Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Piotrek, u Ciebie wszystko ok? :] Mistrzostwa świata nie dostaniesz, ale medal za wytrwałość Ci sie należy :lol: Po kiego Ci 99 itemów i wymaksowani zawodnicy w blitzu? Mnie to masochizmem zalatuje xD
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

To napisz jeszcze jaka była Twoja najwyższa wygrana w blitzu xD
Bardzo proszę:
W meczu Besaid Aurochs vs. Ronso Fangs 58 - 00 tyle że brak dowodów :P
Ale jak chcesz to mogę jeszcze składy tego meczu podać :D
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

hm, rekordem moim może nie jest normalne przejście vii, bo na hardcore modzie, gdzie np. pierwsze spotkanie z jenovą to jakieś 700 dmg na łba. Również moim dokonaniem to przejście FF8 na 10lvl ale to jest proste... styka uciekać a na bosach pakować enc-none.

BTW. Omega Weapon ma zawsze 100lvl ;]

dobra edit: propo tego hardcore, to jest takie coś, co może każdy sobie stworzyć, ja skorzystałem z wykonanej przeróbki i przyznam że gitara, przed walką z reno musiałem się nabiegać, nie mówiąc że pokonanie bosa z którym walczymy w windach jest koszmarem - bo jest zbugowany przez źle napisany program i można go limitami tylko zabić a zadaje 350dmg ;( - to ogólnie jest ok, mając pacza który umożliwia przekroczenie limitu HP 9999, mp 999 i dmg 9999 do chyba 32xxx. Przejście pierwszej płyty to jakieś 25h :D
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Piotrek pisze:-Zabicie Panance w niecałe 10min (moim zdaniem bardziej przydatna do wykradania Master Sphere).
napisz prosze jak tego dokonales bo wg mnie jest to niemozliwe...
moze masz jakies wideo? Penance w mniej niz 10 min? sory ale twierdze ze jest to niemozliwe......
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Viking pisze:napisz prosze jak tego dokonales bo wg mnie jest to niemozliwe...
moze masz jakies wideo? Penance w mniej niz 10 min? sory ale twierdze ze jest to niemozliwe......
Co za problem, wystarczy Zanmato :P
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

no ale wywnioskowalem ze zrobil to bez mega super lamerskiego zanmato.dalej podtrzymuje, ze jest to impossible
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Viking, przykro mi ale nie mam żadnego wideo. :sad: A żałuje bo nikt mi właśnie w to nie wieży, a drugi raz nie chce mi się przechodzić tego FF, gdyż nie mam już żadnego save przed Panance. Techniki też żadnej nie mam, po prostu biłem ją fizycznie (najszybciej jak się dało) i tak wyszło, że padła jakoś nadzwyczajnie szybko (i jestem pewien, że było to mniej niż 10min).
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

heh jak mogles w 10 min pozbawic go 12 mln hp??chyba Ci sie potwory pomylily :roll:
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Tego potwora to się chyba nie da pomylić z żadnym innym ;) Nie wierzycie...trudno, nic już na to nie poradzę :twisted:
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jedni wierzą, inni nie. Whatever. Koniec OT. -_-
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Rusty pisze:Przejście pierwszej płyty to jakieś 25h
Przejście poniżej 25 H bez szmerów-cheatów-bajerów (a la "patch znoszący limit 9999/999") też jest możliwe w rękach doświadczonego gracza.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

To nie jest problem. Normalne przejście gry z poziomem koło 65 zajmuje mi około 33 - 25 godzin (o VII mowa), wraz z questami, wszystkimi. Przejście VII około 20 razy procentuje ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gveir pisze:To nie jest problem. Normalne przejście gry z poziomem koło 65 zajmuje mi około 33 - 25 godzin (o VII mowa), wraz z questami, wszystkimi. Przejście VII około 20 razy procentuje ;]
Od siebie dodam - w 10h dałem rade bez problemu przejść ;)

No i ukonczyłem (w koncu :P) gre bez materii, akcesoriów, + podstawowyl equip czas - kolo 55h. ^__^
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kwazi pisze:Od siebie dodam - w 10h dałem rade bez problemu przejść ;)
A da radę ;] Ale trza skipiować chyba wszelkie dialogi szybko jak się da i nic nie robić w sumie dodatkowego.
kwazi pisze:No i ukonczyłem (w koncu :P ) gre bez materii, akcesoriów, + podstawowyl equip czas - kolo 55h. ^__^
Wolę już się bawić w rekordy 'na maksimum' niż 'minimum', ale wyczyn niezły :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Kyho
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 22:00

Post autor: Kyho »

Mój rekord xD W FFVIII na pierwszym CD pod koniec moje postacie którymi kieruje mają taki lv Squall 34 , Zell 30 , Quistis 36. GF to tak Quezacotl 46 lv , Shiva 55 lv , Ifrit 50 lv , Brothers 7 lv ( nieszkoliłem ich wogóle ;D ) Diablos 24 lv .
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”