Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Strenght sphery mozna wygrywac od pewnego potwora na monster arena. W polaczeniu z clear spheres i usuwaniu wszystkich miejsc z strengt mniejszym niz +4 uzyskasz 255, to samo tyczy sie innych zdolnosci jak magic czy speed (chociaz wszystkich nie da sie chyba wymaksowac, ale na bank wszystko poza luck).

Co do tych wyliczen z kasa to gowno prawda - jak walcxzylem panacem to zaplacilem mu 4,5 mln i nie wykonal zanmato - w nastepneym ataku dalem mu pozostale mi ok 40tys i... wykonal atak, wiec nie radze zbierac tamtej kasy - co do Yojimbo i jego zanmato to zapraszam do ffX - pomoc :D
Malkav

Post autor: Malkav »

<offtopic>
zanmato zalezy od:
1.gil zaplaconych(2 gil to 1 pkt, za kazde podwojenie masz kolejny pkt)
2.czestotliwosc odsylania go bez placenia, smierci aeona
3.ataki:im czesciej robi zanmato i wakizashi tym lepiej(8/9 pkt)
4.gil zaplacone w stosunku do portfela
5.czynnik losowy(moze to byc od 0 do 63 pkt)
jezeli mamy ponad 80 to yojimbo wykona zanmato.
</offtopic>
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Myslisz, ze o tym nie wiem?
Co z tego, ze zaplacisz mu 8mln? - to, ze prawie na pewno wykona atak?
Zauwazyles moze, ze wartosci powyzej pewnej sumy lawinowo ida w gore i sie to po prostu nie oplaca?
Chyba lepiej dac mu 40tys z 5 razy niz placic 4 mln za jakiegos bosa, prawda??
Malkav

Post autor: Malkav »

mad: nie bulwersuj sie tak. poza tym pokonalem juz nesluga i tera biore sie za lapanie potwoeow na nemesisa.. i jeszcze raz powtorze: wyluzuj stary.
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Przeciez nie pislaem wykrzyknikow po znakach zapytania, wiec o co chodzi? - nie bylem wzburzony ;)
Malkav

Post autor: Malkav »

ok ok. ale jakos tak to odebralem jakbys sie na mnie obrazil :)
co do najtrudniejszych potworow to jeszcze zapomnialem dodac jednego: mianowicie mowie o bestii ktora zwie sie GARUDA. nie jest moze trudna, ale niesamowicie denerwujaca; mowie o tym ze przy lapaniu stworow z mushroom rock road nie moglem sie na nia natknac przez bardzo dlugi czas. z innych aren lapie sie (nawet te rzadkie) w miare bezproblemowo, a w tym przypadku to koszmar. nawet z master tonberrym i cactuarami latwiej szlo.
Auron

Post autor: Auron »

Garuda jest podobny do Zuu, tylko ze mniejszy...
Powiem Ci tyle, ze z Barbatosami bedziesz sie bardziej meczyl :P (bynajmniej ja tak mialem)
Malkav

Post autor: Malkav »

niee. barbary(sin) mam juz wszystkie. master tonberry 8 a normalny toneberry jest tragiczny!!!!!!! tego juz nie moge znalezc. teraz mam 7/9 sztuk i kiedy potrzebuje tych 3/1 to nagle mu sie odechciewa mnie atakowac. nie wiem dlaczego FFX sie na mnie uwzial :P
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

poszukaj na koncu, w sali z teleportem do chamber of the fayth. on chyba najbardziej tam lubi sie przechadzac. proponowalbym tez ten korytarzyk od w/w sali do pierwszego rozwidlenia (miniesz save point), i na skrzyzowaniu w lewo, w ta slepa uliczke, i na gore, tez w slepa. tonberry tez tam lubi przebywac.
Malkav

Post autor: Malkav »

thx acid, ale mam juz wszysktie(nemesis gryzie glebe).
Mati-San

Post autor: Mati-San »

W FF 8 najwięcej narobiłem się przy Omega Weapon. Innymi silnymi potworami są Malboro i Ruby Dragon.
ramalash

Post autor: ramalash »

mati-san czy to jest magus w tym avatarze :D ??

aha i gdzie jest ten yan yan ? to jakis boss cyz nromalny przeciwnik ;]
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

no, pozniej nemezis trudny za bardzo nie jest, jak sie ciagle entrustuje na wakke, a pozostalymi zaklada wszystkie barriery i auto-life'y :) ale i tak mozna sie zdziwic, jak sie czlowiek za bardzo rozluzni :)
Auron

Post autor: Auron »

Yany to te owieczki, na Vile Island mozna je spotkac (FFIX)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Tak to jest Magus z Chrono Trigger :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”