Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Heh... Jeśli chodzi o GFy z FF8 to najbardzej zaprzyjaźniłem się chyba z catuarem, bahamutem oraz carbunclem. Cactuar i bahamut zasłuują na owacje bowiem potrafą nieźle uszkodzić przeciwnika. Natomiast Carbuncle nabił sobie punkty przyjacielskim wyglądem mimo iż jego Ruby Light nie zawsze pomagało a wręcz przeciwnie :P

Aeony- moim zdaniem każdy aeon miał w sobie coś inrtrygującego. Jednak najbardziej spdobały mi się Magus Sisters. Gdy pierwszy raz przywołałem magiczne siostry i przed ekran wyskoczyła mi biedronka śmiałem się chyba 10 minut. Tak więc Magus otrzymały miejsce wśród aeonów choć na uwagę zasłguje również potężna Anima i zmysłowa Shiva.
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
LiZaRd

Post autor: LiZaRd »

moim zdaniem Bahamut i Gold Bahamut w Crisis Core powalaja wszystko! :P /co do tej pory widzielscie :twisted:
UNO_is_MAD

Post autor: UNO_is_MAD »

Hmm... fajnie wygladaja te summony w XII , ogolnie wszystkie bardzo tak...mistycznie wygladają . Ja je przyzywam tylko aby na nie sobie popatrzec bo warto .
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

zodiark - co tu trzeba więcej dodawać, zodiark robi robote
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”