Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Volgius

Rekordy w FF...

Post autor: Volgius »

Udało ci się nabić dużo pkt na speed square, albo przejść grę w bardzo krótkim czasie..tutaj napiszesz o swoich wynikach.

TomajS/Temat dugo nie porzyje i jest w złym dziale.
Ale dam mu chwile porzyć :twisted:
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Gram jako naprawdę nieliczny z tego forum w FF11. To jest dopiero wynik, co. W sumie jestem drugi po Gokulo.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

FF 7:
Przejście gry w czasie poniżej 10 godzin
Przejście gry bez używania jakiejkolwiek materii
Przejście gry bez materii, initial equip (weapon & armor) bez akcesoriów - w toku :D
Nabicie wszystkich materii dostępnych na 1 CD do poziomu master jeszcze przed wejściem do Forgotter Capital :P

W FF 8 i FF 9 niczego wielkiego nie dokonałem :)
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Hmm nie wiem chyba nie miałem żadnych rekordów w FF ogólnie przechodze grę normalnie, nie interesuje mnie szybkie przechodzenie, maksymalne dopakowanie, czy jakieś super wypasione itemy które i tak nie są mi potrzebne skoro i tak juz nie ma co w grze przechodzić. Jedyne co miałem to ponad 200h w FF X, ale to raczej nie rekord. :roll:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

nieznoszę przechodzenia rpg na czas, to się mija z celem (dlatego Excalibura II bede zdobywal gamesharkiem).
w FF7 oprócz napakowania całej drużyny na 99lv, każdemu dałem po zestawie master materii: master magic, summon i command, final attack + Phoenix, HP+, MP+, mega all i inne, wszystkie na master. trochę czasu mi zajęło robienie master materii, ale nie miałem wtedy za bardzo innych gier i FF7 rozkładałem na czynniki pierwsze. Z tego co pamiętam, miałem bardzo wysokie wyniki w grach w Gold Saucer, nie pamiętam ile punktów na jakiej atrakcji, jak będę miał znowu dostęp do mojej konsoli to je tutaj podam.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Mam tak samo jak Vaan ...wolę przechodzić grę standardowo, nie mam ambicji na najwyzsze levele, robienie wszytskich subquestów i takich tam, bo by mi to po prostu popsuło radoche z grania, jakbym sie tak miała męczyć ...wolę iść jak najszybciej z biegiem fabuły ...

Tak wiec nie mam zadnych rekordów, którymi mogłabym się pochwalic (:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

cóż, każdy gra na swój sposób. jeśli chodzi o FF, to levelovanie postaci nie jest męczące, w przeciwieństwie do takiego, np. Golden Sun. Jedyne, do czego nie miałem cierpliwości to zdobywanie wszystkich rare drops w FF4 (ale jeszcze je zdobędę!).
Volgius

Post autor: Volgius »

OH YEAH Omnislash na 1CD---może nie jest to niewiadomo jaki wyczyn, ale dla mnie jest to coś :D
Adikos

Post autor: Adikos »

hmmm ja także lubie przechodzić gre standartowo za 1 razem :)
za 2 juz ze wszystkimi smaczkami :D

a moje rekordy? hmmm....

Final Fantasy VIII :
-2 cd 3 postacie 100 lvl
-ultima weapon pokonana w 1 rundzie ( ale to raczej fux)
-omega weapon zaliczony w niecałe 5 min ;]
FFIX :
-Excalibur II :]
-Ozoma w niecale 5 min :P

Nie wiem czy to wielkie dokonania ale zawsze cos :)
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Ja tam jakośnie próbuję przechodzić gier z jakimiś niesamowitymi osiągnięciami, ale jest jedna rzecz, którą robię naprawdę dobrze - boostowanie GF-ów w FFVIII. Do 250 potrafię doboostować: Brothers, Leviathan, Pandemona, Alexander, Doomtrain, Bahamut, Tonberry, no i Eden :D
Ain't no sunshine when I'm gone.
targaroth

Post autor: targaroth »

tak jak się ktoś tym już chwalił to usłyszał w odpowiedzi: "Prosimy screeny."
Ja mówię to samo
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Markfrompoland pisze:Do 250 potrafię doboostować: Brothers, Leviathan, Pandemona, Alexander, Doomtrain, Bahamut, Tonberry, no i Eden
eee...na pc czy psx/ps2? bo nie uwierze,ze na pc sie da ;P
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Ja nie wiem, czy na pc się da, ale na PSX na pewno... A screeny... Da się załatwić :D
Ain't no sunshine when I'm gone.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Rzaden problem zrobić 250,wystarczy pad z opcją Turbo i lecimy.
A nawet na zwykłym można,trzeba sie troche zkoncentrować i najważniejsze by,nie ussztywniać ręki w nadgarstku i palcach,jak sie to spełni,to można mieć max.
FF XII W trakcie katowania
Volgius

Post autor: Volgius »

Napewno da rade bo widziałem jak moi koledzy nabijali....zwykły pad,kawałek szmatki . Jak to masz to wtedy wystarczy (nie naciskac lecz "jeździc" po tym przycisku-czyt.szybkie i krótkie ruchy raz na lewo raz na prawo) :D ciężko to inaczej wyjasnic :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”