Quiz Anime

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Cholera, nie wszystkie kinówki widziałam... strzelam: Slayers Great?

EDIT: 'Slayers - TMP' to po prostu 'Slayers Perfect'. ^^
Ostatnio zmieniony pt 08 kwie, 2005 19:59 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Slayers Gorgeous
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Luci pisze:EDIT: 'Slayers - TMP' to po prostu 'Slayers Perfect'. ^^
Naprawdę nie wiedziałem. A więc tak, to jest Slayers Perfect. Twoja kolej Luci.
PS. Ja nie oglądałem tylko Slayers Premium :(
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

W sumie cieszę się, że moja kolej, bo jeszcze zanim Koki podał swoją odpowiedź, obrazek skojarzył mi się z Liną. :) Tylko ten niebieskowłosy koleś coś mi nie pasował... (tzn pasował... ale do X-1999, sama nie wiem czemu... :shock:)

Oki, będzie banał:

Obrazek

Poproszę o tytuł serii oraz imię i nazwisko bohatera. ^^
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Strzelam Full Metal Alchemist?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

FMA!? :shock: TO ma być FMA!? :shock:

Eeeech, nie... Widzę, że dobrze znasz moje gusta [:D], ale to zupełnie inne klimaty. :)

Postrzelaj jeszcze trochę, a zaczną się podpowiedzi.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Nie oglądałem jeszcze FMA więc tak zgaduję :) No jeszcze 4 razy (licząc ten :D). Może to Mahoromatic?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Erelen pisze:Nie oglądałem jeszcze FMA więc tak zgaduję
Nie bluźnij, bo Edward z mojego awatara jeszcze się obrazi. ;) Lepiej idź natychmiast nadrobić zaległości. :)
Erelen pisze:No jeszcze 4 razy
Mogę zacząć już teraz (bo chętnych do zgadywania coś mało :P): ***** ***** ********
Erelen pisze:Może to Mahoromatic?
Nie, znów nie te klimaty. :lol: Popatrz lepiej na tych ludzi w tle, a w szczególności na gościa po prawej. Kojarzy Ci się z czymś taka fryzura? :wink:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ładna laska jest z przodu i widok przysłania. Może to Ruroni Kenshin?
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Erelen_Galakar pisze:Ładna laska jest z przodu i widok przysłania.
:lol: :lol: :lol:

Okej, okej, przyznaję: dałam tego screena celowo, żeby ktoś się nabrał. :D Dziękuję, że zrobiłeś mi tę przyjemność. :D

A co do 'ładnej laski' na obrazku - to stuprocentowy facet, postać historyczna, jeden z najlepszych szermierzy swoich czasów. Tak, wiem jak wygląda, nie musisz mi mówić. ^_________^
Erelen pisze:Może to Ruroni Kenshin?
O, tu już poszedłeś w bardzo dobrym kierunku! Postać z obrazka występuje również w RK (czyli masz już pojęcie, o jaki okres chodzi).

Keep guessing. :wink:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Luci pisze:Okej, okej, przyznaję: dałam tego screena celowo, żeby ktoś się nabrał. Dziękuję, że zrobiłeś mi tę przyjemność.

A co do 'ładnej laski' na obrazku - to stuprocentowy facet, postać historyczna, jeden z najlepszych szermierzy swoich czasów. Tak, wiem jak wygląda, nie musisz mi mówić. ^_________^
TO FACET!!! :shock: Ja chromolę, a myślałem że babka :) Gdybyś mówiła o najlepszym szermierzu wszechczasów, to wiadomo byłoby, że to Musashi Miyamota :) A tak może to Samurai 7 (heh, co do filmów o samurajach, muszę nadrobić) Samurai X: Trust and Betrayal
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Erelen pisze:TO FACET!!! :shock:
Nom. ^________________^ Ładny, nie? :D


Widzę, że nie obejdzie się bez kolejnych, nachalnych podpowiedzi:

Inicjały mężczyzny (hehe) z obrazka to O. S. (wg japońskiego wzroku nazwisko-imię). Facet był świetym szermierzem. Umarł młodo. Na gruźlicę.

Nie strzelaj, że to Samurai 7, bo przecież podałam już następującą wskazówkę: ***** ***** ******** ...czyli razem trzy słowa. :) Chodzi o jeszcze inne anime o tematyce samurajskiej - chociaż słowa 'samurai' nawet nie ma w tytule. ^^

Ok, rozwinę nawet tę podpowiedź: **a** ****r *u******
Erelen pisze:heh, co do filmów o samurajach, muszę nadrobić Samurai X: Trust and Betrayal
:shock: Kolejne bluźnierstwo! :lol: Kenshin (manga, anime, OVA, The Movie) to moja Biblia... a Trust and Betrayal uważam za najlepszą część serii. Nadrób natychmiast, nie pożałujesz...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Może jakaś podpowiedź ^^ Bo chyba nikt nie wie ^^
[Edit] A nie, ktoś jeszcze spróbował :D
Ostatnio zmieniony sob 09 kwie, 2005 13:39 przez Erelen_Galakar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Jeśli chodzi o osobę ze zdjęcia to może to Ranmaru Mori ale tytułu se nie przypomnę.
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

No właśnie widzę, że nikt nie wie. Hehe, wstydźcie się panowie (i panie, które w ogóle nabrały wody w usta) - takie fajne krawo-tragiczno-śmieszne anime o samurajach z czasów Rewolucji Meiji, a nikt nie oglądał...? :wink: Myślałam, że na Form co druga osoba ma hopla na punkcie katan i samurajów... ale najwyraźniej się przeliczyłam. ^^;
The Sorrow pisze:Jeśli chodzi o osobę ze zdjęcia to może to Ranmaru Mori ale tytułu se nie przypomnę.
Ranmaru Mori nieszczególnie pasuje do podanych przeze mnie inicjałów - O. S. :P
No dobrze już, dobrze - widzę, że jeśli siłą nie wcisnę Wam tej odpowiedzi w usta, nikt nie zgadnie. :wink: A zatem:

Facet z obrazka to Okita Souji, jeden z kapitanów Shinsengumi. Główny bohater serii zwie się zaś Tetsu-kun (Tetsunosuke). Wpiszcie sobie to wszystko do googla i voila:

**e** M***r *u**g***

Uzupełnicie bez trudu. :wink:

Właściwie to czekam już tylko na Twoją odpowiedź, Erelen. Ty przynajmniej próbowałeś tam, gdzie inni się poddali. :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”