Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Taa, ale dzięki temu chce się aż wziąć go, wysłać do wyszorowania, dać nową, czystą kufaję, nowy, błyszczący nożyk, dolać oleju do lampy i będzie dalej mhrocznym Tonberrym, jeno że bez menelowatej otoczki :P (...atak samarytanizmu?... ...czyżby syndrom cute/kawaii zaczął na mnie działać?... ...ZUO...)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

moim ulubionym Aeonem jest Anima , moze nie jest przytulasny jak moomba ani nie ma tasaku jak tonberry ale jego drugie ja ktore sie objawia przy Zapomnieniu (taki zarcik , na angielski 'zapomnienie' to 'oblivion'). Drugim jego atutem jest to że jest wiecznie uśmiechnięty ( http://www.k-ff.com/Finalf10/Grafika/Aeony/anima_08.jpg ) i jak go tu nie lubieć xD
Heavely

Post autor: Heavely »

Podczas przechodzenia praktycznie pokolei cześci od VII do X-2 najbardziej spodobal mi sie Bahamut . Mimo iż nie ma tasak jak Tonberry :D Jest The BEstowski
Synca

Post autor: Synca »

Co do summonów to:
Lewiatan-silne obrażenia przydatny
Raiden-True Edge-sieka potwory na pól

GGY: Argumenty #3 i już wiecej nie będę przypominać. Teraz zaczną się warningi.
Ostatnio zmieniony pn 15 sty, 2007 02:59 przez Synca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ulubionego summona nie mam... ale mam pare takich tóre mnie conajmniej dziwią:

Carbuncle- za "słodziutki" kolor i wogóle taka zabaeczka dla 10-latek
Magus sisters- nie wiem czemu... jakeś takie to tandetne...
Fat chocobo- weź sobie wyobrax gdyby cos takiego Tobie spadło na głowę:D:D:D
Super nova (ten atak 2 strażnika z FFVII)- może i powiecie, że to nie summon... ja tam "to" za takie uważam... a dlaczego nie lubie? Bo nie można tego było używać:(
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Moje najlepsze G-F to :
- Shiva
- Siren
- Diablos
- Doomtrain
- Phoenix
Są to dla mnie najlepsze G-F z powody dużych obrażeń jakie zadawają ( przynajmniej u mnie :) ). Ten ostatni czyli Phoenix spodobał mi się już od dawna, a FF8 uratował mnie już z nie jednych kłopotów dlatego go wybrałem <WTF?> :D

GGY: jeśli myślisz, ze to są argumenty, to się mylisz...
Ostatnio zmieniony czw 01 lut, 2007 00:04 przez ..::PHOENIX::.., łącznie zmieniany 1 raz.
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Harima_Kenji

Post autor: Harima_Kenji »

Dla mnie niepodzielnie "Knights of the round" Rulz . Wspaniała (nawet jak na grafikę w FF VII) animacja , wygląd budzący respekt no i niesamowity power...Nie wiem czy dla GGY to są argumenty ale nie będe się spierał . Odpowiadam na pytanie jak umiem .
Fafen

Post autor: Fafen »

Neo Bahamut - mój ulubiony summon z Finala siódemki. Przepadam za wszystkimi bestiami przypominającymi smoki, a Neo Bahamut wpasował mi się niesamowicie, bo zwykły Bahamut jest po prostu zwykły :D a Bahamut Zero zbyt przebajerowany (za dużo skrzydeł :wink: ). Po części polubiłem go (Neo) też przez atak (podniesienie przeciwnika z kawałkiem ziemi i "zflarowanie" go).
Diablos - najfajniejszy GF w ósemce jak dla mnie. Zachwycił mnie jego mroczny i demoniczny wygląd. Polubiłem go też za oryginalny sposób przyłączenia go do siebie (coś jak dżin z Alladyna, tylko, że Diablos nie zawaha się zabić naszej wesołej drużyny).

GGY: Widać nie wyrażam się jasno, gdy domagam się argumentów.


EDIT: Poprawiłem ^^'
Ostatnio zmieniony ndz 04 lut, 2007 00:02 przez Fafen, łącznie zmieniany 1 raz.
UNOisMAD

Post autor: UNOisMAD »

Napisze o moim najmniej ulubionym summonie z FF IX (nie mogę zapamiętać nazwy tych summonow) , otóż podpadł mi Ark , dlaczego ? Ponieważ jego animacja jest za długa. Mimo dmg jaki zadawał rzuciłem go tylko raz a potem bojowałem samym Bahamudem.
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Mój ulubiony Aeon to [shadow=white]Shiva[/shadow] i [glow=darkred]Anima[/glow]. Shiva ale oczywiście ta z X, bo wcześniej to była jakoś słaba! W X też nie było rewelacji, ale Heavantly Strike był czymś "takim" co poprostu mnie napalało na to żeby ją ponownie wzywać. No a teraz coś o majestatycznej Anima! Wogóle na minus idzei jej tylko ten Zanarkand

Kod: Zaznacz cały

&#40;nigdy w życiu bez pomocy bym się nie szcził że trzeba te kwadraty aktywować&#41;
Jak dostałem [glow=violet]Bahamuta[/glow] to jego Overdrave juz zabierał więcej niż 9999, to było mega. Ale zwykły atak Anima odrazu zabierał 21tys. to dopiero było coś :twisted: Ale jak zwykle musi być ktoś lub coś co mi się nie podobało: [glow=green]Magus Sisters[/glow] - Zacznijmy od tego że wyobrażałem se je jako taqkie trzy kapłanki, bo wiedziałem już o nich prędzej niż kupiłem tą gierke, myślałem że to będzie Final Aeon ale jak się okazało że FA ni ma to poszukałem w necie jak one wyglądają: wygląd owadów mnie rozczarował. A dopiero jak je zdobyłem to sie rozczarowałem. niby najśilniejsze Aeon w grze ale "taking a break" :evil: nie raz sprawiło że Seymour Omnis mi dokopał.
W X podobao mi sie to, że Wzywało się nie tylko na jeden atak ale można było wykonywać całkiem niezłe akcje...

Z innych częsci to podobał mi się [shadow=yellow]Moomba[/shadow] - taki kiciuś (zaskoczył mnie jako broń Lulu w X) A także Leviathan z IX, niepodobał mi sie za to [glow=red]Atomos[/glow] (czy jakoś tak - dawno w IX nie grałem) Nie mogłem dla niego zanleźć praktycznego zastosowania.

[ Dodano: Sro 14 Mar, 2007 17:44 ]
Zapomniałem dodać że Summony z XII zapowiadają się obiecująco. I choć jeszcze gierki nie mam (nadropbie to za jakiś miesiąc) to już mam tam ulubionego summona: Mateus- lodowy summon i w dodatku o podobnym imieniu do mojego... :wink:
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Imo wlasnie magus sisters to jeden z najlepszych aeonow w X :wink: co prawda mnie tez wygląd dosyć rozczarowal (a w kazdym razie na pewno zdziwil,przezwyczailam sie potem :]),ale jest jakos tak "realistyczniej" (slowa mi brakuje >>") zrobione...nie ma tak,ze przyzywa sie super-duper-mega-powerfulnego aeona,ktory sie nas slucha wlasciwie z niewiadomych powodow przez dluzszy czas,tylko "do what you want" ^^. moze i sie to niektorym nie podoba,ale dla mnie to duzy plus :) no i od razu powyzej 9999... no a taking a break czesto nie wyskakiwalo przeciez :wink:
poza tym...czesto uzywalam valefora XD niby najslabszy,ale po zdjeciu bariery 9999 to tylko przyzywalam,unikalam kilku atakow,pasek sie ladowal i minimum 30.000dmg gwarantowane...zwykle sie udawalo :wink:
Guiki

Post autor: Guiki »

Valefor,Ifrit,Shiva,Anima
Nico Robin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: pt 09 mar, 2007 18:49

Post autor: Nico Robin »

Hmmm.... może podasz jakieś ciekawe argumenty, dlaczego to właśnie te ci sie podobają??
Guiki

Post autor: Guiki »

Nico Robin pisze:Hmmm.... może podasz jakieś ciekawe argumenty, dlaczego to właśnie te ci sie podobają??
No moglbym
Valefor
Super wyglada jego ukryty Overrive,jak nawala w wrogow.
Ifrit
Coz,Overdrive mi sie podoba,jak podnosi kawalek ziemi i reszta i w ogole ogien to moj zywiol
Shiva
Fjnie zamraza przy tem wrogow,a potem caly lod peka.
Anima
Potega az tryska z niego(Chyba rozumiecie o co mi chodzi?)


GGY: ARGUMENTY?! Mam dosyć. Żegnaj.
Ostatnio zmieniony sob 31 mar, 2007 15:36 przez Guiki, łącznie zmieniany 1 raz.
A-Sephirtoh-C

Post autor: A-Sephirtoh-C »

Anima wygrywa u mnie nokaltujac wszystkie inne Summons i Aeons!! Juz na poczatku dawal takie mocne ataki, ze jak doszedlem do Seymour Omnis to wystraczyl jej jeden atak, szoda ze nie wiedzialem ze bede musial pozniej ja zabic bo z nia to mi chyba bylo najtrudniej. Drugie miejsce Magus Sisters, byly bardzo mocne tylko nie wiem po co bylo te 'takeing a break' troche denerwowalo, ale byly ok! trzecie miejsce Shiva mroźna i piekna!! :grin: :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”