Najlepsze składy FF 7, 8 i 9(zbiorczy temat)

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
LH

Post autor: LH »

wyczytales to chyba konkretnie w tym romantycznym :P miejscu w centrum treningowym, ona ma chyba 19, jak dobrze pamietam zdoyla licencje w wieku 17 i miala ja 2 lata, ale pewien nie ejstem, Squall to mial dobrze takie panny sie same pchaja a on niedostenpy, a jak facet chetny to ni ma :wink:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Quistis ma 18 lat - w Gardenie była w wieku 9 lat, SeeDem została mając 14 lat, a instruktora zrobiła mając 17 lat.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Sephiria pisze:Quistis ma 18 lat - w Gardenie była w wieku 9 lat, SeeDem została mając 14 lat, a instruktora zrobiła mając 17 lat.

No prosze, słowo się rzekło i teraz jest juz wszystko yasne! :D
Red

Post autor: Red »

ech..podobno kobiet o wiek sie nie pyta!!?? :D

a mój ulubiony skład to: Squall, Qiustis i Selphie

ale jednak RED XIII z FF 7 jest ciut lepszy 8) ...ale to tylko moja skromna opinia :)
PabloPB

Post autor: PabloPB »

Mój ulubiony skład w FFVIII to: Laguna, Ward i Kiros :grin: , a w normalnym świecie to nie mam, chociaż casem chciałbym się pozbyć Squalla z drużyny na dłuższą chwilę (Przynajmniej akcja w Missile Base, ale wtedy postacie są na jeden strzał :D )
Red

Post autor: Red »

jestem ciekaw co cie do Ward, Kirosa i Laguny tak ciągnie??...nie są oni takiej super klasy!! :)

a że przydałoby sie pozbyć Squalla to tylko marzenie :sad:
jest jeszcze nadzieja w ReBirth :grin:
PabloPB

Post autor: PabloPB »

No co chcesz? W Dream World lepszych nie znajdziesz :D, a co do re-birtha, to mam nadzieję, że jakby już zamienili, to nie na Jumbo Cactuara, albo co gorsza...Seifera :twisted: (Chociaż przez jakieś 30 min pograłbym nim z czystej ciekawości :D )
Red

Post autor: Red »

tak to faktycznie najlepsi w dream'ie...ale jedyni którymi da sie grać:) !! ale Jumbo Cactuar byłby zbyt potężny na 100 lv bo byłby co ture fajny dmg!! :D a seifer...niech on lepiej łapie ryby!! :) a z resztą...NO COMMENT!! :D

znając życie zaraz znowu bedzie off-topic :)

:shock: albo juz jest :shock:
PabloPB

Post autor: PabloPB »

W Dreamie jest wiele innych dobrych postaci, ale one *SPOILER*wolą łowić ryby niż bawić się w ratowanie świata*SPOILER*.
Taka mała Elle siłą dorównuje niemal Wardowi, tylko musiałaby rzucać lalką :grin:
Ostatnio zmieniony śr 10 mar, 2004 12:32 przez PabloPB, łącznie zmieniany 1 raz.
Red

Post autor: Red »

czy to troszke pod spoiler nie podchodzi już?! :!: :?:
z resztą widziałeś kiedyś walke wędką albo lalką?! :shock:

lepiej skończe sie tu wypowiadać bo znowu zacznie sie o burakach i bedzie znowu ochrzan od Sephirii :sad:
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

resztą widziałeś kiedyś walke wędką
Gościu walczył wędką w Chrono Crossie :D
albo lalką?!
Lulu w FFX :D
Red

Post autor: Red »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: no tak...zwracam honor!! :)

swoją drogą to ja w Chrono Crossa nie grałem nigdy w życiu!! :sad:
a Lulu ma w łapie lalkę?! :o ...człowiek uczy sie przez całe zycie :sad:

I give up...za niedługo zacznie sie walka meblami :shock: :wink:
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

...człowiek uczy sie przez całe zycie
A i tak umiera głupi ;)
za niedługo zacznie sie walka meblami
Wracajac do Chrono Crossa to tam mozna było walczyć z szafami hehe :D
Browar

Post autor: Browar »

ja po raz kolejny mam skład Squall,Zell i Quistis....Irvin mi jakoś nie podchodzi..
HERO Drink

Post autor: HERO Drink »

hmmm..temat patrzac na stareeeeee forum FF temat ten wraca jak bumerang..tylko ze moje zdanie jest nadal to samo..W FF VIII sQuad Squall , Irvine & Zell i wszystko jasne..nikt wam nie podskoczy..jak dla mnie niema Innej opcji :) ps. brutalna sila.. ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”