FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Faan

Post autor: Faan »

hejka mam problem i pytanie najpierw jedno ile w końcu muszę zabić stworów Cloudem by mieć jego 3 limit skill??
A druga sprawa to czy jest jakiś łatwiejszy i szybszy sposób na zdobycie 32tys bp by kupić 4 limit skill dla clouda?? czekam na potpowiedzi.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

Co do limitów, to, proszę, sprawdź najpierw materiały Krypty. Cały mechanizm jest pięknie rozpisany.

A łatwym sposobem na zdobycie tych punktów jest po prostu pokonywanie większej ilości potworków na raz. I losowanie tych bardziej chamskich slotów z utrudnieniami.
Ain't no sunshine when I'm gone.
Faan

Post autor: Faan »

Czytałem ale Cloudem zabiłem już grubo ponad 80 stworów od zdobycia 2 limita i nic więc nie wiem czy cos robię źle czy coś
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Faan pisze:Czytałem ale Cloudem zabiłem już grubo ponad 80 stworów od zdobycia 2 limita i nic więc nie wiem czy cos robię źle czy coś
Powtórzę się po raz n-ty:

Co trzeba zrobić aby nauczyć się wszystkich Limitów?
ja pisze: Limit 1-1 -> mamy od początku
Limit 1-2 -> trzeba użyć 1-1 "x" razy (inną dla każdej postaci - sprawdzałem ;) )
Limit 2-1 -> trzeba zabić daną postacią obojętnie jak (atak/magia/limit/summon) określoną liczbę wrogów (inną dla każdej postaci - również sprawdzałem ;) )
Limit 2-2 -> trzeba użyć 2-1 "x" razy (inną dla każdej postaci - sprawdzałem ;) )
Limit 3-1 -> trzeba zabić daną postacią obojętnie jak (atak/magia/limit/summon) określoną liczbę wrogów (inną dla każdej postaci - również sprawdzałem ;) )
Limit 3-2 -> użyj 6 razy Limitu 3-1
Limit 4 -> posiadając już Limit Break Manual użyj na postaci - warunek - musisz znać wszystkie wcześniejsze limity :)

UWAGI:
Cait Sith : ma tylko dwa limity 1-1 i 2-1 -> aby zdobyć drugi po prostu pozabijaj Caitem parunastu przeciwników
Vincent: ma tylko 1-1, 2-1, 3-1, 4-1 -> analogicznie jak Cait - zabijaj Vincentem ilu się da :)
Jeśli chcesz zdobyć 3-1 (Meteorain) musisz zabić byle jak (wręcz/magią/summonami) w sumie 319 wrogów (polecam grzybki w lesie kolo Niebelheim)
Faan

Post autor: Faan »

Czyli potwory w battle poincie tez sie liczą oki dzięki
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Faan pisze:Czyli potwory w battle poincie tez sie liczą oki dzięki
Nie - zabicie na Battle Squarre i przez Death Sentence nie liczy się do licznika.
kwazi pisze: Jeśli chcesz zdobyć 3-1 (Meteorain) musisz zabić byle jak (wręcz/magią/summonami) w sumie 319 wrogów (polecam grzybki w lesie kolo Niebelheim)
Z tego co czytałam, liczba do przejścia na wyższym poziom Limitu nie jest stała i ulega jakimś wahaniom, tak więc te 319 nie do końca musi być adekwatne - może być ciutkę mniej albo więcej.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
1stbazyl
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 04 lip, 2008 12:02

Post autor: 1stbazyl »

ja pisze: Cait Sith : ma tylko dwa limity 1-1 i 2-1 -> aby zdobyć drugi po prostu pozabijaj Caitem parunastu przeciwników
Vincent: ma tylko 1-1, 2-1, 3-1, 4-1 -> analogicznie jak Cait - zabijaj Vincentem ilu się da :)
Mnie się wydaje że w przypadku ww. postaci trzeba używać limitów określoną ilość razy a nie zabijać , ale głowy nie dam.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

1stbazyl pisze:Mnie się wydaje że w przypadku ww. postaci trzeba używać limitów określoną ilość razy a nie zabijać , ale głowy nie dam.
Mylisz się - trzeba zabijać :twisted: Sam to potwierdziłem swego czasu + to info z każdego szanującego się poradnika do tej gry...
Arashi

Post autor: Arashi »

Ok no to ja po przerwie wracam do motywu Tify i jej limitu... po pierwsze to w jej domu to fortepian... i jak przychodzę tu po "zaginięciu" Clouda - Tifa w drużynie + Red + Cid... - to mówi mi, że "Cloud was playing..." i nic.

Nie chce nawet zacząć. Czy w takim razie trzeba go znowu mieć, czy co!?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”