Shiva 1M gil to niechciał tego zrobić :twisted: dopiero przy 1,5M gil robił Zanmato a przy dark Animie to nawet za 1,5M niechce tego zrobić :/

mam jeszcze pytanie gdzie moge spotkać Nemezisa?? i jak go odblokować na MA ??
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

mam jeszcze pytanie gdzie moge spotkać Nemezisa?? i jak go odblokować na MA ??
To chyba jest na Krypcie....
Krypta pisze:- Nemesis - za złapanie wszystkich stworów z wczesniejszych aren i pokonanie wszystkich bossów (Master Sphere x10)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
T_U_R_B_O

Post autor: T_U_R_B_O »

łatwo mówić ale ja jeszcze niemam odblokowanych wszystkich bossów :/ musze się jeszcze troche pomęczyć :/
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

No to popatrz co trzeba zrobić, żeby inne odblokować też mi problem idziesz i łapiesz wszystko po kolei
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Antari18

Post autor: Antari18 »

Gdzie należy polecieć Airshipem żeby dotrzeć do Mi'ihen Road?? :x
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Oh matko ludzie -_- Coraz głupsze te wasze pytania :?

http://www.k-ff.com/Finalf10/Grafika/mapa.png Masz Mi'hen Highroad na mapie? Masz. Idziesz do Cida, dostajesz wybór lokacji i masz tam Mi'hen Highroad. Wielka filozofia. A jak się upierasz, ze nie masz to leć do Luca -_-
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Antari18 pisze:Gdzie należy polecieć Airshipem żeby dotrzeć do Mi'ihen Road??
Wystartuj w Luce i idź do przodu...
Go Go Yubari pisze:Oh matko ludzie -_- Coraz głupsze te wasze pytania
Prawo Sephirii sprawdza się po raz kolejny ;d

[ Dodano: Pon 05 Lut, 2007 20:05 ]
Gdzie jest Macalania Snowy ?? Jak spotkać tam Wendigo ?? Proszę o w miarę dokładne wyjaśnienie ;d
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Syriusz15 pisze:Gdzie jest Macalania Snowy ?? Jak spotkać tam Wendigo ?? Proszę o w miarę dokładne wyjaśnienie ;d
Macalania Snowy????????
W FFX jest jedynie Macalnia Woods (lodowy las) i Macalania Lake (lodowe jezioro prowadzące do światyni Shivy)

Jeśli chodzi o Wendigo to niespotkałem w FFX takiej istoty a mam wyłapane wszystkie w Calm Lands Monster Arena
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

To sprawdź proszę FFX dział "przedmioty" jak zdobyć x-potion...
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Wendigo to jest boss, z ktorym sie walczy po ucieczce z Macalania temple
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Wiem , sądziłem tylko , że skoro w dziale widnieje , że można mu ukraść x-potiony to występuje również w postaci "przygodnego f(r)ienda"...
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Damian

Post autor: Damian »

Przepraszam, ze tu pisze ale nie chce otwierac nowego watku... Potrzebuje pomocy w FFX! Takie pytanie "Jak moge zdobyć Break HP Limit?" Dowiedzialem sie, ze jakos mozna bylo kupic sfere dajaca to, ale po zdobyciu wszystkich stworzen. Wyłapalem je i nic. Jest też sposub aby uzyc Bribe na Malboro aby zdobyc Wings of Diskawery. Co pozwoli mi zrobic samemu Break HP Limit. Ale to kosztuje ze MILION kasy! Da sie to jakos latwo zrobic Break HP Limit??

POMOCY!!
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Cóż - jest kilka wyjść. Pierwsze to zbieranie przedmiotów potrzebnych do wrzucenia tego w broń, co wymaga od groma walk, żeby wygrać te przedmioty, lub Bribe, albo dostać je za łapanie na Monster Arenę potworów. Można wygrać bronie z tą cechą od Dark Aeon'ów albo niektórych bossów na Monster Arenie. Ale najlepszym wyjściem jest zdobycie Celestial Weapons, które mają tą cechę już wmontowaną, chociaż wymaga to dużego wysiłku, bo są naprawdę trudne niektóre zadania wymagane do zdobycia tych broni i dwóch ulepszeń do nich, które są konieczne, żeby one działały. Wszystko pisze na Krypcie w dziale o FFX.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
King VERMIN!
Cactuar
Cactuar
Posty: 479
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 15:43

Post autor: King VERMIN! »

Bardziej ekonomiczne wydaje się jednak zbieranie Ultimate Weapons ;) Lepsze to niż babranie się w bribe.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”