Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Bardziej o leczenie mi chodzi w Floral Fallalu, przynajmniej nie bedzie problemu z hp :) Mam nadzieje że starczy leczenie od Regena (white honey) i White Pollen. Zawsze jest zabezpieczenie przed fizycznymi, ale trzeba sie mp pozbyc u niego. I u Yuny nie może zabraknąć bo wtedy sie to źle kończy. Na Mainyu za pierwszym razem zmieniłem się bez Mp i po zginięciu Pistili nie miałem mp na ożywienie...
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Syriusz15
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 03 paź, 2006 16:38
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Syriusz15 »

Ja tam nie pokonałem Tremy , nawet jak miałem Cat Nipa . To jest właśnie mój rekord w głupocie .
Nigdy nie ufaj dziewicy w kaloszach :D
Nie wiem co ma w sobie final fantasy , ale zakochałem się w tej grze.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Aha, specjalne sfery ^^ Angrę pokonałem bez nich, ale mając już potężne przedmioty przy drugim przejściu. A przy Tremie musisz odpowiednio pokombinować z specjalnymi sferami, dopiero wtedy będzie można go bez Cat Nip'a pokonać. Idziesz w dobrym kierunku, jedyne czego trzeba do szczęścia to wszystkich przedmiotów odblokowujących blokadę obrażeń i HP. Z tym na pewno go pokonasz przy odrobinie kombinowania.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Tylko że właśnie Break Damage Limit u Yuny jest bezużyteczny :) Nie ma jak wyciągnąć tylu dmg, break hp limit ważniejsze. Szkoda też że Paine może nie mieć zbytnio czym się leczyć, ale zobaczymy... Można było by normalnie pomyśleć, np. z Admantite... Ale 2800 pkt piechotą niechodzi, narazie mam ledwo 700 coś...
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Cóż, to już tylko wynika z ogólnej specjalizacji postaci, Yuna leczy i nie ma takich obrażeń, a Paine na odwrót, po prostu nie będziesz miał wyjścia, jak podpakować te umiejętności maksymalnie, a że wymagają aż tyle to będzie długie pakowanie i prawdopodobnie możesz nie dotrwać w pełnym, zdrowym składzie do końca walki, ale liczy się, że padnie ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

ja zalatwilem Treme (zaa pierwszym razem) bez Cat Nip'a. 3x dark knight z def 255 potem chocobo wing, light courtain, stamina tonic (chyba) zeby podniesc hp do 9999 elixir wyssanie mp z Tremy potem tree stars i zatlulem go darkness - ktore bylo darmowe dzieki tree stars. leczylem sie chyba tylko 2X za pomoca megalixiru
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
jasior

Post autor: jasior »

FFX-Zdobycie sigila dla Tidusa za pierwszym razem.
FFX-2-Zdobycie wszystkich GG i Dress Spheres jakie były dostępne i wymaksowanie ich(nie wiem jak to ująć-chodzi mi o tą koronę przy nich)
FF1 i FF2 na GBA-Przeszedłem oba w jeden dzień. :evilbat: hehe :D
Yamada

Post autor: Yamada »

FF9 - pokonanie Ozmy mając wszytskie postacie na 1szym LV - nie próbujcie tego w domu;p
xychu

Post autor: xychu »

FFX - w wyścigu Catcher Chocobo pobiłem rekord: 0:00.6. Oczywiście pod warunkiem, że nagrodą nie jest Sun Sigil :grin:

Złapałem 13 baloników i żadnego ptaka po drodze, cieszyłem się wtedy jak głupi, ale jak zobaczyłem ten wynik, chciało mi się wyć. Po tylu godzinach męczarni...
Awatar użytkownika
aden
Kupo!
Kupo!
Posty: 160
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 22:55

Post autor: aden »

Dotarcie po Excalibura II w FF IX w ~11h
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

No ja 2 razy zdobyłem sun sigil za pierwszym podejściem... w sumie to to nie było takie trudne ;)
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

kay350 pisze:No ja 2 razy zdobyłem sun sigil za pierwszym podejściem... w sumie to to nie było takie trudne ;)
O_O Nice! Półtorej godziny się z tym męczyłem za pierwszym razem... za drugim jakieś dwie. Ale za pierwszym razem to już niezłe osiągnięcie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Gveir pisze:O_O Nice! Półtorej godziny się z tym męczyłem za pierwszym razem... za drugim jakieś dwie. Ale za pierwszym razem to już niezłe osiągnięcie.
Co lepsze ten 1 raz (jak to brzmi :D ) był dla siebie... 2 raz miałem jak ojciec mnie poprosił- tyle juz próbował, że dał sobie spokój. No to mu pomogłem... udało się po raz 2 ra 1 razem... ojciec jak to zobaczył o mało mnie nie zabił... :D
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Norua

Post autor: Norua »

Właśnie zabiłem Omegę z FFVIII samym Squallem, solo, bez użycia Hero/Holy war i innego tego typu śmiecia dającego nieśmiertelność. Z Revolverem, bo lubie Rough Divide i nie chciałem żeby to czy go zabiję zależało od tego jak często będę miał Lion Hearty. Squall wymaksowany - 100lvl wszystkie statystyki oprócz Evade na 255.
Awatar użytkownika
Thomas
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pt 25 sie, 2006 22:34

Post autor: Thomas »

Norua - jak przeżyłeś Light Pillar - czy zabiłeś go zanim użył tej techniki ?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”