Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jednak na brak Ribbonow nie można nażekać .. potem nei wiadomo co z nimi zrobic
huh? a gdzie można takowe wyciągnąć?
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

jeden jest w Temple of the Ancient, drugi w Lodowy jaskiniach( Gaea's Cliffs się chyba zwało) a resztę możesz uzyskać morphując Tonberrego.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Thane

Post autor: Thane »

Jak dla mnie najtrudniejszym potworem w FF8 jest Ruby Dragon- a raczej Breath tego dragona bo reszta to eee...
Chociaz jakos specjalnie sie nie martwilem zeby zalatwic sobie absorpcje ognia :P
Chociaz najciezsza byla przeprawa po Edena- bez Tonnbery'ego czyli bez mozliwosci kupowania potow w kazdym momencie
a po drodze Tri-Face, Gianty, Behemoty, Impy, Dragony i te takie slabe co tez maja breath
no i na koncu Ultima [cienias tak w nawiasie ~~] a ja bez move-find bo Siren'y nie wyciagnalem :( czyli bez mozliwosci save'a akurat przed bitwa z Ultima.
Malboro- ribbon na Squallu, mala liczba hp i do przodu- jesli 2 pozostale postacie sprawiaja problemy to mozna je usmiercic a pod koniec walki wskrzesic revive'em :P
T-rex na poczatku jest trudno bez czarow, jedynie Shiva ratuje zycie
Potem wystarczy pod stat-atk dac 100 Death'sow :P
kocioł

Post autor: kocioł »

t-rexus
ruby dragon
malboro
Darios

Post autor: Darios »

No... przyznam że Omega to potęga jakich mało. rozwaliłem ją dopiero za 5tym razem
i za każdym ginęłem na terra break. jednak po zabezpieczeniu sie 5 razy lionheart wystarczył
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

heh, pamiętam że jak grałęm w FF9 i wylądowałęm na Vile Island bo chciałem sprawdzić jakie są to Yany :P A tu walka, i wyskakuje mi mały baranek. Jak go zescanowałem to nie mogłem uwierzyć, że tak wygląda Yan! No ale jak mi rozwalił całą drużynę to se dałem siana... :D
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Caladbolg

Post autor: Caladbolg »

Według mnie najtrudniejszy jest Shinryu (szczególnie kiedy rikku ma 3000 HP :sad: )
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

No nie wierzę- o co chodzi z tym Malboro, to taki cienki przeciwnik!
Omega Weapon też jakiś taki kiepściutki, jedyne wyzwanie to Monster Arena
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Malkav pisze:madtrax: wlasnie z neslugiem mam problem. ciezko jest go ugodzic ultima poniewaz on ma zalozony permanentny reflect. dispel chyba nie dziala... odbijanie od wlasnego reflecta tez nie jest zbyt przyjemne(przy ultimie wszyscy musza go miec) bo kiedy np yuna chce leczyc i odbija od niego curage to zawsze trafia z powrotem na yune, a nie np wakke czy tidusa. a flare jest za slabe-> u mnie leci za 35~40 tys a on ma regena 120 tys. wiec bida :(
Po pierwsze Ultima ignoruje dispela, po drugie Ultimy nie odbijesz od teamu bez względu na to czy wszyscy mają Reflect no i leczyć można się nie tylko Curagą, sam Regen czy Al Bhed potion wystarczy jak się ma 255 def i m.def.
A co do tematu to ja poległem pierwszy raz i później pare razy na Malboro i G.Malboro więc chyba też oddam głos na "to" coś ;]
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Są jeszcze Dark Aeony, ale z moim poziomem Hp na razie na twardzieli pozostaje Zanmato. Jak już w X-2 znajdę wszystko, co tylko znaleźć można, to porządnie wezmę się za FFX.
Zakończyłam na 10 tys HP u Tidusa i Excaliburem w ręku, przede mną jeszcze wieeeele pracy...
Liquid Snake

Post autor: Liquid Snake »

Co za przyjemność/satysfakcja z pocięcia np. D.Shivy przez Zanmato ?
cronox

Post autor: cronox »

wedlug mnie kazdy gracz zna sie na strategi innego potwora innym ciezko rozwalic malboro, innym t-rexa(reksia:), jeszcze innym kogos tam... a dla mnie naajwazniesze rozwalic te wszystkie gady i niewazne z kim sie uzeram a z kim nie
Darios

Post autor: Darios »

co to za zdolność?
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

FF7: Weapony (Ruby/Emerald/Ultima
Nie wiem czemu dałeś Ultime...
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
cronox

Post autor: cronox »

Nie wiem czemu dałeś Ultime...
ja tez sie nad tym zastanawiam. juz bizzaro sephirot byl trudniejszy a z seraph sefirotem nie mialem trudnosci
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”