Offtopiczalnia część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Darios

Post autor: Darios »

fajne emotki się zrobiły w niektórych miejscach :lol:

Wydaje mi się że Gogo pisałaby normalnie tj. z przecinkami i z dużych liter... Po za tym
Lady Luck pisze:5294056 (17:37)
co u ciebie slychac
wydaj mi się że to nie w Gogowym stajlu XD

[ Dodano: Nie 19 Cze, 2005 17:51 ]
Ejjj, skasowałaś- nie ładnie :P
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Pomyślałam (i Ireth ez mi doradziła), że niebedę się niżać :wink: Kto widział, ten widział :wink:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

przestańmy z nich robić sensację, to się odczepią ..i dobrze że Lady to usunęła ...:)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Dobrze. Porozmawiajmy więc o tym, jak dbać siebie XD
Avon 8)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

http://www.enneagram.pl/

cóż ..nie wszystkim się zgadza, ale mi się ten psychotest podoba, bo wynik idealnie pasuje do mnie ..zobaczcie sami :)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

U mnie w 90% się zgadza. :roll:
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

U mnie zgadza się w 98% :wink:
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

hmm.nie chce mi sie czytać wszystkich .. aj jestem 4w5 ..czyli ....

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


cóż ... praktycznie całosć sie zgadza.....chociaż nie wszystko... :)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Rinciaq

Post autor: Rinciaq »

tez jestem 4w5 tyle ze u mnie sie zgadza tylko pierwsza polowa (bez piewrszego zdania ; ))
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

A ja mam 7w6,czek dys ałt XD

Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża ilość komików to 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może mieć zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami bardzo zranione. Wrażliwa zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Ja tam nie wiem, pytania mi sie nie podobaja.. tzn jakbym wpelnial test za tydzien, to mogloby mi wyjsc cos calkiem innego bo nie wiedzialem jak odpowiedziec i dawalem na wyczucie.
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

hmm..po części masz racje Krakers, ale na takiej zasadzie działają chyba wszytskie testy :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Hehe jestem 7w8 realista
Uwielbiam takie testy, kiedyś z klasą w ramach jakiegoś programu poszliśmy do centrum kształcenia obywatelskiego tam był test, dzięki któremu mielibyśmy wskazówkę, w jakim kierunku się kształcić.
Jak zwykle byłem the beściak, bo wyszło, że powinienem zostać kapitanem okrętu lub dyrektorem firmy finansowej. Moge tylko dodać, że większości kumpli z klasy wyszło że mają zostać rybkami :lol: , z wrocka trochę daleko do morza...
Jednemu wyszło, że powinien zostać: "garbarzem skóry nieowłosionej". Chłopak odkrył wtedy swoje powołanie :lol: .
Pani, która nam tłumaczyła o co chodzi, była bardzo zła, że nie podchodzimy do tego poważnie. :roll:
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Jak dla mnie, wszystkie takie testy, zarzadzanie charakterami etc.. to pseudonauka i proba robienia kasy na jakichs bzdetach. Ale przynajmniej ludzie po socjologi maja prace..
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Niech na ten temat wypowie się Kairi bo ja sie do niego nie przyznaję :] To ona skacze na lewo i prawo, więc w jej przypadku nic nie jest pewne
Nie martw się Erelen.. Tomuś jest twój >.> Tamtego czasu byłam tylko z Izrailem i z tobą >.<
Czyzby powrót do przeszłości?
Czyżby Izrail łudził się iż do niego wrócę? ; p
Kairi nie przyjdzie, bo jest zajęta rodzeniem kolejnego dziecka Erelena
Erelen, chodź nazwiemy go Shigovatzu XDDDD Wiem że lubisz to imię.... >.<
na się znajomych w TARUTARU
w TARUTARU MAFII* ... trzymajmy się pełnej nazwy (samo tarutaru może brzmieć dwuznacznie ^^) :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”