FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Pogadaj z wszystkimi jeszcze raz, idź do Wall MArket, kup baterie w sklepie z napisem GUN, na ostatniej mapie skręć w prawo. Jak nie możesz się wspinać to klops.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
SamboR

Post autor: SamboR »

Mianowicie mam taki problem - drugi reaktor, sektor 5, założyłem łądunek, pojechałem na górę windą, weszłem do Obrazek tego pomieszczenia i nie wiem co zrobić, żeby otworzyć drzwi - w opisie pisze, że trzeba jakieś przyciski równo z Tifą i Barretem nacisnąć - nie wiem gdzie one są, domyślam się, że to te, ale jak dajęprzy nich ENTER to nic się nie dzieje :/
Ishias

Post autor: Ishias »

he takich rzeczy nie wiedziec :p
dzumen

jestem ulomny chyba jakis

Post autor: dzumen »

Izrail. mozesz mi napisac w miare tak krok po kroku co mam zrobic od momentu kiedy spadam z wiezy z sektoru 7? gdzie mam dalej isc itd. bo cos mi nie wychodzi. dzieki z gory za pomoc.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Ale doszedłeś w ogóle do Wall Market, bo trochę niejasna wypowiedź...
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Po spadnięciu wracasz do domu Aeris, gdzie Barret ucieszy się z widoku córeczki. Prześpij się i wyjdź. Jeżeli Tifa i Barret do ciebie dołączą, to wszystko gra. Teraz idź do Wall MArket. Na mapce z siłownią <tam gdzie wygrywaleś perukę> skieruj swe kroki do budynku z napisem GUN. Od faceta za siatką kup 3 sztuki Batteries - 600 gil. Następnie przed Don Corneo's Mansion pobiegnij za dzieciakami do pomalowanej ściany. powinny one ustąpić ci miejsca i powinieneś móc wspinać się po linie.

Jak nie działa, to pogadaj po drodze z wszystkimi.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
dzumen

hmmm

Post autor: dzumen »

Izrail widzisz. i tu jest porblem. bylem u Aeris i Barret spotkal sie z corka itd. ale nie moge wrocic do Wall Market! w momencie kiedy wychodze ze slumsow i chce przejsc przez dziure w murze (mam andzieje, ze wiesz o jakie miejsce mi chodzi) nie moge bo tam stoi jakis 2 kolesi i nie chce mnie przepuscic. to jest wlasnie problem. nie wiem co robic. przechodzilem gre od poczatku juz 4 razy i ciagle to samo ;/
dzumen

Post autor: dzumen »

tak. spalem, gadalem ze wszystkimi, nawet zakupy zrobilem gdzie sie da i lipa
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Hmm..dziwna sprawa,skoro gadałeś ze wszystkmi i spałeś w domu Aeris,powinno być wszystko ok
Przechodzenie od nowa nie ma raczej sensu.
A może to pirat i dla tego ten błąd :P ;)
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

A Elmyra opowiedziała ci historię Aeris?
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
dzumen

Post autor: dzumen »

nom opowiedziala. ide spac, wychodze z Tifa i Barretem, gadam ze wszystkimi ale tych 2 dupkow nie che mnie przepuscic. nie rozumiem tego. dlaczego tak sie dzieje?
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

masz zjechaną płyte - to jedyne co mi przychodzi na mysl.
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Ascalon
Kupo!
Kupo!
Posty: 93
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 13:56
Lokalizacja: Chaos Sphere
Kontakt:

Post autor: Ascalon »

W trakcie drogi do North Corel jezt monent gdy idzie się po starych torach i w niektórych miejscach się spada i można złapać przedmioty. No i pytanie: Jak to zrobić? bo ile razy bym próbował to nie moge nic złapać
Jesteśmy otoczeni? Wspaniale ! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Gość

Post autor: Gość »

Witam.

Mam trzy pytanka dla wtajemniczonych:
1. Po ciężkich bojach zdobyłam instrukcję do 4 limitu Clouda, ale mimo że mam poprzednie 3 limity (61 lvl) to nie mogę używać Omnislasha. Po prostu help me, pliz.
2. Gdzie można zdobyć materię Added Effect? Podobnież w jasini gi, ale ja za nic w świecie tego miejsca nie kojarzę.
3. Jakiego typu chocobo jest potrzebny, aby dostać się do Ancient Forest?

Z góry sorry, jeśli są to pytania nieodpowiednie do tego tematu :P
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Ad.1 - Na pewno masz wszystkie szesć limitów - jeśli tak to po użyciu przedmiotu z menu Item powinieneś mieć Omnislasha.
Ad.2 - W Cosmo Canyon - tak gdzie prowadził nas Bungenhagen (ale dostępna jest chyba tylko jednorazowo)
Ad.3 - minimum zielony
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”