Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Zaznaczasz Code masz po prawej stronie.
Auron pisze:Jak dla mnie FFX jest prosty do przejscia bez specjalnych osiagow
Dla mnie byl sredni, dosyc ciezkie walki losowe (np. w Moutain gagazet) bosowie tez najlatwiejsi nie byli (Yunalasca).

Dla mnie z DA bahamut byl najslilniejszy O_o' ,wkurzal jego Impulse bo nawszystkich plus stone, jakos duzo chlopak mial Def i cizko sie z nim walczylo.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:Dla mnie byl sredni, dosyc ciezkie walki losowe (np. w Moutain gagazet) bosowie tez najlatwiejsi nie byli (Yunalasca).
Ale w sumie najłatwiejszy z Finali to jest. Walki losowe potrafiły czasami zaskoczyć na całość - Greater Malboro czy inne stworki tej rangi były mocarne, zanim napakowałem teamu na 255 i zdobyłem Celestial Weapons. Bossowie byli łatwi - do momentu walki z Defenderem. Potem było już tylko pod górkę (fabularnie nawet dosłownie :D). Keeperzy, Seymour i Yunalesca - oni potrafili zaskoczyć swoją siłą i taktyką walki. Za to po podpakowaniu problemy sprawiały tylko wybrane stworki z Monster Areny, Anima i Penance. Gdyby nie było tych dodatkowych bossów - byłoby łatwo. Ale jeśli chodzi o same stworki - to jest nieźle.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Scorpinus

Post autor: Scorpinus »

Trudność akurat w FFX polegała na tym, by przegrać z kilka razy walkę, by przekonać się jakie statusy, jakie ataki i kiedy wykonywać. Pod względem bossów FFX miło uciekał od stadardu "siecz i lecz"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Co jest trudnego, w walce, gdy boss czeka sobie swobodnie na Twój ruch? -_- Jasne - banalne, ale i zarazem mało realne i nudne. Jak ktoś nie pakuje druzyny i unika walk, to potem cierpi, ale jeśli od początku pakował jak nalezy - zero problemów. Więcej męki niz bossowie, może sprawić łapanie potworków na MA czy zdobywanie Celestali. Tak więc potwory w FFX są silne, ale przez walke turową - łatwe do pokonania. Kompletny brak realizmu w walkach. To nie ma byc spotkanie na herbatkę, tylko właśnie "siecz i lecz". Czemu? Bo dres z pałą też nie będzie czekał w nieskończoność, aż wyjmiesz miecz i go potniesz -_-'
Bambocha

Post autor: Bambocha »

Zdecydowanie Ozma. Trudziełm się z nim tydzień z kawałkiem zanim go utłukłem. Naprawdę ciężki boss... na drugim miejscu jest emerald weapon... ale to już nie to samo. POkonałem go za... 3razem. Ale naprawdę też silny... (raz mi czasu zabrakło :D ).
Dark_Tifa

Post autor: Dark_Tifa »

Mi Lost Number sprawił trochę kłopotu. Był na pierwszej płycie, więc myślałam, że jest cienki, ale niestety dopiero w trakcie walki okazało się, że sie myliłam... to był denerwujący potworek, ale nagroda była warta walki z nim:D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Bambocha pisze:zdecydowanie Ozma. Trudziełm się z nim tydzień z kawałkiem zanim go utłukłem. Naprawdę ciężki boss...
:lol: Przeciwnie, jeden z najłatwiejszych w całej serii. Zwycięstwo można osiągnąć już po jednej rundzie, bez specjalnego wysiłku. To już Omega z FF 5 jest bardziej wymagający.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Sephiria pisze:Przeciwnie, jeden z najłatwiejszych w całej serii. Zwycięstwo można osiągnąć już po jednej rundzie, bez specjalnego wysiłku. To już Omega z FF 5 jest bardziej wymagający.
Co racja to racja, na jakism 70 lvl taktyka " ataki fizyczne, jump i Thivery" mozna go/ja? pokonac. Pozatym przygotowywania do niego/jej trwaja chwilke, jezeli wogole cos trwaja. IMO ultima z FF VIII jest silniejszym przeciwnikiem
Bambocha

Post autor: Bambocha »

No niewime ja tam wiem swoje:) co prawda FF9 przeszedłem tylko 2 razy w tym tylko raz (za pierwszym razem) pokonując ozmę to i tak uważam że niejst łatwy... A w piątkę nie gralem więc niewiem :)

ps.: czy mogę gdzies ściągnąć FF5?? ale na jakiejś stronce nie na torentach itd.??
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Takie gry to najlepiej sie sciaga ze sklepu ^^
www.google.pl jak tak bardzo chcesz ^^
Bambocha

Post autor: Bambocha »

OCH BARDZO CI DZIĘKUJĘ :D !!

Mam pytanko... pod względem potworków która cześc final fantasy podoba wam się najbardziej?? Mi najbardziej (pod tym względem) podoba się DZIEWIĄTKA.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Bambocha, nie wal takich głupich postów jak ten powyżej- wysil sie na kilka słów na temat potworków, zamiast pisać " bo mi najbardziej". Nikogo nie obchodzi co lubisz, ale DLACZEGO. Nie czepiałabym się, ale to już kolejny w tym stylu i nie wnoszący nic do dyskusji post.
Bambocha pisze:ps.: czy mogę gdzies ściągnąć FF5?? ale na jakiejś stronce nie na torentach itd.??
Gry na Nesa i Snesa mozesz legalnie sciągnąć z neta, jednak bezpośrednich linków nie podajemy. Umiejętnośc korzystania z Google powinna Ci wystarczyć. Poza tym na Krypcie nie radzę wspominać o torrentach.
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Najdziwniejszy to napewno Magic Urn z X ale jak się to rozgryzie to fajne nagrody daje



P.S Mastek-FFFFF, better to fight for something than live for nothing !!! :]
Boni-You're just a puppet, FFFFF
I jeszcze jakiś był.Co ja wam takiego zrobiłem ludzie :D
Bambocha

Post autor: Bambocha »

No dobra faktycznie głu[pi post wyszedł :) . Tak więc chcę podać argumenty dalczego właśnie DZIEWIĄTKA: Potwory bardzo zróżnicowane. Małe, wielkie. Śmieszne (żaby) i całkowicie poważne :) . Bardzo ładnie zrobione (narysowane). Podobaja mi się ich wyglądy. No i wogle pasuja do tej części :grin:
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

U mnie bylo zaskoczenie z potworami z MA w FF X, tutaj odkrylem jakiegos, myslalem , ze jakis fajny unikatowy wyglad bedzie mial, a tu.... :/ wszystko wyglada jak normalny plebs z pola tylko inny kolor :/
No oki, byl wyjatek- Shinryu, ale to tylko jeden, niestety...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”