Kim jesteś??

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie tylko, trafiają się też fragmenty z instrukcji do Baldur's Gate II.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

demon,duch lodu,morderca. :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pominę ortografię etc. autora/autorki whatever :roll:

"Jestes Demonem. Istota najsilniejsza po swym stworcy Szatanie istota zla. Byles taki zawsze, nie wiesz co to milosc, nie wiesz co to wspolczucie. Najwieksza radosc sprawia ci patrzenie na agonie i cierpienie innych, czujesz sie wtedy zrealizowany. Kochasz wojny i rozlew krwi. Nie masz przyjaciol, bo nie chcesz ich miec, o ile sa jakies przychylne ci istoty sa to jedynie sprzymierzency, ktorych bez skropulow wykorzystasz jako przynete lub tarcze. Uwielbiasz rywalizacje totez masz wrogow zarowno wsrod dzieci swiatla jak i mroku. Wszystko czego pragniesz to by wolnym, moc niszczyc i pisac sie w gore by byc jak najblizej swego pana i stworcy, Szatana."

Proste. Czego się spodziewaliście? XD

I znów brak niespodzianek:
"Duch nocy. Najlepiej czujesz sie w ciemnosciach czytajac jakis dobry kryminal, horror lub po prostu sluchajac muzyki i zatapiajac sie w myslkach. Jestes typem filozofa, ktory chcialby zrozumiec swiat i cel istnienia, ale to nie takie proste..."

No poza ostatnim zdaniem :shock: :?

HAHAHAHAHAHA hahahahahaha buahahahaha chyba trzeba mi było nie wybierać jezyka obcego XD

"Kaplani stanowia lacznik pomiedzy swiatem boskim(lub pieklem), a swiatem smiertelnikow. Dobry kaplan pomaga potrzebujacym, podczas gdy zly szerzy na swiecie wizje swego boga. Wszyscy kaplani potrafia leczyc rany i przywracac zycie ludzi znajdujacych sie juz na krawedzi smierci, a najpotezniejsi nawet tych, ktorzy juz ja przekroczyli. Kaplani maja takze wladze nad Nieumarlymi: potrafia ich odpedzac, a czasem nawet niszczyc. Sa wyszkoleni w walce prostymi rodzajami broni. Poza zwyklymi zakleciami kazdy kaplan specjalizuje sie w dwoch domenach zwiazanych z wybranym bostwem. Zapewniaja mu one specjalne moce i dostep do zaklec, ktorych w inny sposobnie mozna opanowac."
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Jestes Demonem. Istota najsilniejsza po swym stworcy Szatanie istota zla. Byles taki zawsze, nie wiesz co to milosc, nie wiesz co to wspolczucie. Najwieksza radosc sprawia ci patrzenie na agonie i cierpienie innych, czujesz sie wtedy zrealizowany. Kochasz wojny i rozlew krwi. Nie masz przyjaciol, bo nie chcesz ich miec, o ile sa jakies przychylne ci istoty sa to jedynie sprzymierzency, ktorych bez skropulow wykorzystasz jako przynete lub tarcze. Uwielbiasz rywalizacje totez masz wrogow zarowno wsrod dzieci swiatla jak i mroku. Wszystko czego pragniesz to by wolnym, moc niszczyc i pisac sie w gore by byc jak najblizej swego pana i stworcy, Szatana.


Duch nocy. Najlepiej czujesz sie w ciemnosciach czytajac jakis dobry kryminal, horror lub po prostu sluchajac muzyki i zatapiajac sie w myslkach. Jestes typem filozofa, ktory chcialby zrozumiec swiat i cel istnienia, ale to nie takie proste...

Wojownicy moga zajmowac sie roznymi rzeczami, poczawszy od sluzbie w wojsku, az po prace dla lokalnego swiata przestepczego. Niektorzy z nich postrzegaja przyrode jako sposob na szybie zdobycie bogactwa, inni wykorzystuja swoje zdolnosci, aby chronic niewynnych. Wojownicy maja najwiekszy potecjal bojowy. Rygorystyczne szkolenie w walce zapewnia im podczas rozwoju duzo dodatkowych atutow.

błędy sa tak fatalne, ze jak ktoś napisał: 'z kad' to długo się zastanawiałem o co biega... geeez
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

Obrazek
Jestes Smokiem! Istoty te sa bardzo elokwentne i pelne dobrych manier. Raczej stronia od innych gatunkw, najlepiej czuja sie wsrod swoich. Ludzie bali sie smokow, gdyz byly one wielkie, mialy ogromne skrzydla i ostre pazury, uwazali, ze sa niebezpieczne, dlatego smoki zaczely, dzieki magii zmieniac swe oblicze na takie, ktore bardziej przypominaloby ludzkie


Obrazek
Duch lodu. Wydajesz sie byc zimny, opanowany, zamkniety w sobie. Malo osob wie jaki jestes naprawde, bo tylko nielicznym pokazujesz co drzemie pod zimna skorupa. Masz artystyczna dusze, ale zadko sie do tego przyznajesz, raczej tworzysz do szuflady, ale gdy juz postanowisz pokaz co potrafisz olsniewasz wszystkich, jednak tylko jesli zrobisz to z wlasnej woli! Przymus niszczy twoja pasje i kreatywnosc.

Obrazek
Czarownicy to adepci magii, ktorzy od urodzenia posiadaja umiejetnosc rzucania czarow. Uwaza sie, ze w ich zylach plynie krew jakis poteznych istot, byc moze maja w sobie czastke bogow, albo nawet sa smokami, ktore przybraly ludzka postac. Niezaleznie od tego magia czarownikow jest intuicyjna, a nie logiczna. Czarownicy znaja mniej czarow niz czarodzieje i wolniej zdobywaja nowe zaklecia. Moga za to czesciej uzywac swoich mocy i nie musza wczesniej przygotowywac swoich czarow. Czarownicy nie specjalizuja sie w poszczegolnych szkolach magii. Posluguja sie magia mistyczna, a korzystajac z jej energii bazuja na wlasnym talencie i wyobrazni zamiast wczuwac sie w dyscyplinie. Nie maja ksiag, mentorow, ani teorii- tylko wlasna moc, ktora naginaja do wlasnej woli. W zwiazku z tym, ze zdobywaja swe moce bez koniecznosci przechodzenia lat wymagajacych studiow maja wiecej czasu by szkolic swe umiejetnosci bojowe i moga uzywac prostej broni.
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Nemesis pisze:
HAHAHAHAHAHA hahahahahaha buahahahaha
Zapewne to rozbawienie jest obronną reakcją na fakt, że w końcu ktoś Cię rozszyfrował nie wiedząc o Tobie nic a nic :).

No cóż..wiele Twych znajomych z Krypty od dawna doskonale wie, że masz dobre i miłe serduszko, którego pozazdrościć może sama Aeris :D. Prawdę mówiąc, jesteście do siebie całkiem podobne :).

Cmok.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Grzybek Z Octu pisze:No cóż..wiele Twych znajomych z Krypty od dawna doskonale wie, że masz dobre i miłe serduszko, którego pozazdrościć może sama Aeris :D . Prawdę mówiąc, jesteście do siebie całkiem podobne :) .

Cmok.
buahahahahah GZO :D :D :D :lol: mój miszczu XD nie zapominaj o kwiecie, jaki symbolizuje Go :] nasz Kizia Mizia ^^
wiecie co mi sie podoba w tym quizie najbardziej? te arty - sa klawe, widziałbym je w FFF :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nah. Zbyt przegiete.

GZO lol jak ja nienawidze Aeris -_- Już więcej we mnie z Yunie chyba _^_

Mrau...wy lepiej naprawcie co nieco, bo nie mam gdzie się na idiotów skarzyć ; ;
Gagarin pisze:nie zapominaj o kwiecie, jaki symbolizuje Go :]
Kaktus? XD
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Nemesis pisze:Mrau...wy lepiej naprawcie co nieco, bo nie mam gdzie się na idiotów skarzyć ; ;
jak ja mam to naprawiać? XD serw zdechł, nasi ludzie nad tym pracują :] jak spotkam gościa (Polibudo strzeż się) to go powieszę za to, czego nie masz :] znaczy pewnie masz, ale to nie jest Twoje, w pewnym sensie może być Twoje yyy ale nie używasz tego na wszelkie sposoby, tylko dla swoich potrzeb ... geez zamotałem się :/ (serw naprawiaj się!) >.<
Nemesis pisze:Mrau
Kizia Mizia ^^
Nemesis pisze:Kaktus? XD
yyyy nie? chyba jak poprzestawiasz nieco literki XD
no przecież Różo... Różo Wiatrów ;) :P :lol:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gagarin pisze:no przecież Różo... Różo Wiatrów
Mam zdrowe jelita, ale miło, że się troszczysz XD
Gagarin pisze:Kizia Mizia ^^
Purrrrr..... =^.^= XD
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Nemesis pisze:Gagarin napisał/a:
no przecież Różo... Różo Wiatrów

Mam zdrowe jelita, ale miło, że się troszczysz XD
nie musisz mieć przecież chorych jelit :] wiesz muszę się troszczyć o me dziatki ^^ trza Was przede wszystkim dobrze wykształcić :P
Nemesis pisze: Purrrrr..... =^.^= XD
a może jednak masz chore jelita? XD czy coś tak przypadkowo? XD ale masz ava :] brakuje tylko wisienki ^^
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Gogo nie reprezentuje jeden kwiat, ale cały ogród. Po lewej za altanką kocimiętka, obok asfodele i szczwół plamisty, ładne nasadzenia szaleju jadowitego, wilczej jagody oraz lulka czarnego. Ścieżki obrzeżają piękne aksamitki. W centrum pyszni się rozłożysty orzech włoski, dookoła nasadzona ruta. Przed altanką tojad mocny. Po kratach altanki wspaniale poprowadzona psianka słodkogórz oraz męczennica modra. :D

Kod: Zaznacz cały

Gogo, nie jedz mnie, pliz <korzy się>
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

O_O <spadła z krzesła i nie wie czy sie turlac czy dobic krzesłem>
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

<zastanawia się, czy pomóc, czy uciekać... chyba ucieknę :) Biolchem procentuje>
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Oj Kil, chyba mamy jednak coś ze sobą wspólnego :) Mi też wyszło Demon, Duch Nocy i Morderca :lol: Trzeba pomyśleć o założeniu sekty, np. Świadków Jenovy (Chyba że już założyłeś) mającej na celu całkowitą anihilację świata (patrz Reunion).
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”