Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Wiesz, ja w VIII na początku 1 dysku miałem 99 lvl wszystkimi, ale to nie jest szczególny wyczyn :P
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

hmmmm.............Mojim rekordem było przejście Sephirota bez straty życia ale to też niejest
duży wyczyn :lol:
Dark koki

Post autor: Dark koki »

FF8 - zaraz po zdobyciu Zell'a podpakowanie się 3 postaciami(Squall, Zell i Selphie) do 100 lvl'u(T-ReX rulez :) )
Centhariel

Post autor: Centhariel »

FFVII - Przebiegnięcie pustyni bez chocobosa (Pierwsze spotkanie z Chocobo w ChocoboRanch)
FFX - Wygranie meczu w Luca (pierwsze spotkanie z blitzballem)

I to chyba tyle... Nic specjalnego, ale nie bawię się w maksowanie :)
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2007 00:32 przez Centhariel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

a no właśnie też wygrałem w ffX pierwszy mecz i to 5:2 :D
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Dark koki pisze:FF8 - zaraz po zdobyciu Zell'a podpakowanie się 3 postaciami(Squall, Zell i Selphie) do 100 lvl'u(T-ReX rulez :) )
akurat w tym przypadku nie ma się czym chwalić, bo:
a) pakowanie postaci w FFVIII jest banalne
b) w FFVIII chodzi raczej o to, żeby dojść jak najdalej z jak najniższym poziomem aż będziesz miał umiejętności GFów do podwyższania postaciom statystyk. pakując postacie na samym początku gry tracisz wiele z ich potencjału.
CePeN

Post autor: CePeN »

Dark koki pisze:FF8 - zaraz po zdobyciu Zell'a podpakowanie się 3 postaciami(Squall, Zell i Selphie) do 100 lvl'u(T-ReX rulez :) )
IMAO pakowanie postaci przed końcem gry do 100 lvl jest głupotą, lepiej zostawić im atak ok 94 -96 lvl aby przypadkiem przy spotkaniu z omega nie dostać LV 5 Death.

Jeśli chodzi o mnie może to nie jest wielki wyczyn ale jak grałem pierwszy raz w FFVIII nie zaglądałem ani razu do opisu (miałem wtedy niecałe 16 -17 lat - mój angielski kulał ale słownik dużo pomógł); nie brałem się wtedy za Omegę, jednakże Lionheart'a zdobyłem i inne ostateczne bronie.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

CePeN pisze:IMAO pakowanie postaci przed końcem gry do 100 lvl jest głupotą, lepiej zostawić im atak ok 94 -96 lvl aby przypadkiem przy spotkaniu z omega nie dostać LV 5 Death.
Zauważ że 100 czarów Death podłączonych do obrony statusowej Junction chroni przed tym atakiem, czyli w sumie podpakować można i się nie bać na początku. Ale jest jedno ale - przed zdobyciem GF'ów z bonusami permanentnymi do statystyk nie warto. Bo się straci wielkie ilości dodatkowych punktów. Postacie utrzymywałem do czasu zdobycia Cactuar'a i reszty GF'ów (oprócz Eden'a) na około 30 poziomie i tylko dobrze na tym wyszedłem, bo dało to równe 70 punktów do wybranej statystyki dzięki umiejętności niektórych Summon'ów.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Kyho
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: pn 16 lip, 2007 22:00

Post autor: Kyho »

Ja na końcu pierwszej płyty w FF VIII Rozwaliłem seifera jednym udeżeniem GF
Dark koki

Post autor: Dark koki »

Coś prostego, ale można się pochwalić:
Osiągnięcie takiej ilości Gil, że cyfry nie mieszczą się w menu(ff7) :wink:

A z tym pakowaniem to było tak, że miałem tylko 1 CD bo kolega miał 2 :evil: Więc musiałem się czymś zająć. Poza tym wtedy byłem newbie, teraz gram i zdobyłem Odina na 23lvl'u i ucze wszystkie Bonusy u GF'ów.
Balthier

Post autor: Balthier »

-W FFX Udało mi sie podpakować wszystkie statystyki bohaterów do 255 i pokonałem Penance'a za pierwszym razem nie uzywając Zanmato
-W FFVII Mam wszystkich na 99lvl i zarobiłem 140 mln Gil (Głównie poprzez pakowanie materii "All")
Awatar użytkownika
karollo
Kupo!
Kupo!
Posty: 111
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 19:59
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: karollo »

mój rekord to dopakowanie vaan'a do 20 lv w rabanaster na początku gry.Nie jest to może wspaniały rekord ale nie zapominajmy że tam potwory dają po 11 ex oprócz t-rex
Januszeko

Post autor: Januszeko »

Moim największym wyczynem było w FF7 przechodzenie gry w 38 h korzystając z poradnika xD
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Januszeko pisze:Moim największym wyczynem było w FF7 przechodzenie gry w 38 h korzystając z poradnika xD
Emmm... to dużo czy mało? :P Bo jak na speed run to nędzny wynik... ;) Nawet jesli grałes 1. raz.

FF T - w koncu przełamałem się i wyszkoliłem Clouda na max oglądając jednocześnie kazdy z jego ataków :lol: Katorga _^_
Dark koki

Post autor: Dark koki »

48 lvl Zidane'm w 1 CD ( ciągłe walki ze smokami przy Gizamaluke's Grotto)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”