Offtopiczalnia część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

CePeN pisze:Kilku userów stworzyło tajne forum aby pośmiać się z innych użytkowników, zakładali fałszywe nicki i wypowiadali się niby ich stylem, ale że ostatnimi czasy na forum obyło się bez żadnych skandali postanowili się ujawnić* aby stworzyć nowy skandal i cieszyć się reakcją wyśmianych. Ich plan prawie się powiódł tylko że to już stało się nudne... wejdę na to forum i nie zobaczę nic czego już nie mógł bym się po nich spodziewać, w sumie pokazali jak potrafią być żałośni i nie widzę powodu aby tam dalej zaglądać. Podejrzewam że po pewnym czasie to im też się znudzi.... to tylko nastolatki z burzą hormonów - dorosną - zrozumieją. Ja zrozumiałem po PW od Grzybka [ GZO you are so smart :* ], nie ma się czym przejmować to tylko net i za przeproszeniem w dupie mam co o mnie myśla bo tak naprawdę nie znają mnie.

*Odnośnie ujawniania się - dark nie wiem jak znalazłeś tego linka bo UNO miał rację google nie wypluwa linka do tego forum nawet jeśli wpiszesz frazę "devot" to i tak odeśle cię do katalogu serwera "mojeforum.net" i tam ew. trzeba by się dokopywać do tego forum, odpadają również nicki rzekomych osób bo google i po takiej frazie nie wypluje linka. Umiem szukać w googlach i znalazłem niejeden raz coś co trudno było znaleźć innym, ale tobie po prostu nie wierze.
Smutno mi się na sercu robi kiedy widzę, jak kolejna młoda polska dusza zostaje sprzedana eskimoskim tyranom za puszkę coca-coli :(
Awatar użytkownika
Bahamut
Kupo!
Kupo!
Posty: 94
Rejestracja: czw 21 gru, 2006 18:37
Lokalizacja: 3 years ago

Post autor: Bahamut »

Ej wiecie co spójrzcie na mnie, na tym ich forum sami widzicie kogo ze mnie zrobili i nie przejmuje się tym, ważne to jest aby mieć dystans do siebie.
Przyznaje, że przez to to jakoś mi wstyd?? No tak to to, bo niektórzy mogą pomyśleć, że brałem udział w tej masowej orgii po naszym pięknym języku wielkiej krypcie i userach ;), ale jednak nie mam z tym nic wspólnego bo gdy oni robili sobie parodie Krypty ja jeździłem na Windserfingu i opalałem się w Egipcie.
HI StickMan.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nie mówiłem że znalazłem stronę w Google :>
Linka mógł podesłać mi jakiś skruszony Devot. :wink:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

dark_raven pisze:Nie mówiłem że znalazłem stronę w Google :>
Linka mógł podesłać mi jakiś skruszony Devot. :wink:
Nie róbcie offtopu :wink:
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

WHEN I WAS

[ Dodano: Sob 20 Paź, 2007 18:00 ]
frosted butts
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kil off topować można, ale nie zakłócać wyświetlania strony, czy powodowania masowego męczenia pczu. Oba posty usunięte.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Sephiria pisze:Kil off topować można,
Ale to był off top...
ale nie zakłócać wyświetlania strony, czy powodowania masowego męczenia pczu. Oba posty usunięte.
Jestem ciekawy jkaie jeszcze cuda można uczynic z postami. Kiedyś muszę się przekonac :wink:
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Diann pisze:Jestem ciekawy jkaie jeszcze cuda można uczynic z postami. Kiedyś muszę się przekonac :wink:
Zrób to, ty kupko patyczków/cygarze/pulpeciku.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Ababeb pisze: Zrób to, ty kupko patyczków/cygarze/pulpeciku.
Dasz mi coś w zamian?

A to coś z zupełnie innej beczki. Dla niektórych może się wydawać niesmaczne, ale to jest naprawdę oryginalne.
Kto nie chce niech nie patrzy.

Kod: Zaznacz cały

BEER ROASTED CAT

1 cat cut into roast
1 can of Campbell's Cream of Mushroom soup
1 cube of beef bouillon
1 clove of garlic
1 Fine Irish Stout

Cover and soak cat roast in salt water for 24 hours. Drain water and then cover and soak in beer for 6 hours. Drain and place in crock pot with your cans of soup. Add a clove of garlic, and a cube of beef bouillon. If you start to slow cook your cat in the morning with your George Foreman Cooker (or it's ilk), you'll have finely cooked feline in time for supper.

If a slow cooker is not available, a cat can be baked at 350 degrees for 2-3 hours in a conventional oven and still come out pretty good. Beer Roasted Cat is fantastic served with mashed potatoes, collard greens, and fresh, homemade egg rolls. When planning a full meal just remember- cat is a course best served hot!

Kod: Zaznacz cały

Hot Dog

  1. Za pomocą pętli z linki hamulcowej łapiemy średnio wyrośniętego psa.
  2. Podcinamy gardziołko bagnetem.
  3. Krew zbieramy do wiadra, przyda się na kaszankę.
  4. Polewamy psa spirytusem i podpalamy dla usunięcia sierści.
  5. Patroszymy. Wnętrzności nie wyrzucamy, posłużą nam jako przynęta na następnego.
  6. Mięso tniemy na niewielkie kawałki i nadziewamy na szprychy rowerowe
  7. Szaszłyki opiekamy na ognisku aż do upieczenia. Serwować na ciepło, w drewnianej lub glinianej misce, z pieczywem i schłodzonym bimbrem.
Takie Falloutowe przepisy na przezycie ^__^
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Przepis na Hot Doga to kuchnia Wędrowyczowska, pamiętam ten przepis. Egzorcysta-amator w świecie Fallouta... ciekawa idea ^^
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

kilmindaro pisze:Przepis na Hot Doga to kuchnia Wędrowyczowska, pamiętam ten przepis.
Jakuba Wędrowycza? ^^
kilmindaro pisze: Egzorcysta-amator w świecie Fallouta... ciekawa idea ^^
mi bardziej o sens tego przepisu chodziło :)
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Diann pisze:Jakuba Wędrowycza? ^^
Znasz innych wartych wzmianki Wędrowyczów? xD
Diann pisze:mi bardziej o sens tego przepisu chodziło :)
Wiem. Ale zastosowany miał być do świata Fallouta. Zatem czemu by nie zastosować też Pana Jakuba? ^^
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

kilmindaro pisze: Znasz innych wartych wzmianki Wędrowyczów? xD
... jego chłopaka? xD
kilmindaro pisze: Wiem. Ale zastosowany miał być do świata Fallouta. Zatem czemu by nie zastosować też Pana Jakuba? ^^
Za DUŻo WH kil ^^
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sephiria pisze:pczu
Moje Pczu są zdrowe :O
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Przecież to jasne, że chodzi o pikaczu :roll: Nie czepiaj się literówek.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”