FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

qri pisze:Boni, co to jest za inicjatywa z tym "I will always remember you, qri n " ?
Kolejny się dał na to nabrać... :roll: Wyloguj się i przeczytaj podpis.
qri pisze:pytanko takie: czy wszystkie chocobosy po odpowiednim odzywieniu osiagaja taka sama predkosc maksymalna ??
Nie. Są lepsze i gorsze, w tym "kolorowe".
qri pisze:jak polaczys steal as well ze zwyklym atakiem ? zeby bylo cos jak mug czytalem ze sie da ale jak ??
O ile pamiętam to nie.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
qri

Post autor: qri »

z ta szybkoscia chodzilo mi o konkretny rodzaj chocobo, czyli czy dwa wonderfull moga miec rozna max predkosc juz po podaniu ziarenek ??
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

qri pisze:z ta szybkoscia chodzilo mi o konkretny rodzaj chocobo, czyli czy dwa wonderfull moga miec rozna max predkosc juz po podaniu ziarenek ??
TAK... Zależy od tego czy to MALE / FEMALE. Zajżyj tu: http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=44

Co do Steel as Weel - podłącz Deadhblow - bedzie prawie jak normalny atak tylko ze mocniejsze (i czesciej pudłujące ;) )
qri

Post autor: qri »

dzieki za rady ale powiedz mi jak to mozliwe ze mam Wonderfull Male o szybkosci 117 km/h ?? :>


a zloty kurczaczek nie wychodzi za pierwszym razem tak ??

[ Dodano: Pią 19 Sie, 2005 01:29 ]
u mnie w FF7 jest Ruchin Nut czy to ten "Luchile" z poradnika ?
Gość

Post autor: Gość »

Mam problem z pokonaniem Diamond Weapon a mianowicie jak pozbyć sie statusu Silence który jest nakładany na postacie podczas ataku Diamond Flash??

I jeszcze jedno, jak zdobyć Big Guard, atakowałem do znudzenia Beachplug'i koło Costa del Sol i nie daje to zadnego rezultatu, czy coś robię źle??

Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Gość pisze:Mam problem z pokonaniem Diamond Weapon a mianowicie jak pozbyć sie statusu Silence który jest nakładany na postacie podczas ataku Diamond Flash??
Musisz mieć echo screen w ekwipunku :roll:

[ Dodano: Pią 19 Sie, 2005 ]
Gość pisze:I jeszcze jedno, jak zdobyć Big Guard, atakowałem do znudzenia Beachplug'i koło Costa del Sol i nie daje to zadnego rezultatu, czy coś robię źle??
Walcz z Adamantoisami - za pomocą materii Manipulate zmanipuluj jednego z nich i rzuć w ten sposób na siebie Big Guard ;)
Gość

Post autor: Gość »

Dzięki :D
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

Adamantoise nie rzuca BG tylko Death Force

uzyj Manipulate na Beach Pluga
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

qri pisze:a zloty kurczaczek nie wychodzi za pierwszym razem tak ??
jak to nie?... Czarny S+Wonderfull S + zeio nut ZAWSZE = zloty... tak samo jak zloty+zloty, wiec mozna miec i 6 zlotych(jak sie chce,oczywista :D )

TO NIE JEST PRAWDA - dop. Krakers - kurczaki są generowane losowo i nie za każdym razem udaje się uzyskać złotego - często są to zwykłe żółtki - wtedy trzeba wczytać grę i spróbować jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Coco pisze:jak to nie?... Czarny S+Wonderfull S + zeio nut ZAWSZE = zloty... tak samo jak zloty+zloty, wiec mozna miec i 6 zlotych(jak sie chce,oczywista n )
Ec..nie - trzeba próbować do skutku, pamiętaj - nie zawsze wyhodzi zloty choco.
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Faris pisze:Ec..nie - trzeba próbować do skutku, pamiętaj - nie zawsze wyhodzi zloty choco
ciekawe-mi zawsze wychodzily zlote :D
qri

Post autor: qri »

ciekawe bo mi za trzecim razem dopiero wyszedl


PS. jak sie cytuje ?
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Patrzysz na topik, który chcesz cytować- > w prawym górnym rogu tego topiku masz napis "Cytuj". Względnie funkcja Quote.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Ishias

Post autor: Ishias »

Wiem gdzie jest pewna jaskinia na klifie w FF7 tylko niepamietam jej nazwy! ale było to tam gdzie aeris umarła! Tajne przejscie z bronia jest w Wutaj w srodku tych domkach! jak ktos sie rozejrzy dokladnie zobaczy na scianie biała zasłone wystarczy podejsc do niej i wcisnac kółko i jestes w pomieszczeniu z nowa bronia
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Ishias-nie drzyj sie!!!wszyscy widz,co napisales!!! :wink:
Do tematu-czy w lodzi podwodnej jest jakas huge materia? pytam, bo lodz mi zatonela zanim dogonilam tamta :sad:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”