Offtopiczalnia część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tenjou Tenge :]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Dziękuję^^ Dodane do listy.
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Dzieło to dedykuję naszemu tofanemu dark_ravenowi:

:*
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

:*
Mój kochany ^^
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
CePeN

Post autor: CePeN »

Tego posta dedykuję twórcom i osobie podszywającej się moim nickiem na pewnym [ostatnio sławnym forum].

Chłopaki jesteście żałośni, utworzyliście prześmiewcze forum używając nicków osób z krypty [tak, nie wierzę że to Uno jest twórcą tego forum, nie wiem kto ale to nie on], wyśmiewacie się z nas, bo nie macie odwagi zrobić tego na krypcie co daje obraz temu że jesteście mało inteligentni i tchórzliwi.

Przychodząc na kryptę nie spodziewałem się takiej reakcji co poniektórych userów, ale widzę że w życiu nie mają nic innego do roboty oprócz szydzenia z innych, chodzi mi mianowicie o:
1) Desu - nie lubię tego słowa to fakt i nie widzę w tym słowie nic zajebistego, chyba każdy ma prawo do własnego zdania i swojego punktu widzenia, jednakże niektórzy uważają że ich punkt widzenia jest ważniejszy.
2) Moja rzekoma chęć zostania modem - guzik prawda - nie widzę powodu jakobym miał zostać tutaj modem, a tym bardziej nie jest to mi do szczęścia potrzebne a że napisałem pewnego posta to parę osób sobie postanowiło ze mnie poszydzić.

Na koniec dodam że możecie sobie pisać o mnie na waszym devockim forum, to będzie mnie dalej utwierdzało w przekonaniu jacy to potraficie być żałośni i gdzie znajdują się granice ludzkiej głupoty i chamstwa. Nie zamierzam uciec jak UNO, bo to nie ja tu jestem tchórzem tylko WY. Specjalnie dla was poszukałem pewnego kontrowersyjnego utworu.
To o was frajerzy!
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2007 13:05 przez CePeN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Uzupełniając twoją wypowiedź dodam tylko, że namiętnie ingerują w posty i ustawienia kont osób z których się na swoim forum nabijają. Oznacza to tylko tyle, że nie mają odwagi stanąć nawet do jakiejkolwiek sensownej rozmowy (jeśli w ogóle taka jest możliwa), a także nie mogą znieść faktu, że wszelkie ich próby dogryzienia nam my po prostu ignorujemy, śmiejąc się z ich głupot i mając z tego ubaw. Przyczyną takiego zachowania są po prostu kompleksy, a symptomy w postaci pokazywania "władzy" na ich forum i jej wykorzystywania do (bądź co bądz) ugruntowania swojej "przewagi", są ewidentnym kompensowaniem sobie braków. Z psychologicznego punktu widzenia (bo kompensacja jest jednym z podstawowych psychologicznych procesów przeciwdziałania brakom w rozwoju osobowości) nasze maluchy cierpią na zaburzenia osobowości.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Oj tam Sephi, przesadzasz trochę :). Ja tam na przykład się nawet cieszę z tego, że moja osoba stanowi pewien temat do rozmowy ^^.

Kompensacja jest boska, najwięcej mówił o niej zdaje się pan Adler, no ale tu też bez przesady. Zaburzenia osobowości to dużo poważniejsza sprawa :>
CePeN pisze:Chłopaki
A skąd wiesz, że nie dziewczyny? :P
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

http://devot.mojeforum.net/viewtopic.php?t=60

Kolejny zamach stanu! :>

CePeN! Świetny kawałek! :>
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nawet uwiarygodnili ich maskaradę mojej osoby :lol: No cóż, niestety muszę wziąć ava, którego raczej mało kto by się odważył dać. :evilbat: Gags, GZO - przykro mi, ale muszę dać Yunę (wiem, że to boli).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Sephiria pisze:No cóż, niestety muszę wziąć ava, którego raczej mało kto by się odważył dać. :evilbat:
Gdybym ja był na ich miejscu, to bym się odważył wziąć nawet gifa ze słynnej kolekcji obrazków "Pain Series". :roll:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

CePeN pisze:To o was frajerzy!
Wiesz co? Im chyba o taką reakcję chodziło _^_
Sephiria pisze:przykro mi, ale muszę dać Yunę (wiem, że to boli).
Ale czy nawet Devoci zasłużyli na takie bezpodstawne okrucieństwo? :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Obrazek


...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

kwazi pisze:...
Aż "se glebłem" :D Tru, tru... choć ja tam osobiście uważam, że większym sucharem jest to całe ich "forum" ;)

Teraz żeby się pośmiać, zamiast wchodzić na "Humor...", wchodzę na "Offtopiczalnię" :D Albo bezpośrednio na "Miejsce kultu" ;) Co to się z tym światem porobiło... szok! ;)
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir pisze:Wiesz co? Im chyba o taką reakcję chodziło _^_
A Ty z jakiegoż to źródła takie informacje masz?

[ Dodano: Pon 15 Paź, 2007 17:45 ]
Obrazek
:lol: Microsoft wspiera Devotów!
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
CePeN

Post autor: CePeN »

Gveir pisze:Wiesz co? Im chyba o taką reakcję chodziło _^_
I tak i nie:
Nie jestem co prawda psychologiem, deviantem i bóg wie kim jeszcze ale mam własną teorię:
Kilku userów stworzyło tajne forum aby pośmiać się z innych użytkowników, zakładali fałszywe nicki i wypowiadali się niby ich stylem, ale że ostatnimi czasy na forum obyło się bez żadnych skandali postanowili się ujawnić* aby stworzyć nowy skandal i cieszyć się reakcją wyśmianych. Ich plan prawie się powiódł tylko że to już stało się nudne... wejdę na to forum i nie zobaczę nic czego już nie mógł bym się po nich spodziewać, w sumie pokazali jak potrafią być żałośni i nie widzę powodu aby tam dalej zaglądać. Podejrzewam że po pewnym czasie to im też się znudzi.... to tylko nastolatki z burzą hormonów - dorosną - zrozumieją. Ja zrozumiałem po PW od Grzybka [ GZO you are so smart :* ], nie ma się czym przejmować to tylko net i za przeproszeniem w dupie mam co o mnie myśla bo tak naprawdę nie znają mnie.

*Odnośnie ujawniania się - dark nie wiem jak znalazłeś tego linka bo UNO miał rację google nie wypluwa linka do tego forum nawet jeśli wpiszesz frazę "devot" to i tak odeśle cię do katalogu serwera "mojeforum.net" i tam ew. trzeba by się dokopywać do tego forum, odpadają również nicki rzekomych osób bo google i po takiej frazie nie wypluje linka. Umiem szukać w googlach i znalazłem niejeden raz coś co trudno było znaleźć innym, ale tobie po prostu nie wierze.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”