FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

kamuisan

Post autor: kamuisan »

Gveir pisze:Dopóki nie wyjdziesz z Battle Square, punkty nie są zerowane. Czyli walcz tak długo aż zdobędziesz 32000 bez wychodzenia z Battle Square i masz już swój upragniony Limit.
Bóg zapłać dobry człowieku..Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi:D ;)
KJG
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 15:08
Lokalizacja: Porąbka

Post autor: KJG »

Nie przechodziłem tej części z opisem,i nie wiedziałem kiedy i gdzie jest Vincent mogę go jeszcze jakoś przyłączyć na 2 CD?
Valentine

Post autor: Valentine »

Prawdopobnie tak. Wykonaj miniquesta Safe w Shinra Mansion i tam poza summon materią i 4 Limitem Red XIII bedzie tez Key to the Basement. Idziesz po Vincenta gadasz z nim i kiedy bedziesz probowal wyjsc powinien Cię zatrzymac i się do Ciebie dołączyć.
KJG
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 15:08
Lokalizacja: Porąbka

Post autor: KJG »

Ja mam taki kłopot mam Chocobo Wonderful klasy S i Great z Rocket klasy A i kiedy daje mating cały czas wychodzi mi żółty a nie czerwony albo niebieski.Jakiego mam użyć Nuta?
I czy wszystko robie dobrze?Prosze o szybką odpowiedż.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jezzzuuu... -> http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=44

SETKI razy była o tym mowa... Próbować do skutku albo zmienić na Good + Great :roll:
Darkrazor

Post autor: Darkrazor »

Właśnie też mam problem z chocobosami. Mając samca klasy B i samice klasy C zrobiłem za 1 razem górskiego chocobo. Teraz mając samca klasy S i samice klasy A, nie mogę zrobić rzecznego od kilku godzin. Robię dokładnie tak jak w opisie. Samiec wonderful/samica great (rocket town) i daje Carub Nut. Czy coś w tym opisie jest nie tak? Czy mam pecha i dalej próbować?
Masquitice

Post autor: Masquitice »

Złap inną parkę i skrzyżuj - masz 50% szans, że to będzie parka dająca Blue Chocobo i 50% szans, że da Green Chocobo. Jeśli da Green - próbuj do skutku. ;)
Darkrazor

Post autor: Darkrazor »

wie ktoś może o ile materia EXP plus zwiększa zdobyte doświadczenie? I czy zdobyty exp zwiększa się zależnie od ilości materii Exp plus?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nieco wcześniej już o tym pisałem...

Na 1 lv +50% EXP
Na 2 lv +100% EXP
Darkrazor pisze:I czy zdobyty exp zwiększa się zależnie od ilości materii Exp plus?
Tak - masz 2 materie na 2 lv -> +200% EXP
marcinar

Post autor: marcinar »

Darkrazor pisze:Właśnie też mam problem z chocobosami. Mając samca klasy B i samice klasy C zrobiłem za 1 razem górskiego chocobo. Teraz mając samca klasy S i samice klasy A, nie mogę zrobić rzecznego od kilku godzin. Robię dokładnie tak jak w opisie. Samiec wonderful/samica great (rocket town) i daje Carub Nut. Czy coś w tym opisie jest nie tak? Czy mam pecha i dalej próbować?
U mnie 100% skuteczności na zielonego albo niebieskiego chocobosa dała krzyżówka great z good. Natomiast wonderful + czarny da goldiego. Już to opisywałem. :grin:
Darkrazor

Post autor: Darkrazor »

Już mam wszystko, zdobyte. Dzięki za pamięć ;)
Awatar użytkownika
zbiku90
Kupo!
Kupo!
Posty: 65
Rejestracja: pn 25 lut, 2008 20:34

Post autor: zbiku90 »

U mnie 100% skuteczności na zielonego albo niebieskiego chocobosa dała krzyżówka great z good
Czy 100% to nie jestem pewny ale najlepiej jest krzyżować tak jak napisałeś :) Wiele osób zaleca krzyżowanie wonderful-great, bo wonderful łatwiej doprowadzić do wysokiej klasy na wyścigach i nie trzeba już później jej/jego trenować żeby dopuścić do czarnego. Jednak z tej kombinacji zielony i niebieski wychodzą dosyć rzadko (no chyba że jak się ma farta to za pierwszym razem ;) ).
"Fear leads to anger... anger leads to hate... hate leads to suffering..."
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Cześć wszystkim, mój pierwszy post dotyczy dziwnego problemu w FF VII

Otóż stoje w miejscu gdzie powinna zaatakować mne Yuffie czyli pomiędzy trzema (jak by to powiedzieć) kępkami lasu, jeden zarośnięty przy dosyć wysokiej górze, jeden malutki po środku i jeden nieopodal morza. W solucji pisze że gdy będę miał farta Yuffie mnie zaatakuje a poźniej porozmawia :D Problem w tym ze, gonie po tych buszach jak głupi i cały czas mam styczność jak nie z jakimiś robalami to z 3 teamowym zespołem ptactwa i tak w kółko :shock: I może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ta Yuffie :twisted:
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Hideo@Japan pisze:I może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ta Yuffie :twisted:
Yuffie można spotkać w każdym, dosłownie w każdym lesie w grze. Nawet tym pierwszym, niedaleko Junon. Po prostu musisz mieć fuksa i na nią trafić ;] Pamiętam, że kiedy próbowałem ją znaleźć w tym pierwszym lesie minęła dokładnie godzina, zanim się pojawiła i mogłem ją zrekrutować po jej pokonaniu ;] Cierpliwości więc i walcz, aż ją znajdziesz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Dzięki wielkie i byłbym wdzięczny gdybyś odpowiedział na jeszcze jedno pytanie
Gveir pisze:Yuffie można spotkać w każdym, dosłownie w każdym lesie w grze
To znaczy że, Yuffie nie ma wpływu na dalsze losy fabuły i mogę jej poszukać nawed pod koniec gry :?:
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”