Trivia aka Quiz (FF7 - FF9) część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Może przeczytamy to, gdy rzucimy scan'a na Zell'a? :>
CePeN

Post autor: CePeN »

Może przeczytany w panelu informacyjnym na parterze?
Alice

Post autor: Alice »

Jaco pisze:Może przeczytamy to, gdy rzucimy scan'a na Zell'a? :>
Brawo! Zadajesz ;).
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Oddaję kolejkę... zbyt dawno w te części grałem, by wymyślić coś sensownego :P
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

FFVIII - podaj, jakie, gdzie, jak i kiedy, możemy zdobyć wszystkie Guardian Forces (bez tych z Zamku Ultimecji)
Alice

Post autor: Alice »

Quizecotl - komputer Squalla, zaraz na początku gry. trzeba wejść w Tutorial o ile się nie mylę.

Shiva - komputer Squalla, zaraz na początku gry. trzeba wejść w Tutorial o ile się nie mylę.

Ifrit - Fire Carven, po pokonaniu go, gdy wyciągniemy GFy z komputera Squalla i pódziemy do głównej bramy. Tam Quistis nam wyjaśni cel egzaminu SeeD, który polega na zdobyciu Ifrita.

Siren - trzeba ją wyssać komendą draw z Elvoreta podczas misji w Dollet.

Brothers - trzeba ich pokonać w Tomb of Unkown King, gdy żołnierz sprzed pałacu generała Carlwaya wyśle nas po nr. miecza zaginionego ucznia w tej lokacji.

Diablos - trzeba go pokonać. W tym celu trzeba użyć, magicznej lampy, którą dostaniemy od Cida przed misją w Timber.

Carbuncle - kiedy Rinoę zaatakują Iguiony, Squall i Irvine pójdą załatwić potwory. podczas walki trzeba wyssać GFa z któregokolwiek potwora.

Leviathan - gdy wrócimy do Balamb po wydarzeniach w Desert Prison będziemy walczyć z NORGiem i od niego trzeba wyssać GFa.

Pandemona - trzeba ją wyssać od Fujin, gdy wraz Rajinem będą szukać Ellone w Balamb City. Będziemy z nią walczyć w Hotelu Balamb

Cerberus - pod koniec drugiej płyty, gdy uzbieramy wszystkie karty i dojdziemy do holu, Cerberus będzie na nas czekać. Przyłączy się po wygranej walce z nim.

Alexander - trzeba go wyssać od Edei podczas ostatniej walki z nią, pod koniec drugiej płyty w Audytorium Galbadii.

Bahamut - trzeba go pokonać na trzecim dysku w Deep Sea Research Centre. Najpierw trzeba podchodzić do tuby gdy nie będzie świecić. Potem dwie walki z Ruby Dragonami i na końcu z Bahamutem, który przyłączy się po walce.

Tonberry - po pokonaniu Odina, należy rozwalić około 20 Tonberrych, potem pojawi się Tonberry King, który po porażce będzie nasz.

Eden - po pokonaniu Bahamuta, wracamy na statek, rozmawiamy z dróżyną. Jak wrócimy idziemy cały czas w dół, rozdając na poziomach jednostki mocy. Gdy dojdziemy na sam dół trzeba rozwalić Ultimę Weapon, pamiętając o wyssaniu Edena.

Doomtrain - Musisz zdobyć Salomon's Ring (jest w Tears Point) oraz 6 sztuk Steel Pipe , 6 sztuk Malboro Tentacles, 6 sztuk Remendy+. Gdy będziesz już miaał te wszystkie przedmioty uzyj Salomons ring a będziesz mogła dołączyć Doomtraina.

Odin - w centra Ruins, gdy będziemy mogli używać ogrodu. W ciągu 20 minut, musimy włączyć mechanizm, który pozwoli nam zabrać oko stworowi i zapisać numer, który trzeba wpisać po włożeniu oka dla drugiego potwora. Potem jest walka, a po niej zdobywamy odina.

gligamesh - trzeba posiadać Odina, który zginie przez Seifera na dyku trzecim. Miecz Odina złapie Gligamesh, który będzie nam od tej pory towarzyszyć.
Chocobo - trzeba złapać (lub zapłacić za złapanie) ptaszka w Chocobo Forest przy Trabia Garden. Przyzywamy go za pomocą Gysahl Greens.

Mog - w Chocobo World trzeba odnaleźć Mini Moga, który da nam Mog's Amulet. Ten przenosimy do FF8 i za pomocą tego przedmiotu uczymy GFa umiejętności, którą postać może przywolać Moga.

Moomba - w Chocobo World trzeba znaleźć Frensip, a gdy go użyjemy podczas walki pojawi się Moomba.
Phoenix - trzeba użyć przedmiotu Phoenix Pinion (Quest w Shumi lub 150 Phoenix Down'ów na Phoenix X, a to na 3 Phoenix Pinion.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

kilku nadal brakuje ;)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Oprócz tego jest jeszcze Cactuar, z którym to po uzyskaniu Ragnaroka możemy walczyć na pewnej wyspie pokrotej w całości piaskiem (zapomniałam nazwy XD). Tam będzie chodziło Jumbo Cactuar musimy go złapać (wpaść na niego, bo się przemieszcza) i pokonać.
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Ładnie to tak kraść? :lol:
Nic to, kolejka skradziejowana czy nie, Eiko nam zadaje.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Hmmm jak wiedziałam :P Ale pomysłu na pytanie i tak nie mam :/ Bo nie grałam daaaaawno w te części :sad:

KOLEJKA WOLNA (już rzucać się :P )
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

ja sie tylko czepie,ze shive i qu...costam mozna tez dostac przy wyjsciu z balamb garden od quistis.przynajmniej ja tak mialam,bo zapomnialam podejsc do komputera ^^;
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

na liście brakuje też Chocobo, którego przywołujemy greensami, i którego zdobywa się w Chocobo Forest.
CePeN

Post autor: CePeN »

Sogetsu pisze:na liście brakuje też Chocobo, którego przywołujemy greensami, i którego zdobywa się w Chocobo Forest.
Alice pisze:Chocobo - trzeba złapać (lub zapłacić za złapanie) ptaszka w Chocobo Forest przy Trabia Garden. Przyzywamy go za pomocą Gysahl Greens.
Patrz uważnie :!:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

rzeczywiście, nie był oddzielony spacją od Gilgamesha i nie zauważyłem.
Kyho
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 22:00

Post autor: Kyho »

Kolejka wolna czy jak ? :D Bo quiz stoi .

Ok pozwólcie że ja coś zadam proste :

FF VIII Skąd można wziąść kartę Edei ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”