FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Można tez sie pobawic,na symulatorze łodzi powdodnej 20 GP za każdą wygraną.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Albo można dostać od tego kolesia który losowo pojawia sie za ścianą blisko sejwu zaraz przy wejściu do Gold Saucer - u niego kupuje sie te punkty za pieniadze :)

[ Dodano: Pon 15 Sie, 2005 ]
Trochę niehonorowe, ale czego nei zrobi zdesperowany czlowiek? :wink:
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Można tez pograć w kosza, tylko to zajmuje naprawde dużo czasu :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
qri

Post autor: qri »

z tym koszem to naprawde trzeba sie nameczyc :]

dzieki za podpowiedzi ale jakos tak zaczalem chodowacz kuraki no i przypadkiem odkrylem ze wygrana za gp mozna dostac :]


a teraz pytanie odnosnie owych kurakow :p

czy jak nafaszeruje kuraka 20 ziarenkami obojetne jakimi to efekt bedzie taki sam jakbym go faszerowal 10 razy po 2 ziarenka ?

no i czy jest jakis limit co do staminy bo juz zwyklej kuraczce 566 staminy naklepalem praktykujac tan drugi sposob( karmilem po 2 potem po 3 bo rezultatu nie bylo potem po 4 itd...)


jaki jest lvl wonderfull chocobo ? bo mi sie juz nie chce jezdzic na ta farme po schwytaniu 4 kuraczow ... jak do tej pory jeszcze nie schwytalem a siedzialem z pol godziny :P
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

qri pisze:jaki jest lvl wonderfull chocobo ? bo mi sie juz nie chce jezdzic na ta farme po schwytaniu 4 kuraczow ... jak do tej pory jeszcze nie schwytalem a siedzialem z pol godziny
Każdy nowo złapany ma klase C i trzeba bo wyćwiczyć jeśli chcesz mieć S.
qri

Post autor: qri »

chodzi mi o lvl jaki ma na polu bitwy odkrylem ze weak ma lvl 33



btw. ciachnalem ultime nad jeziorkiem i teraz caly czas fruwa i nie chce usiasc i nie wiem co trzeba zrobic bo czytalem ze kolejne starcia sa w innych miejscach a dopiero w cosmo canion mozna ja ostatecznie ukatrupic ale ten blaszak wcale sie nie zatrzymuje albo mi sie tylko wydaje.....
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

btw. ciachnalem ultime nad jeziorkiem i teraz caly czas fruwa i nie chce usiasc i nie wiem co trzeba zrobic bo czytalem ze kolejne starcia sa w innych miejscach a dopiero w cosmo canion mozna ja ostatecznie ukatrupic ale ten blaszak wcale sie nie zatrzymuje albo mi sie tylko wydaje.....
Jak masz cierpliwośc, to polataj za nią trochę, bo na pewno usiądzie.. warto ją okraść za pomocą steal as well ;) po kilku takich starciach pojawi się wreszcie niedaleko Cosmo Canyon.
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

qri pisze:btw. ciachnalem ultime nad jeziorkiem i teraz caly czas fruwa i nie chce usiasc i nie wiem co trzeba zrobic bo czytalem ze kolejne starcia sa w innych miejscach a dopiero w cosmo canion mozna ja ostatecznie ukatrupic ale ten blaszak wcale sie nie zatrzymuje albo mi sie tylko wydaje.....
Jak bedzie miała 20000HP lub mniej, to poleci nad Cosmo Canyon.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

qri pisze:btw. ciachnalem ultime nad jeziorkiem i teraz caly czas fruwa i nie chce usiasc i nie wiem co trzeba zrobic bo czytalem ze kolejne starcia sa w innych miejscach a dopiero w cosmo canion mozna ja ostatecznie ukatrupic ale ten blaszak wcale sie nie zatrzymuje albo mi sie tylko wydaje.....
Spróbuj w nią wlecieć Highwindem kilka razy... Po kilku zderzeniach przestanie krążyć i poleci w miejsce gdzie sie zatrzyma. Ja tak robie i zawsze działa ^^
qri

Post autor: qri »

mam taki problem chyba raczej techniczny ... chcialem Tifą uzyskac lvl 4 litmit, i tam trzeba zagrac melodyjke na fortepianie.
Jesli dobrze zrozumialem to chodzi o ten w mansion w Nibelheim, a problem jest taki ze gdy wciskam klawisz SWITH to miga mi ekran a dzwiek nie leci i nie moge zagrac tej melodii .... potem jest jeszcze kombinacja Page Down + Menu i dzieje sie to samo .... i jestem zly bo bardzo chcialem zobaczyc ten limicik (Zell w FF8 byl naprawde swietny i chcialem porownac sobie chociaz :] )

btw. dzialam na Win XP


i wogole jakim cudem mam uzbierac 64k battle points skoro one sie nie kumuluja .... to jakis wal jest .... ja ledwo 2k wyciagam bareterm z najlepsza brona .....
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

ps. Może klawiszologie da się zmienić?
glamorous vamp
blob

Post autor: blob »

Witam :) mam pytanie. Od czego dokładnie zależy którą osobę wybierze Don Corneo? Bo za każdym razem wybiera mi Tifę więc myslałam ze tak jest zawsze i nie ma innej mozliwości... :D [/b]
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

qri pisze:i wogole jakim cudem mam uzbierac 64k battle points skoro one sie nie kumuluja .... to jakis wal jest .... ja ledwo 2k wyciagam bareterm z najlepsza brona .....
Punkty sie kumulują! Nie wolno tylko wychodzić poza teren Battle Square bo sie wyzerują. Zbierz po prostu dużą liczbę GP aby Ci wystarczyło na kilka walk a na pewno uzbierasz wystarczająco dużo aby nabyć Omnislash ^^

Gość pisze:Witam n mam pytanie. Od czego dokładnie zależy którą osobę wybierze Don Corneo? Bo za każdym razem wybiera mi Tifę więc myslałam ze tak jest zawsze i nie ma innej mozliwości... n [/b]
http://www.k-ff.com/Final7/index.php?n=18 - tu znajdziesz na wszystko odpowiedź w rozdziale 1.1.5 Don Corneo
qri

Post autor: qri »

zmienialem klawiszologie zaraz jak nie zadzialalo ale to tylko na tych SWITH i Page Down+Menu sie wali :/

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 04:44 ]
Boni, co to jest za inicjatywa z tym "I will always remember you, qri :D " ?

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 04:48 ]
pytanko takie: czy wszystkie chocobosy po odpowiednim odzywieniu osiagaja taka sama predkosc maksymalna ??
jezeli tak, to czym podkarmic Great (z Rocket Town) ??
Gdy osiagnal on juz speed 95 wpakowalem w niego 40 Mimet Greens tylko je tracac

HALP PLZ !

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2005 05:14 ]
a wogole to jestem w szoku bo w poradniku piosze ze Wonderfull Male ma max speed 108km/h, a tym czasem ja dokarmilem swojego mimetami i gryshalami i ma teraz 117 :shock:
link do fotki:
Obrazek


jak polaczys steal as well ze zwyklym atakiem ? zeby bylo cos jak mug czytalem ze sie da ale jak ??


jesli mialbym 3 materie Sneak Attack to czy udalo by sie skozystac ze wszystrkich jezeli by im sie tylko poszczescilo czy tylko jedna taka materia moze byc uzyta w kazdej walce?
blob

Post autor: blob »

dzieki kwazi :) kurcze... nie sadzilam ze to takie trudne.. :D zazwyczaj staralam sie nie uzywac opisow w grze chyba ze gdzies mialam wyjatkowe problemy :) ale jak bede grac nastepnym razem chyba skorzystam z tego :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”