FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Sawilos

FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Post autor: Sawilos »

Witam!

Mam problem z hodowla Chocobo- mam wonderful(S) z icicle vilige i great(A) z rocket town i nie chce mi (używam carob nut) wyjść ani river ani mountain chocobo - zawsze jest zwykły żółty.
Co robię nie tak?
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2007 17:37 przez Sawilos, łącznie zmieniany 7 razy.
Sawilos

Post autor: Sawilos »

Znowu ja i znowu mam problem z chocboco -
Otóż udało mi się wychodować w końcu zielonego i niebieskiego stworka - problem w tym, że z parki żółtych które mam zawsze rodzą się dziewczynki(nawet gdy chciałem uzyskać 3 już ich dziecko, zawsze wychodzi to samo)

Naprawdę próbowałem już wiele razy i ciagle nic.
Jak temu zaradzic?
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Nie ma na to wpływu - próbuj do skutku :)
XMati

Post autor: XMati »

Mam problem z zrobieniem Złotego. Mam czarnego (A) i Wonderfull (C). Próbowałem może ze 20 razy i zawsze wychodzi normalny żółty. Może chodzi o to że Wonderfull ma być na A ?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Lepiej je potrenuj najpierw ;) I później zapis i patrzysz co się stanie, a jak się nie uda to load i tak w kółko
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Gość

Post autor: Gość »

Jak zdobyc Lunar Harp? W FAQ wszstko jest opisane, lecz miejsce ukrycia przedmiotu jest na gornej kondygnacji, normalnie mozna wejsc po drabinie.Jednak po wlaczeniu trybu kopania nie da sie skorzystac z drabiny i tym samym znalezc przedmiotu... moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Gość pisze:Jednak po wlaczeniu trybu kopania nie da sie skorzystac z drabiny i tym samym znalezc przedmiotu...
? Tryb kopania? Przecież musisz wyznaczyć najpierw ludzi do tej roboty... Rozstaw ich wokoło iejsca, gdzie przypuszczasz, że jest skarb, zatwierdź - potem kop, tam gdzie ich wzrok się przecina... O to chodzi?
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

OneWingedAngel pisze:On to wie.
Aha. Inaczej zrozumiałam :)

Po prostu tam akurat trudno się wchodzi, to normalne. Też się często blokowałam w ff7 - próbuj do skutku :]
Gość

Post autor: Gość »

Ach, faktycznie da sie wejsc na ta drabine :) Dzieki za odpowiedz
Termos

Post autor: Termos »

Mam pytanie w Junon jest takie miejsce kiedy zjeżdza się windą na dół po prawej stronie są drzwi zagrodzone przez psa ale nie moge tam wejść w żadnym z momentów gry ktoś wie może o co chodzi ?
Termos

Post autor: Termos »

Uwarzam że twój post jest nie na miejscu ponieważ całe FF7 przeszedłem bez jakiego kolwiek opisu czy pomocy czym sie moge pochwalić, nie czytałem ale wątpie żebym coś takiego znalazł gdyby był tutaj licznik postów stwierdził bym że chciałeś sobie nabić posta i nic wiecej, również uwarzam iż jeśli nie możesz odpowiedzieć twierdząco na moją odpowiedz nie powinieneś się wypowiadać tak więc dalej czekam na odpowiedz czy można tam wejść i jeśli można to jak ?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kurde Termos, kto jak kto, ale OWa, to ostatnia osoba od nabijania postów. Radzę myśleć na przyszłość. I nie pouczaj moderatora, kiedy powinien się wypowiadać, bo marnie skończysz. To tyle. A teraz kolejne pytanie prosimy.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Go-Go chłopak napisał, że przechodził grę bez opisu, więc skąd mógł wiedzieć, że te drzwi to podpucha i nic tam niema. Szastasz tym Moderem na prawo i lewo. Daj spokój. Trochę wyrozumiałości i pomyślunku na przyszłość.

Termos - to podpucha pewnie. Kilka wiosen już mineło od czasu kiedy w to grałem i niepamiętam dokładnie tej lokacji.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
qri

need GP !!

Post autor: qri »

ma ktos jakisz sposob na szybki zarobek w GS ? bo mi sie juz znudzilo silowanie na reke ...
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

O wiele szybciej się zarabia na wyścigach chocobo. (NIE na zakładach!) Za wygraną możesz dostać od 5 do 20 GP.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”