Quiz Anime

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Wydaje mi się, że to z Peace Maker Kurogane. Ech, na serio muszę to nadrobić ^^
[Edit] A właśnie na te anime mam od dawna chrapkę (po tym jak przeczytałem w MangaZynie bądź Kawaii jego recenzję) ale jakoś nie mogę się zabrać na zakup ;)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dobrze Ci wię wydaje. :P

No, nareszcie, quiz odblokowany, przynajmniej na chwilę (Eleren, daj z łaski coś prostego... jakieś SM czy coś... :lol:) - bo już zaczynałam się martwić.

Recenzję w Mangazynie pamiętam jak przez mgłę - że taka była, coś kojarzę, ale poza tym... :roll: Anyway, naprawdę warto. Peace Maker to jedno z tych anime, które nieustannie balansują na granicy tragizmu, horroru, dramatu obyczajowego i... przezabawnej komedii, na której idzie się tylko poturlać. Rzadko kiedy rechocę do siebie na głos podczas oglądania czegokolwiek, ale przy PMK momentami pokładałam się ze śmiechu. :) [Tylko te elementy 'gaijińskie' były trochę nie na miejscu, ale do przeżycia. :wink:]
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Będę wredny :< Dam zagadkę prostszą niż moją pierwszą (Ikkitousen), ale cięższą niż tą drugą (Slayers Perfect). Ale oto ona :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Errr... pojęcia nie mam... :roll:

Strzał nr jeden: Sakura Wars?
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Strzał błędny :) Przyjżyj się uważniej tej całującej się parze :) Może się czegoś domyślisz ;)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

sailor mons (hahahaha)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Hmmm... nie dość że źle to jeszcze błąd Sailor Moon :P

[ Dodano: Sob 09 Kwi, 2005 ]
Zgadujcie, jeszcze 3 próby a dam taką podpowiedź, że każdy zgadnie :)
Xellos

Post autor: Xellos »

Nie mam pojęcia nic mi się nie kojarzy :< . Erelen daj tą podpowiedź bo dałeś hardcora ^-^
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ech, niech będzie choć podpowiedź nietypowa. Recenzja tego anime znajduje się w pierwszym numerze Anime+ :)
Xellos

Post autor: Xellos »

Erelen_Galakar pisze:Ech, niech będzie choć podpowiedź nietypowa. Recenzja tego anime znajduje się w pierwszym numerze Anime+
No tak wszystko jasne! To oczywiście... nie mam pojęcia nie znam żadnego Anime+a :D Niech inni zgadują...

To jak w tym quizie będą tylko obrazki czy też pytania o "różności" ze znanych m&a?
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Tylko o obrazki z anime. Inaczej po jednym moim pytaniu quiz by stanął na zawsze. A Anime+to magazyn wychodzący u nas :P Jeśli jeszcze jedna osoba da złą odpowiedź, to dam kolejną podpowiedź.
Xellos

Post autor: Xellos »

Erelen_Galakar pisze:Tylko o obrazki z anime
Ale chodzi mi z takich naprawdę popularnych... wrazie co można zmienić na screena czy inne pytanie, ale cóż! Jak nie to nie...

Erelen_Galakar pisze:Anime+
To mi się akurat skojarzyło, ale dostępu do tego pisemka nie mam :P
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Szukam, szukam... i właściwej serii znaleźć nie mogę. >_<
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Jest napewno jest :) Właśnie mam go przed oczami. Ale podpowiedź ********* ** ****
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Aishiteru Zu Baby
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”