Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

no tak tylko prez ten czas mozesz zginac od jego ciosow i od Poison,ktore zabiera zdrowie co ture...nie mowiac o confusion...moim zdaniem samo Berserk nie wystarczy...ja zawsze podpinam 1 postaci Berserk,Confuse,Sleep i Bio albo Pain.wtedy nie ma prawa zrobic krzywdy
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Shimon pisze:.nie mowiac o confusion...moim zdaniem samo Berserk nie wystarczy
Jeżeli miałabym wybierać z dwojga złego, to lepiej mieć na drużynę rzucony Berserk- przynamniej postacie nawalają wroga, a nie siebie nawzajem. Owszem, cios fizyczny w swojego kompana może wybudzić z confuse, jednak przy dobrze napakowanej drużynie zamiast go uleczyć, posyłamy go na tamten świat. Tak więc w przypadku słabej drużyny confuse może pomóc ( w berserku słabeusz i tak za wiele nie zada), ale w dalszej grze confuse to paskudztwo ( w dodatku pod jego wpływem można stracić jakiś cenny przedmiot, kiedy postac go użyje)
MaStER

Post autor: MaStER »

Wiem wszyscy macie racje ale jeżeli szybko sie wyleczymy Treatment lub Remedy+ to tylko Aura na Quistis lub Squall i w ruch idzie Degenerator który zabija wszystkich(oprócz bossów i Tonberry'ego:/) albo LionHerat(jeżeli ów komputer będzie łaskawy i nam go wylosuje) Malboro nawet nie piernie, a po drugie jeżeli mamy dużo Spd. to szybko puszczamy Aure... Kwestia szybkosci:]
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

MaStER pisze:Wiem wszyscy macie racje ale jeżeli szybko sie wyleczymy Treatment lub Remedy+
Gorzej jak wszyscy sa pod wplywem Confusion lub berserk- wtedy nie mamy juz praktycznie nic do powiedzenia ;)
MaStER

Post autor: MaStER »

No to wtedy idzie nam podczepić pod statusguard Berserk,Confuse,Sleep i po kłopocie:]
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Grałem i gram i dochodzę do wniosku, że albo ja robię się cienki, albo FFX-2 to najtrudniejsza część całej serii XD Strasznie mnie irytują walki gdzie mamy niby zwykłych cieniasów ale jeszcze coś takiego przylatuje, co robi "Transmitting log..." kurde, te thungadi zabijają na miejscu a kiedy trafi się jeszcze w takiej walce oversoul to kaplica nawet na zwykłym besaidzie >.< Ale muszę przyznać, że mam satysfakcję zabijając bossów na active mode... W sumie to te trudne walki w końcu spowodowały że zrozumiałem na czym polega ten cały garment grid XD Ciekawe to jest... A co do potworasów, malboro chyba w X-2 jest nieco bardziej cienki... a sami potworasy... chyba są dwa razy więksi niż zazwyczaj :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nie wiem, ale z potworow w FF X-2 to tylko ten smok z Besaid (z jaskini- boss) sprawil mi jakies problemy O_o' Reszte bilem jak chcialem, tzn. ja mam taka tendencje do przechodzenia FF, w kazdej nowej lokacji siedze okolo godziny i pakuje postacie ^^.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

No ja mam w piątym chapterze 40 level to chyba nie jest źle :? I mam kilka jobów na masterze... ale te wszystkie joby są dość słabowate :?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Nie chce nic mowic, ale ja w czwartym mialem troszeczke ponad 50 ^^ jakis 51 czy 52 ;)
Nie no kazdy Job ma cos fajnego, nawet Alhemist- darmowy mega potion i takie tam rozne.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Boni pisze:Strasznie mnie irytują walki gdzie mamy niby zwykłych cieniasów ale jeszcze coś takiego przylatuje, co robi "Transmitting log..."
Zabijaj toto, od razu jak się pojawi - i nie będzie żadnych problemów... w przyszłości, bo transmitują dane do jednego z późniejszych bossów, a on będzie wtedy mocniejszy.
Boni pisze:A co do potworasów, malboro chyba w X-2 jest nieco bardziej cienki... a sami potworasy... chyba są dwa razy więksi niż zazwyczaj :wink:
Malboro jest w X-2 baaardzo słaby :sad:. Ale za to w Via Infinito będą takie paskudy, że aż strach - Mega Tonberry i Mega Dragon. Na oversoulu dają czadu aż miło :D.

Kod: Zaznacz cały

A do tego im głębiej zejdziesz, tym ich więcej. Na dodatek w niskich poziomach można znaleźć w normalnych walkach poprzednich bossów, a nawet tych z Via Infinito - a ci mają po kilkaset tysięcy HP...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kimahri pisze:Yyyyy, sorry co ma piernik do wiatraka ??
ee tam, lekkiego off topu nigdy za mało... nawet symulanci są na giełdzie potrzebni, tak samo i tu ;]
Auron pisze:Wiele osob mowilo mi ze jest czerstwe i praktycznie niczym sie nie rozni od normalnej dziesiatki PoMoCy!!!
Nie różni się zbytnio jeśli o powtory, są takie same, tylko się różnią wielkością no i ew. kolorkami i nazwami ;] Nie jest czerstwe... chyba że kobiety takie są to wtedy co innego :D

[ Dodano: Pią 07 Lip, 2006 09:39 ]
beznadzieja :cry:
glamorous vamp
Auron

Post autor: Auron »

Dziex ZA rade. Malboro jest takze cieniasem w FFX jest tam Great Malboro i Malboro i obydwoje są na przyslowiowego strzala...
Ale mam jeden problem z dark Aeonem Yojimbo jest napisane ze trzeba go pokonac 5 razy a po 4 razie ucieka tak ze go znalezc nie moge :/ Pomocy :sad:
Kapitan Dymano

Post autor: Kapitan Dymano »

Dla mnie najdziwniejszy był ten ostatni boss z FFX.

Kod: Zaznacz cały

Ten chyba ojciec Tajdusa &#40;czy jak mu tam&#41;. Jemu to męskie genitalia wyrastały z pod pach
. Niewiem, bo wtedy na joincie byłem...
Ostatnio zmieniony pt 07 lip, 2006 22:07 przez Kapitan Dymano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leo88
Kupo!
Kupo!
Posty: 104
Rejestracja: wt 03 maja, 2005 20:45
Lokalizacja: Spira/Gdynia

Post autor: Leo88 »

Kapitan Dymano pisze:Dla mnie najdziwniejszy był ten ostatni boss z FFX. Ten chyba ojciec Tajdusa (czy jak mu tam). Jemu to męskie genitalia wyrastały z pod pach. Niewiem, bo wtedy na joincie byłem...
:roll: A może byś zaznaczył jakiś spoiler czy coś?? He - wyobraź sobie że nie wszyscy przeszli calego FFX (sam osobiście takich nie znam) ale gdybym nie przeszedł FFX i przeczytał to co napisałeś to chyba bym Cię zabił :lol: niezbyt fajnie by było np. na początku gry dowiedzieć się z kim będziesz walczyć za jakieś min. ok. 90 h. Na przyszłość zaznaczaj spoilery :roll:

Kod: Zaznacz cały

PS. wg. mnie Braska's Final Aeon był najfajniejszym bossem, słyszałeś podkład muzyczny w trakcie walki &#58;?&#58;  gdy pierwszy raz przechodziłem tę grę i zobaczyłem tego bossa i tą muzyczkę to szczena mi opadła. To była najfajniej zrobiona walka z całego ffx.
"A city dead for a thousand years. A city I had to see with my own eyes.(...)The last chapter in my story.
My thoughts, they kept floating up, and then slipping through my fingers.
Slipping away before I could pin them down with words..." Tidus - FFX
Auron

Post autor: Auron »

Jak dla mnie FFX jest prosty do przejscia bez specjalnych osiagow ale jezeli nam aby przejsc gre na 100% to jest ciezej...
Ja osobiscie przechodzilem FFX po pare razy ze 100% osiagow...
(jak sie robi Spoilery?? :oops: )
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”