FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Hideo@Japan pisze:To znaczy że, Yuffie nie ma wpływu na dalsze losy fabuły
Tak - jest to bonusowa postać. Jedyne co daje to subquest w Wutai.

Hideo@Japan pisze:i mogę jej poszukać nawed pod koniec gry
O ile pamiętam to tylko na 1 lub 2 CD można ją przyłączyć.
Sage

Post autor: Sage »

Witam
Mam problem z przejściem gry, raczej natury technicznej. Gram od niedawna w FF7 na PC. Jest moment po zabiciu Aeris i pokonaniu Jenovy kiedy drużyna ma zamiar gonić Sephirotha. Tifa pyta się gdzie mają się udać, a Clouda napada wizja Sephirotha biegnącego jedną ze ścieżek. Następnie mówi "Hmmm..." i to jest mój problem. Naciskam enter okienko się "przewija" i koniec nie można nic więcej zrobić. Dodam jeszcze, że używam spolszczenia do gry. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Sage pisze:używam spolszczenia do gry
Sorki że, nie na temat ale skąd wziołeś spolszczenie do Fajnala 7 w wer. PC :?:

Jeśli chodzi o problem:
Do tego momentu niestety jeszcze nie doszłem ale możliwe że, to jest błąd gry i tu pytanie do Ciebie :
Czy gra nagle staje w miejscu a dzwięku niema bądz się zacina :?:
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Sage

Post autor: Sage »

Hideo@Japan pisze:Sorki że, nie na temat ale skąd wziołeś spolszczenie do Fajnala 7 w wer. PC
Po pierwsze to jestem dziewczyną^^. A spolszczenie znalazłam w internecie. Dla chcącego nic trudnego, trochę poszukałam i jest :P . Są to pliki tekstowe z dialogami, które zostały podmienione, za pomocą 2 programów, z oryginalnymi tekstami.

Nie gra się nie zacina. Muzyka gra, postacie mrugają oczami itd. A wracając do spolszczenia to trochę przejrzałam tych plików txt i zauważyłam, że każdy z dialogów kończy się formułą [Koniec], czy to możliwe, że z powodu barku tej formuły, przy tym dialogu, gra nie chce dalej ruszyć?

Edit: Sprawa rozwiązana. Tak jak myślałam to przez brak formuły [Koniec] w dialogu.
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Mam kolejny problem z FF
Wydostałem się z więzienia dzięki wyścigom na Chocobo i dostałem pojazd (BUGGY) ale coś mi przeszkadza

Cytuje z Solucji

"Możesz nim udać się z powrotem na kontynent Midgar - musisz jedynie wjechać łazikiem do miasta Costa del Sol a w samym mieście dostać się na statek. Zostaniesz przetransportowany/a do Junon i droga do reszty "starego kontynentu" stoi otworem( w tym do jaskini pod Midgar do tej pory niedostępnej)"

I tutaj moje pytanie :
W jaki sposób mam dostać się do Costa del Sol tak abym miał dalej pojazd :?: Da się to zrobić ?, bo zawsze jak wracam to już trace łazik, co jest :?:
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

W jaki sposób mam dostać się do Costa del Sol tak abym miał dalej pojazd :?: Da się to zrobić ?, bo zawsze jak wracam to już trace łazik, co jest :?:
Nie wychodź z łazika tylko "wjedź" w Costa Del Sol a zabierzesz go z sobą do Junon (analogicznie w drodze powrotnej...).
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

No właśnie i tutaj jest problem bo jak chce wjechać to nic się nie dzieje, jedynie gdy wyjde z pojazdu
Chyba że, jest jakaś inna droga powrotna :?: bo naprawde nie wiem :( POMÓŻCIE
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Hideo@Japan pisze:No właśnie i tutaj jest problem bo jak chce wjechać to nic się nie dzieje,
:?: A co się ma dziać? "Wjeżdżając" Buggym do miasta (Junon lub Costa Del Sol) normalnie się do niego wchodzi "zabierając" niejako ze sobą po drodze łazika. :roll:

Jeśli chodzi Ci o to, że nie da się wjechać Buggym do Costa Del Sol/Junon po parunastu próbach "bo NIE" to znaczy że masz jakiegoś buga i tyle. Uprzedzam pytanie - nie - nie wiem co da się z tym zrobić i nie - nie ma na to patcha, bo to pierwszy taki przypadek o jakim słyszę... Shit happens...
Awatar użytkownika
Hideo@Japan
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 19:01
Lokalizacja: Tokio:D

Post autor: Hideo@Japan »

Sry to mój błąd bo zamiast przejść rzekę łazikiem to wracałem do North Corel a dopiero potem do Costa Del Sol i dlatego traciłem łazika :D
I jeszcze znalazłem Yuffie 8)
Ohayou, Arigatou, Gomenasai, Sayonara
pilociek

Post autor: pilociek »

hej :) mam pewien problem otóż odrazu po miescie Reda XIII poszedlem do miasta clouda a potem tam dalej... i spadlem... a potworki as za trudne i nie moge sie wydostac... dam fotki :...prosze jesli ktos wie jak tam wejsc na gore to pisac:) jc. to pierwszy raz gram ale sie zacialem i nie moge xD :570: :572: ...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Pokazane co i gdzie iść na tym etapie gry ->

1) Końcówka http://pl.youtube.com/watch?v=strMaOypOrE
->
2) Początek http://pl.youtube.com/watch?v=7ejG693kYLU
pilociek

Post autor: pilociek »

ooo o ten fragment mi chodzilo dziekuje bardzo :))

w sumie to ja chodze cloud'em z barret'em i yuffie, cloud ma 29 lvl a ci po 28... tylko nie mam wszystkich summonow tych co oni mają ;] dlatego nie moglem przejsc :)
Sage

Post autor: Sage »

Mam takie pytanko. Czy może ktoś wie ile HP ma "anielska" postać Sephiroth'a, ta z przedostatniej walki?
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

80 000 domyślnie. Każda postać na 99 lv oprócz Aeris dodaje mu 30 000, a użycie KotR na Jenova Synthesis dodatkowo 80 000.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
KJG
Kupo!
Kupo!
Posty: 26
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 15:08
Lokalizacja: Porąbka

Post autor: KJG »

Ja mam taki problem...Nie wiem jak "wziąć"materie z huge materia,oprócz Bahamuta Zero.Jakie muszę mieć materie?I jeszcze małe pytanko gdzie jest Leviatan?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”