Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Jaco pisze:No w sumie tylko 3 kupowaliśmy, reszte trzebabyło zdobyć, pokonując, czy coś...
Jasne ^^ zwracam honor ;) masz racje ... ale i tak nie mialy duzego wplywu.^^
Bambocha

Post autor: Bambocha »

Jakie są wasze ulubione SUMMONY (z FF7)?? Moimi ulubieńcami są:
1.BAHAMUT ZERO - najfajniej wygląda ze wszystkich summonów a i dołożyć nieźle umie.
2. KotR - najlepszy... najsilniejszy.
3.ALEKSANDR - także za wygląd... a i najsałbszy nie jest.

Ivy:
Nie używaj "code" w co drugiej linijce- oznaczaj nim TYLKO spoilery >_<
Ostatnio zmieniony pt 21 lip, 2006 00:04 przez Bambocha, łącznie zmieniany 1 raz.
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Dla mnie najlepszy w FF VIII to był Bahamut bo z Edenem za dużo kombimnowania, te kosmosy i nie kosmosy ojeja aż umrzeć :573: z nudów można.

Mastek-FFFFF, better to fight for something than live for nothing !!! :]
Boni-You're just a puppet, FFFFF
I jeszcze jakiś był.Co ja wam takiego zrobiłem ludzie :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

FFFFF pisze:Co ja wam takiego zrobiłem ludzie
Walisz posty, które albo sa jednozdaniowe i nie na temat, albo nie argumentujesz swych wypowiedzi. Ale to ja i moje małe stowarzyszenie modownic czołowo-kryptowych...Czym im podpadłeś to nie mnie wiedzieć.

Mi trochę Siren. Taka ładna i w ogóle. ciągle Shiva i Shiva, mogliby się dla Siren tez postarać :P
Carbuncle zawsze i wszedzie. Taki mały, słodki pokemon.
Tyle się ludzie Bahamutem zachwycają. Ja tam osobiscie za Leviathanem bardziej przepadam, ale to może dlatego, ze mam słabość do tego typu designu lol.
I podoba mi się Eden. Wizualnie miodzio imo.

Swego czasu krążyła plotka jakoby do FFXI mieli dodać Cerbera. Ani nie potwierdzone, ani więcej plotek o tym nie było, a szkoda.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Eden to taka awangarda. Kotr i Ark jak i reszta jest zwykła. Eden jest wyjątkiem. To tak jakby porównać teledysk Mandaryny do Teledysku Bjork. XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

tak sobie czytam... i doszedłem do wniosku, ze w FFVII nie udało mnie się zdobyc połowy summonów... KOTOR? Bahamut ZERO? WTF? nawet nie wiedziałem o istnieniu :)

Uwielbiam Odina ale tego z FFVIII - pojawia sie w najmniej oczekiwanym momencie, zwłaszcza jak chce powalczyc ze smokami... to mi je ciacha, a jak widze Grendela (na którego widok mam juz odruch wymiotny) to on oczywiscie śpi, to samo z Malboro... pomaga wtedy gdy nie chce zeby pomagał, wkurza mnie jak pojawia się 3 razy pod rząd - zwłaszcza uwielbia te takie kozy z tymi księzycami na łbie. Koles potrafi wyprowadzić mnie z równowagi... jak widzę ta kałuze i to kopyto, to mnie szlag trafia... ale i tak go lubie, właściwie nie wiem za co... chyba za to, ze mnie niesamowicie wkurza (to tez jakieś uczucie ;) mozna sie niemal do niego przywiązać, tylko szkoda, ze podczas pewnej walki z Seiferem pojawia się ostatni raz), a co do Odina z FFVII to był jednym wielkim sucharem... zdecydowanie za często pojawiało sie 'miss'
pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Pandemonę... geeeez myslałem, ze ze smiechu spadne z krzesła :D ten odkurzacz :D dobra skończę ten wywód :>
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Do Odina widać miełem szczęście bo zawsze jak pojawiał się na celowniku był Malboro albo Ruby Dragon - za każdym razem dosłownie, nie wiem czemu tak było, ale miałeś po prostu pecha Gagarin :P.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:miałeś po prostu pecha
hmmm jakos mnie to nie dziwi :> zwykle mam pecha :/ podobno pojawia się dosyć często przed 'zabawą' z Ultimą - mogę się załozyć, ze na 10 walk nie pojawiłby sie ani razu - dziad jeden. Pewnie jakbym powalczył z czymś słabym to pociachałby wszystkich, czasami zaluje, ze go zdobyłem w ogóle...
Eden - ma kopyto, tylko ten filmik montujący Edena jest najzwyklej w świecie za długi... załączam Edena ide siku, a ten jeszcze się nie rozprawił z przeciwnikiem... co za %^$# tak samo Doomtrain - 100 lat się zalącza :/ szkoda, ze tych filmików wstepnych nie idzie pominąć - chyba, ze idzie tylko ja jak zwykle 'wiem' o wszytkim...
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Gagarin pisze:szkoda, ze tych filmików wstepnych nie idzie pominąć - chyba, ze idzie tylko ja jak zwykle 'wiem' o wszytkim...
Bez obaw, nie da się przerwać, aż takiego pecha nie masz :D. Hmm, przed walką z Ultmią wcale nie pojawiał się częściej, nic a nic, a grałe w FF VIII z 5 razy i czegoś takiego nie zauważyłem. Natomiast był okrutnie cięty na Malborasy i Ruby Dragony, jak już pisałem.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Dark_Tifa

Post autor: Dark_Tifa »

Ja miałam takie szczęście, że nie chciało mi się walczyć z tymi stworami z Ragnaroka (Propagatorami?) to Odin pojawiał mi się bardzo często. Ale niestety zawsze (no... prawie :D) pojawiał mi się przy Malboro, Ruby i Blue Dragonie. Aż krew zalewa, bo jak mam chęć na walkę z nimi to on zawsze musi przyjść :/ A mój ulubiony GF to Carbuncle, taki słodziutki zielony królik. Jak tylko miałam okazję go przywoływałam... No i Diablos, bo ładne zamieszanie robił...
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Moim ulubionym summonem a wlasciwe aeonem jest Anima z FFX.Oblivion rzadzi. Nezle sa tez Bahamuty(we wszystkich czesciach) najgorszy to chyba Kijata
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Eden - ma kopyto, tylko ten filmik montujący Edena jest najzwyklej w świecie za długi... załączam Edena ide siku, a ten jeszcze się nie rozprawił z przeciwnikiem... co za %^$# tak samo Doomtrain - 100 lat się zalącza
widać że na kompie... normalnie tak nie ma więc to induwidualna kwestia a nie uniwersalny argument :>
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Boni pisze:normalnie tak nie ma więc to induwidualna kwestia a nie uniwersalny argument
teraz gram na kompie, poprzedni raz grałem na szaraczku i było to samo - długo, długo, długo... za długo, więc raczej uniwersalny argument. koniec OT
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
bossi750

Post autor: bossi750 »

Jak dla mnie najlepsze Magus Sisters swietna animacja overdriva, pozatym orginalny sposób walki siostrami, komendy... Trzy aeony naraz chyba nie było tego wcześniej...
Najdziwniejszy Doomtrain :) Pociąg na potwory mieszający w statusach, dziwne to było....
Eden to też takie dziwadło i ta piekielnie długa animacja, choć całkiem fajna :)
Siren też była niezła, fajna animacja i ogólnie pomysł na summona
A i jeszcze Anima z animacja "przyzwania" i overdriva budziła respekt :)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

noo ...dziesiątkowy Bahamuciak mnie nie zawiódł :)

Zresztą co tu duzo mówic - klasa sama w sobie, wszytskie Bahamuty wymiatają :p
(i chyba nie muszę mówić, ze wszystko co sie da pakuje własnie w tego aeona :p)
I taki władczy się wydaje jak tak stoi z załozonymi rękoma ( łapami? O_o) ^^

....No ale tego z FFIX i tak nic nie pobije :)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”