Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

cycu_92 pisze:squall statystyki 255
na surowo, czy z procentami?
cycu_92 pisze:wszystki karty
akurat to nie jest szczególnie trudne, tylko wymaga troche cierpliwości.
cycu_92 pisze:wszystkie postacie lv 100
no wielki wyczyn -_-
cycu_92 pisze:każda z nich ability x4.
Też nic trudnego
cycu_92 pisze:irvinem 100 pulse ammo
OH MY GOD!! *sarkazm* To jak zdobyć Mount Everet :lol:
cycu_92 pisze:a poza tym pokonanie ultimy weapon w deep sea reserch (czy jakos tak_
ZASSANIE OD NIEGO GF EDEN
No faktycznie >>Wybitne<<(*sarkazm*) osiągnięcie :roll:
wszystkie gf lv możecie
To też nie jest trudne.
możecie wierzyć albo nie ale to prawda (kto przebije te wypociny
Wierzę, bo sama mam takie save'y, tylko nie obnosze się z nimi jakby to było mistrzowstwo świata. Szczerze mówiąc śmiać mi się chce
poczuj to ///...
tumult podniosłeś, jakby tu conajmniej miała się rewolucja dokonać, a tu się okazało że chodzi "tylko" o to, co ja i pewnie sporo innych wyjadaczy też osiągnęliśmy.

Prawdziwym osiągnięciem byłoby pokonać np. Omege Weapon w 3 minuty i bynajmniej nie wymęczając u Selphie The End. Ashikadze z Inner World podobno się udało ubić ręcznie dziada w 3 minuty, tylko nie wiem czy na konsoli, czy na piecu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

FF VIII
squall statystyki 255 wszystki karty, wszystkie postacie lv 100 każda z nich ability x4.
irvinem 100 pulse ammo, a poza tym pokonanie ultimy weapon w deep sea reserch (czy jakos tak_
ZASSANIE OD NIEGO GF EDEN
wszystkie gf lv możecie wierzyć albo nie ale to prawda (kto przebije te wypociny)
Ja, mialem to wszystko + wszystkie itemy ktore dalo sie kupic na 100 sztuk 8) XD
Sephiria pisze:Prawdziwym osiągnięciem byłoby pokonać np. Omege Weapon w 3 minuty
Omege O_o' ? Moj rekord z Ultima to jakies 5 min ^^
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

jeśli chodzi o FFVIII na PSXa, to jednym z moich rekordów może być posiadanie Chicobo i Moogle'a na 100lv (no gameshark whatsoever)
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Adikos pisze:-Ozoma w niecale 5 min :P
niezle ale ja w ff9 pokonalem ozme w jakies 15 - 18 min z tym że najwyzszy lvl moich postaci to byl zidane na 50 a najnizszy to granet na 39 :P pozeostale postacie to stainer 48 i amarant na 45. moze nie jest to jakis rekord ale jak wtedy probowalem pokonac ozme i szukalem wypowiedzi innych na ten temat to wszycy mowili ze ponizej 70 lvl niemozna jej pokonac :P
poza tym to chyba nic nie udalo mi sie dokonac bo wychodowanie (nie wygranie) gold chocobo w ff7 to nie jest jakies specjalny wyczycn co nie ?
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

white raven pisze:wychodowanie (nie wygranie) gold chocobo w ff7 to nie jest jakies specjalny wyczycn co nie ?
"wyhodowanie"

Wyczyn to to nie jest- no chyba,że sam od początku do końca rozpracowałeś sposób na jego uzyskanie, nie korzystając z poradników ;) Wtedy zajmuje to trochę czasu i cierpliwości- ja nawet nie próbowałam, żeby mi się kurczaki nie śniły po nocach. Z poradnikami złoty chocobo to pikuś :]
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

moj zloty chocobo to byla ze tak powiem hybryda ;P troche poradniki troche sam sie bawilem poradniki chyba tylko przy 2ch koncowych kolorach o ile dobrze pamietam bo to bylo kupe czasu temu :(
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ale Chocobo Sage (czy jak on tam miał...) nam praktycznie wszystko mówi, więc wyhodowane takiego kuraka bez opisów nie jest takie trudne.

Co do rekordów..... raczej nie mam zadnych. Nie pakowałem nigdy postaci na 99lv, statów nie masterowałem (tylko 4 postacią w FFX, ale też bez Luck'a). Hmmmm.... przeszedłem FFT ze 7 razy :D
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

co do fft to mialem u ramzy wszystki joby na maxa ale to nie wyczyn.
ale przypominiało mi sie co molega moj zrobil :lol: w 1szym akcie wyszkolił swoje postacie do 50 lvl a w 2gim do 90 zeby jak dochodzą do niego nowe postcaie (mustadio, cid i reszta "ferajny") to zeby odrazu byly na wysokil levelu
Maybe I'm a Lion...
adasio_mad

Post autor: adasio_mad »

przeszedlem FF VIII 3 razy, 3 razy pokonalem Ultimę Weapon ( chociaz nie wiem czy jest sie czym chwalic... ), teraz przechodze sie czwarty i wezme sie w koncu za tego Omegę Wpn.... wczesniej po prostu z lenistwa nawet do niego nie podszedlem Oo be prepared, lil omega!
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

adasio_mad pisze:przeszedlem FF VIII 3 razy,
standart :P :wink:
adasio_mad pisze:3 razy pokonalem Ultimę Weapon ( chociaz nie wiem czy jest sie czym chwalic... )
też standart :wink:
teraz przechodze sie czwarty i wezme sie w koncu za tego Omegę Wpn
to też będzie standart :wink:
FF XII W trakcie katowania
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

white raven pisze:wszycy mowili ze ponizej 70 lvl niemozna jej pokonac
Ozmę można pokonać na 1 levelu. na GameFAQs.com jest poradnik jak tego dokonać.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

spoko :] tylko niewydaje mi sie to normalne ;/ ciezko chyba bedzie przejsc gre do czwarej płyty na 1 lvlu bo chyba by w międzyczasie zabił cie perwszy lepszy przeciwnik. a nawet jezeli to po pokonaniu bossów dostaje sie expa i level-up'uje się
Maybe I'm a Lion...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

white raven pisze:po pokonaniu bossów dostaje sie expa i level-up'uje się
chyba w FFIX nie grałeś. za bossów nic nie dostajesz. a normalnych przeciwników pokonuje się tak, żeby dostawać tylko AP. w ten sposób masz jednolewelowców ze skillami. w ten sposób całą grę można na pierwszym poziomie przejść.
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

wlasnie czytalem teraz ten przewodnik. no w sumie jest to do zrobienia ale trzeba byc totalnym hardcore'owcem ;) mnie by sie niechcialo tyle bawic. a co do expa to zapomnialo mi sie ze tam nie bylo za bossów. w sumie to ile to czasu temu było

a co do mojego zwyciestwa nad ozmoą: nie spotkałem tych 9ciu stworkow które umozliwiają atakowanie ozmy normalnymi atakami.
Maybe I'm a Lion...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

white raven pisze:mnie by sie niechcialo tyle bawic.
mi też nie. nie chce mi się tego cholernego Excalibura II zdobywać a co dopiero prechodzic FFIX na 1 lv. jak bym miał nie miał innych gier do przejścia :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”