Kim jesteś??

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Nathaniel

Post autor: Nathaniel »

TE, jasne. A powiedzcie mi co wam będzie po tej aniahilacji??? Nawet nie będzieice mieli czym rządzić, ba , nawet wlasną d..... nie ruszycie bo jej mieć nie będziecie :P
Nathaniel

Post autor: Nathaniel »

MAcie na myśli jaki sposób anichialcji?? Meteor??? Bo jak tak to ja sobię Kryptęę za wczasu zbuduję :)
Aleeeeeeeee.... jeśli to będzie krawawy i podstępny sposób to liczcie na mnie :D
PS. Widzę tu zamilowaniem pewnym osobnikiem z okolo. 40 roku tego stulecia :)
Tytan

Post autor: Tytan »

Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?




Duch wiatru. Chcesz byc wolny i niezalezny! Nikomu nie uda sie Ciebie zatrzymac, bo nie pozwolisz na to. Jesli poczujesz, ze ktos chce zarzucic na ciebie sidla by cie spetac i zatrzymac, spakujesz walizki i uciekniesz. Powazny, dazysz do obranego celu




Czarodzieje to postacie poslugujace sie magia mistyczna. Ich wiedza jest wynikiem wielu lat intensywnych studiow. Dla czarodziei ich moc nie jest talentem, ale trudna, przynoszaca wiele satysfakcji sztuka. Kiedy przygotuja sie do walki, potrafia dokonac zakleciami strasznego spustoszenia. Sa jednak bardzo podatni na ataki z zaskoczenia. Sila czarodzieja sa zaklecia- wszystko inne schodzi na dalszy plan. Czarodzieje poznaja czary zdobywajac nowe doswiadczenia i przeprowadzajac zmudne badania. Moga takze uczyc sie od innych. Z czasem czarodzieje ucza sie poslugiwac zakleciami tak doskonale, ze maja one wiekszy zasieg, dzialaja lepiej, badz tez staja sie doskonalsze na inne sposoby. Czarodziej moze przywolac tzw. chowanca, czyli magiczne stworzenie, ktore bedzie mu sluzyc.


Zajebisty jest ten test !!! Szczególnie podobają mi się rysunki polecam...
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Obrazek

Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?

Obrazek

Duch wyobrazni symbolizuje marzenia. Czesto zatapiasz sie we wlasnych myslach, snisz na jawie. Masz duza intuice, jednak nie zawsze jej zawierzasz. Nie ufasz ludzia, nie pozwalasz im sie zanadto zblizyc i wejsc do swojego swiata, wolisz szukac przyjaciol posrod istot nierealnych, stworzonych przez twoj umysl. Masz talent do tworzenia tajemniczych historii oraz pieknych wierszy o niezbyt jasnym watku.

spoko......


Obrazek

Czarodzieje to postacie poslugujace sie magia mistyczna. Ich wiedza jest wynikiem wielu lat intensywnych studiow. Dla czarodziei ich moc nie jest talentem, ale trudna, przynoszaca wiele satysfakcji sztuka. Kiedy przygotuja sie do walki, potrafia dokonac zakleciami strasznego spustoszenia. Sa jednak bardzo podatni na ataki z zaskoczenia. Sila czarodzieja sa zaklecia- wszystko inne schodzi na dalszy plan. Czarodzieje poznaja czary zdobywajac nowe doswiadczenia i przeprowadzajac zmudne badania. Moga takze uczyc sie od innych. Z czasem czarodzieje ucza sie poslugiwac zakleciami tak doskonale, ze maja one wiekszy zasieg, dzialaja lepiej, badz tez staja sie doskonalsze na inne sposoby. Czarodziej moze przywolac tzw. chowanca, czyli magiczne stworzenie, ktore bedzie mu sluzyc.

I to uważam za absolutną prawdę!!
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Wampir.

Jestes Wampirem. Stworzeniem mrocznym budzacym lek. Prawdopodobnie zrodziles sie wypijajac krew innego Wampira i podobnie jak twoj stworca zywisz sie nia. Jestes istota umarla, kochasz widok krwi, ale i muzyke, piekne przedmioty, tudziez ludzi, elfy(itd) oraz sex, wszystkie te rzeczy maja za zadanie oslodzic ci wieczne zycie. Zyles kiedys, wiec poznalez co to bol i milosc, teraz juz umarles i nie musisz przejmowac sie przyziemnymi sprawami, jestes wolny. To, ze umarles wcale nie oznacza, ze nie czujesz. Odczuwasz jak kazde inne stworzenie smutek i rozpacz(czesto jest to zwiazane z tym kim sie stales), ale i radosc. Milosc jest zagadka, nie wiadomo czy poznasz ja, ale jest to watpliwe, jesli jednak to sie stanie bedziesz cierpiec po jej stracie...


Duch nocy.

Duch nocy. Najlepiej czujesz sie w ciemnosciach czytajac jakis dobry kryminal, horror lub po prostu sluchajac muzyki i zatapiajac sie w myslkach. Jestes typem filozofa, ktory chcialby zrozumiec swiat i cel istnienia, ale to nie takie proste...

Czarownik.

Czarownicy to adepci magii, ktorzy od urodzenia posiadaja umiejetnosc rzucania czarow. Uwaza sie, ze w ich zylach plynie krew jakis poteznych istot, byc moze maja w sobie czastke bogow, albo nawet sa smokami, ktore przybraly ludzka postac. Niezaleznie od tego magia czarownikow jest intuicyjna, a nie logiczna. Czarownicy znaja mniej czarow niz czarodzieje i wolniej zdobywaja nowe zaklecia. Moga za to czesciej uzywac swoich mocy i nie musza wczesniej przygotowywac swoich czarow. Czarownicy nie specjalizuja sie w poszczegolnych szkolach magii. Posluguja sie magia mistyczna, a korzystajac z jej energii bazuja na wlasnym talencie i wyobrazni zamiast wczuwac sie w dyscyplinie. Nie maja ksiag, mentorow, ani teorii- tylko wlasna moc, ktora naginaja do wlasnej woli. W zwiazku z tym, ze zdobywaja swe moce bez koniecznosci przechodzenia lat wymagajacych studiow maja wiecej czasu by szkolic swe umiejetnosci bojowe i moga uzywac prostej broni.
Ostatnio zmieniony śr 09 maja, 2007 22:48 przez aden, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Lol, wyszedł mi wampir

duch - duch niebieski

profesja - kapłan
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
DanielMarley
Kupo!
Kupo!
Posty: 15
Rejestracja: ndz 06 maja, 2007 15:27
Lokalizacja: z rowca

Post autor: DanielMarley »

Hmm więc tak:

1. wampir
2. duch ciał niebieskich
3. bard
CePeN

Post autor: CePeN »

Rasa:
Jestes Wampirem. Stworzeniem mrocznym budzacym lek. Prawdopodobnie zrodziles sie wypijajac krew innego Wampira i podobnie jak twoj stworca zywisz sie nia. Jestes istota umarla, kochasz widok krwi, ale i muzyke, piekne przedmioty, tudziez ludzi, elfy(itd) oraz sex, wszystkie te rzeczy maja za zadanie oslodzic ci wieczne zycie. Zyles kiedys, wiec poznalez co to bol i milosc, teraz juz umarles i nie musisz przejmowac sie przyziemnymi sprawami, jestes wolny.
To, ze umarles wcale nie oznacza, ze nie czujesz. Odczuwasz jak kazde inne stworzenie smutek i rozpacz(czesto jest to zwiazane z tym kim sie stales), ale i radosc. Milosc jest zagadka, nie wiadomo czy poznasz ja, ale jest to watpliwe, jesli jednak to sie stanie bedziesz cierpiec po jej stracie...

Coś niecoś pasuje :)

Duch:
Duch rownowagi. Jestes najlepszym przykladem rownowagi jaki mogl sie trafic! Zarowno upozadkowany emocjonalnie jak i w zyciu codziennym. Umiesz rozroznic czas pracy i czas zabawy. Zawsze wyrabiasz sie w terminie, a jesli nie to musialo zdarzyc sie cos niezwykle waznego co popsulo ci plany. Zawsze mozna na ciebie liczyc.

True

Profesja:
Morderca opanowal sztuke szybkiego i dyskretnego zabijania, zeby jak najlepiej wykonywac swoje obowiazki, dziala anonimowo i przez zaskoczenie. Nie tylko swietnie wlada bronia, ale czasem i magia. Jest wyszkolony w grze aktorskiej by latwiej bylo mu sie wkrasc blisko swej ofiary, a czasem i wylgac sie od oskarzenia(o ile nie zabije i oskarzycieli). Kieruje sie wlasnym kodeksem i nie przestrzega zadnych regow wyznaczonych przez spoleczenstwo.

Z tą grą aktorską trafiło w sedno...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”