Najlepsze składy FF 7, 8 i 9(zbiorczy temat)

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
budda

Post autor: budda »

i ja na początku za steinerem nie przepadałem ale na pewno freya nie jest od niego lepszy.
Dragon crest frei zadaje 9999 1 celowi, zaś 1 z ciosów steinera climhazzard zadaje 9999 WSZYSTKIM celom. mowa oczywiscie o frei która pokonała duzo smoków i o steineże z ragnarokiem i ładnym lvl...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

budda pisze:lepszy.
Lepsza ^^ to kobieta :)
Freya ma tez umiejetnosci defensywne, ktorymi Stainer poszczycic sie nie moze.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

A po co umiejetnosci defensywne frei??? nie lepiej jak najszybciej zniszczyc wszystkich wrogow majac rusty'ego zamiast bawic sie w obrone???
Zidane -->przymus
Dagger-->obowiązek
Blaszak-->obowiązek
Vivi-->bo tak
Ja tez gralem z takim skladem i bylo wszystko pieknie ladnie (argumentacja taka sama) oprocz momentu gdzie dagger

Kod: Zaznacz cały

miala drobne problemy z ?psychika? po dedzie brahne i nie mogla normalnie walczyc
i z koniecznosci byla wymieniana na eiko

co do osemki to kiedys gralem ze squadem
squall irvine i quistis
squall i irvine - glowna sila ofensywna a quistis jako obrona, glownie mighty guard, white wind i na lepsze zwykle mobki degenerator, czasami moze odpalic Shockvave Pulsar.
Ale ostatnio doszedlem do wniosku ze dobrze spisuja sie wszyscy (rinoa nie moze miec angelo strike i przygotowana do angel wing) oprocz selfie z ktorej limitu masz marne szanse cos wyciagnac

z siodemki to sie zostanie przy tradycyjnym skladzie cloud , barret i yuffi (limit lv. 3) jako ze maja najwiecej hitow w limitach (cid mogl by sie spisac ewentualnie)
Ostatnio zmieniony wt 15 sie, 2006 08:48 przez IzzY, łącznie zmieniany 1 raz.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Chodzi o to, ze walka z bossami w FF IX wyglada nastepujaco:
kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz, kradniesz,
I trzeba sie bronic, pozatym Freya tez bardzo dobrze atakuje.
teh_pwner

Post autor: teh_pwner »

Ale fajny też jest w składzie Qiuna zwłąszcza jak ma White Wind bardzo przydatne pod koncowych Bossów.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Quina jest w zasadzie dobra tylko na poczatku z limit glove, ale auto life i angel snack moze sie czasami przydac.
Jeszcze jak jest 1 wrog i masz wytrenowany frog drop to tez mozna skorzystac
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Mustard bomd i freeze, chyba najlepsza taktyka na Yany, fakt , ze nie dziala na bossow, ale na normalny plebs owszem.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Hmm, można zawsze spróbować Night Quiny i potem jak usną Odin z odpowiednio wyekwipowaną Garnet, bo na Death i Sleep nie są wrażliwi. Quina się przydaje całkiem mocno, warto często trzymać w teamie, bo pozwala na ciekawe taktyki.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Dlatego Quina zawsze ma miejsce w moim skladzie, Freya tez, bo to moja ulubiona postac, ale o Frey wczesniej pisalem :)
teh_pwner

Post autor: teh_pwner »

Szkoda że nie można grać Kuja :D no zawsze w końcu ktoś musi być ten zły :D
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Ja tam bym wolal zeby byla beatrix bo to takie polaczenie najlepszych technik steinera oraz eiko
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Bambocha

Post autor: Bambocha »

Ja jednak wolę Kuję... silniejszy się wie. Ale równie dobrze można powiedzieć to w FF7: szkoda że niemożna zrobić składu:
1. Emerald weapon - za siłę,
2. Ruby weapon - za siłę,
3. Seraph Sephirot - za siłę. Hihi swoja drogą skład by był naprawdę niezły :smile:
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

No to by byl naprawde ciekawy sklad :) tylko ze raczej to powinny byc wmiare ludzkie istoty bo gdzie by sie kilka weaponow zmiescilo naraz na ekranie i to w jednej druzynie
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Bambocha

Post autor: Bambocha »

Noooo :wink: . Gdybyś od początku grał takim składem gra by niemiała wyższego sęsu: przeszedł byś ja szybciutko bez trudu i po sprawie. A zamiast (na koniec) Seraph Sephirota miałbyś malutkiego (w porównaniu do weaponów) bezbronnego Clouda... no i co?? Chwilka i po grze :smile: . Nawet byśmy niemusieli trenowac... zero trudu. Jedyna przyjemność?? CHOCKOBO!! :D
Rynek

Post autor: Rynek »

FFVII - Cloud, Barret, Cid
FFVIII - Squall, Rinoa, Quistis
FFIX - Zidane, Steiner, Garnet, Vivi

Rinoa dlatego ze lubilem kiedy jest z Squall'em nie wiem dlaczego reszta :D pierwszy raz gralem i jechalem takim skladem bardzo przypadl mi do gustu :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”