Offtopiczalnia część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mnie boli kolano. Dziś się zjeb....spadłam ze schodów (głupi wiatr->potargał włosy->włosy zasłoniły drogę->GGY się zjeb....przewróciła).
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

*gleba* *rotfl tygodnia* Yubari współczucia, ale to jest tak głupie, że aż śmieszne :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Go potrafi o najbardziej nieprzyjemnych rzeczach pisać zabawnie. Jak Go się chce ofkors. Go kiedyś napisze komedię. O. 8)
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Mnie boli kolano. Dziś się zjeb....spadłam ze schodów (głupi wiatr->potargał włosy->włosy zasłoniły drogę->GGY się zjeb....przewróciła).

Nie no!!!! Musiałbym to zobaczyć! Spadłbym z tych schodów razem z Tobą!!!! ;) :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

<wiatr> szuuu <włosy GoGo> ziuuum <GoGo> aaa! <ciało GoGo> łup <kolano GoGo> krach. Żadna filozofia :roll:
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

No tak ale fajnie byłoby to zobaczyć chociaż nie lubie śmiać sie sie z cudzej krzywdy...
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Ni z tego, ni z owego zaczelo mnie strasznie bolec gardlo.. Kurcze, nie widze powodu do choroby a jednak boli ze sie skupic nie mogie ;/
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

No tak ale fajnie byłoby to zobaczyć chociaż nie lubie śmiać sie sie z cudzej krzywdy...
Coś Ci nie wierzę jakoś.Jedzie facio na rowerku i się odraca do tyłu -> tym samym trafiając przez zapatrzenie w słup.Nie mów,że nie będziesz się śmiał :D.Potem powaga,pomoc jakaś,wiecie.Ale na początku to bywa śmiesznie czasami :).
Ashramus pisze:Ni z tego, ni z owego zaczelo mnie strasznie bolec gardlo.. Kurcze, nie widze powodu do choroby a jednak boli ze sie skupic nie mogie ;/
Hmm,chyba mogę Ci pomóc.Nalej do szklanki mleko i rozmieszaj z miodem.Zamieszaj łyżeczką 29 razy i powiedz "habudibu".Następnie podskocz 3 razy,weź picie i udaj się do pokoju.Usiądź,odpal PS2.Po 17 minutach grania krzyknij "ajem a robat,a-a-a-ajem a robat".Wstań wypij napój i graj dalej.Powinno przejść.
Lekarz specjal(nej troski)ista , Nienormalny_PS2.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:Mnie boli kolano. Dziś się zjeb....spadłam ze schodów (głupi wiatr->potargał włosy->włosy zasłoniły drogę->GGY się zjeb....przewróciła).
Ile stopni przekoziołkowałaś?
glamorous vamp
Xellos

Post autor: Xellos »

A ja ostatnio trochę choruję... i dobrze! Może z tydzień lub troche więcej nie będzie mnie w szkole... :]
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

ja tez choruję od jakiś czas...4 lata bodajże...bardzo poważnie....chyba już z tego nie wyjde....nie chciałem sie o tym wypowiadać ale dosyć poważne to jest....Ehhhh...z alkoholizmem nie ma żartów.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

A ja dzisiaj znalazłem kolejny powód za który kocham polskę i polaków ;) Zaparkowałem sobie normalnie, wrzuciłem kasę temu zdziercy WarParkowi, wszystko piękne, a tutaj przychodzi se "parkingowy" i kolejne dwa złote poszły hen ^^
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

HAHAHAHAHHAHA!!!!!! Trzeba robić jak ja!


BeeBBo-Wassup szefie?

Szef-Na ile

BeeBBo-godzina mistrzu!

Mistrz-złotówka.

BeeBBo-Tera czy później prazesie?

Prezes-Może być później...(skrucha)

...godzine później....

Prezes- złotówka...? Przepraszam zapomniałem że pan płacił...

BeeBBo-Luz majster.

Majster-Do widzenia!

Skoro impreze nam zamknęli chciałem oficjalnie podpisać akt kapitulacji i taka mała scenka:

*Bravo Six this is Delta Five! We.......un...r.... hea....y....enemy....att....ck! Can't ...hol....much....lon...r!!!!!!*

*Delta Five! Respond! BeeBBo! Get your men out of there! We're takin you home guys! (take same alcohol with ya!) Bravo Six out!*

No i koniec! Potraktujcie ten tekst z przymróżeniem oczka :wink: .

....i wielkie podziękowania dla Nienormalnego PS2! I owe you one! :wink:

Wracamy do całkowitego offtopu! (...moje biurko doprowadza mnie do szału...)
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

*This is ALPHA team,Sergeant Nienormalny_PS2,to BRAVO six and DELTA five.We are currently outnumbered.Evacuation in progress,proceed with it.BRAVO six,chopper is ready,DELTA five proceed next.ALPHA team,to all BRAVOs and DELTAs,we have lost.I repeat,we have lost.*


Akt kapitulacji ; 20.05.2005 ; East Europe

Ja,sierżant drużyny ALPHA,dowódzca 46 kompanii oddziału PS3,oświadczam iż:

Poddaję się i podpisuję się pod aktem kapitulacji sporządzonym przez sierżanta BeeBBo.Składamy broń.
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Koki pisze:Znaczy opuszczacie forum? :>
To zależy w dużej mierze od Aliantów 8) .
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”