Offtopiczalnia część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamal
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: pt 22 wrz, 2006 15:54
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: Jamal »

Hej mam pytanko: Co trzeba zrobić żeby dostać się na studia do Anglii?? Czy trzeba troche posmarować i czy dużo ??
ކ‡ˆ„ÚÝ.= +,ô˙řööůűú÷óůý%
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Hmm spore ambicje i plany pytanie jak z nauką.... Sporo się uczyć, znać bardzo dobrze angielski choć to pewnie wiesz... Najlepiej chyba się skontaktować prywatnie za pomocą maili, telefonów itd.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Na jakie studia? Co chcesz studiować? W Angli możesz najwyżej posmarować chleb z dżemem. To nie Polska.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Schrödinger pisze:Na jakie studia? Co chcesz studiować? W Angli możesz najwyżej posmarować chleb z dżemem. To nie Polska.
Heh napisałeś mu to tak jakby studia w Angli były nierealne...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Napisałem to tak, żeby wyrazić moje przekonanie o studiowaniu, że to kierunek studiów (co chce człowiek robić w przyszłości) się liczyć przede wszystkim, a nie gdzie leży uczelnia.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

U mnie w szkole są lekcje na których nauczyciel dokładnie tłumaczy nam na czym polega składanie wniosków o miejsce na danej uczelni, tzw. "Career Guidence". Przede wszystkim tak jak powiedział Schrödinger, ważne jest żeby wiedzieć co się chce studiować. Potem wedle kierunku szuka się odpowiedniej uczelni i wtedy (nie wiem czy z Polski również można tędy iść) składa się aplikację na stronie http://www.ucas.com/. Sam nie wybieram się do Anglii ale wielu moich kolegów z klasy tam właśnie chce wyjechać na studia, więc podsłuchałem co nie co xD.
Awatar użytkownika
Jamal
Kupo!
Kupo!
Posty: 28
Rejestracja: pt 22 wrz, 2006 15:54
Lokalizacja: Jamajka

Post autor: Jamal »

Jeśli chodzi o mnie to Turystyka mnie interesuje najbardziej a jak nie da rady to cokolwiek związanego z geografią. A czy nasze polskie studia liczą się tam tak samo jak ich angielskie? Bo jeśli tak to można szkołe skończyć w Polsce a praca jest bardziej opłacalna właśnie w Anglii.
ކ‡ˆ„ÚÝ.= +,ô˙řööůűú÷óůý%
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”