Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

jedyny to Great Malboro ale tylko w Omega Dungeon(bo tam zawsze ma ambusza )
Zgadzam sie z kolegą :)
FF XII W trakcie katowania
Red

Post autor: Red »

a co mam powiedzieć więcej...nic dodać nic ująć!!

MACIE CHOLERNĄ RACJĘ :D !!

a jak sie nazywa koncowy boss??!!

u mnie już nie ta pamięć!! :oops: :D
Red

Post autor: Red »

skoro przeciwnik to chyba można OZMA WEAPON dać na 1 miejsce!!?? choć i na "nią" jest sposób(...jak na każdego wroga z resztą)
ramalash

Post autor: ramalash »

ale diablo sie nie liczy w diablo w kazdym momencie mozesz sobie sejva walnac ;] a diablo byl ogulnie latwy bijesz diablo bierzesz medyczki koniec medykow poratl do miasta
kupujesz medyki i wracasz do diablo i tak w kulko ;]
ramalash

Post autor: ramalash »

o jejku ja tylko przelotem wspomnialem dobra konczymy panowie i wracamy do ff a gdzie jest do licha ten master tonenber to taki maly zakapturzony gostek z gwiazdka nad soba ?
Slave_man

Post autor: Slave_man »

olek - great malboro jest prosty do pokonania ;]... wystarczy miec jedna celestial weapon - masamune auron'a zezwalajace na 'first strike'. trzeba tylko pamietac, ze podczas przechadzki po omega dungeon, auron powinien byc w druzynie. a jak przypadnie nam stoczyc walke z gm, zamieniamy [mini spoiler] nieodeslanego [koniec mini spoiler'a ;] ronina na yune i korzystamy z aeon'ow... ja przynajmniej mialem taka taktyke ;].

red - [spoiler] yu yevon [koniec spoiler'a] - ale on raczej do trudnych nie nalezy ;]...
Red

Post autor: Red »

DZIĘKI!!!!

nie am to jak odświeżenie wspomnień!! :D

co fakt to on ie był ciężki...lecz tylko raz z nim walczyłem :sad:
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Nie mówie że był dla mnie trudny ;) puźniej z Ribbonem nie było o czym gadać :P poprostu jeśli miałbym wybrać najtrudniejszego to byłby to on :D
Red

Post autor: Red »

spoko...a ile bez ribbona walczyłeś z nim?!
to mnie najbardziej ciekawi!! :)
Shinryou

Post autor: Shinryou »

W tej chwili Great Malboro to dla mnie leszcz, wystarczy jeden atak Aurona i gość gryzie piach. Ale jeśli ktoś wie, to jak mam rozwalić Nesluga na Monster Arenie??
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

a gdzie jest do licha ten master tonenber to taki maly zakapturzony gostek z gwiazdka nad soba ?

Tak to ten mały zakapturzony... jesli ci chodzi o FF 7 to jest w Nort Crater a w X w Omega Ruins
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

olek - great malboro jest prosty do pokonania ;]... wystarczy miec jedna celestial weapon - masamune auron'a zezwalajace na 'first strike'. trzeba tylko pamietac, ze podczas przechadzki po omega dungeon, auron powinien byc w druzynie. a jak przypadnie nam stoczyc walke z gm, zamieniamy [mini spoiler] nieodeslanego [koniec mini spoiler'a ;] ronina na yune i korzystamy z aeon'ow... ja przynajmniej mialem taka taktyke ;].
Tak tylko do puki sie nie ma borni z First Straikiem to jest on problemem (oczywiscie brak Ribbona też tu jest wliczony)
Czy podanie nazwy ostatniego bossa to SPOILER?
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Raczej nie bo i tak każdy chce wiedzieć kto za wszystko na końcu gry odpowiada.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Shinryou pisze: jak mam rozwalić Nesluga na Monster Arenie??
O ile sie nie myle to ten wielki slimak???
Najwiekszy problem to pozbawic go tej piekielnej muszli - musisz uzywac czarow(mag 255). Uzywaj doublecast, tak dlugo az wywali mu muszle - to bedzie ok 20 razy z czaru typu Ultima przy obrazeniach rzedu ok 60K, ale glowy nie dam uciac(oczywiscie za pomoca doublecast to bedzie ok 40 :P ). Potrzeba na to duzo czasu. Na poczatku mozna w niego walic z fizycznych atakow, ale pozniej chowa sie do muszli i tylko magia. Kiedy nie bedzie mial muszli jest Twoj - powodzenia :]
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

heh... zaden potwor nie jest straszny, jak sie ma "no encounters" :D greacik malborasek trafia sie rowniez w inside sin, a nie tylko w omega dungeon :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”