FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Jutsu
Kupo!
Kupo!
Posty: 33
Rejestracja: czw 09 sie, 2007 13:48

Post autor: Jutsu »

Chciałem napisać o moim problemie aby inni tego nie powturzyli.otoz stracilem szanse walki z dark aeonami wierzcie lubnie. jak obwolali mnie zdrajca to wyslali za mna darki .niestety wystarczy wrocic w to samo miejsce i ten koles znika mowiac ze juz nie ma nadzieji i nagle nikt nas juz za zdrajcowow nie uwarza. potem wystarczy ugrac jakies 120 godz juz nie ma sie ohoty wracać......
streetrider

Post autor: streetrider »

cześć jestem tu nowy i mam 2 pytanka :

1. co trzeba zrobić żeby w sklepiku na Monster Arenie pojawiły sie Clear spheres?
2. czy współczynnik Luck ( jakbym miał np. 255 a widziałem takich ludzi xD) ma wpływ na Zanmato? Bo ponoć mając 255 Luck Evansion i Acc staja się zbędne?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

streetrider pisze:1. co trzeba zrobić żeby w sklepiku na Monster Arenie pojawiły sie Clear spheres?
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=58
streetrider pisze:2. czy współczynnik Luck ( jakbym miał np. 255 a widziałem takich ludzi xD) ma wpływ na Zanmato? Bo ponoć mając 255 Luck Evansion i Acc staja się zbędne?
Na Zanmato ma wpływ co innego -> http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=61

Lepiej mieć Eva i Acc na 255 niż tylko Luck - to wystarczy mieć na ok. 130.
Lukasz_9119

Post autor: Lukasz_9119 »

chej. Mam pytanie. Czy moge miec jeszcze celstial weapon tidusa, jesli niewziolem skrzynki tam nadole krenconych schodow.Nie pamietam nazwy lokacji. Prosze o pomoc

GGY: Najpierw naucz sie pisać po polsku -_-
Ostatnio zmieniony pn 19 lis, 2007 18:15 przez Lukasz_9119, łącznie zmieniany 1 raz.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

jeżeli zabijesz d. bahamuta lub masz wersje international, to tak
farmer

Post autor: farmer »

witam mam ogromny problem . mianowicie nie wiem jak w mt gazget zdobyć wszystkie fiendy do MA poprostu nie moge spotkac innych oprócz bodajrze 5-6, a przeciez to niezbędne jest do uzyskania magus sisters. bardzo prosże o pomoc
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

6 masz przed seymourem, bodajże 8 albo 9 po nim - 3 w wodzie
farmer

Post autor: farmer »

już mi się udało wczoraj zaraz po tym jak napisałem to ... teraz zwałuje bo nie wiem jak twórcy gry mogli wpąść na taki debilny pomysł by unikać piorunów .... lub wygrac wyścig z czasem zero ... eh podpowie mi ktos jak zaczać zabawe z kaktuarami ? bo mam jakby problem znalazłem mercury crest na pustyni ... i ... nie mam go w ekwipunku ;/ a skrzynia pusta ;/
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

farmer pisze:znalazłem mercury crest na pustyni ... i ... nie mam go w ekwipunku ;/ a skrzynia pusta ;/
a sprawdzales w key items?
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

dziwne pytanie, wynikałoby z niego że masz problem z zaczęciem kaktusów bo nie wiesz gdzie masz cresta...

na krypcie masz wszystko, inaczej być nie może, all crests/sigils są w key items i nie jest możliwe żeby coś zniknęło, więc fear not.

btw. unikanie błyskawic jest fajne, ale tylko gdy nie mamy NE, z tą właściwością można skakać ile się chce, oczywiście można też skorzystać z triku, w południowej części TP jest pewno miejsce gdzie mamy qactuar stone, stajemy przed nim, wali do nas piorun, unikamy i jesteśmy w tym samym miejscu, więc nikt nas nie zaatakuje i jest to najlepszy sposób jeżeli nie ma się wprawy w unikaniu błysków zaraz po walce :)
farmer

Post autor: farmer »

cały zonk polega na tym że w key items go nie mam :) hehe nie jestem w tej grze jakimś noobem :PP mam ok 250 h gry już przeszedłem tak zwaną gre scenariusza i teraz bawę się w poboczne questy. mercury crest własnie nie mam w key itema może błąd gry ale jak zaczac zabawę z cactuarami ?

PS wiem że "wszystko" jest na krypcie. ... najpier przeczytałem krypte potem forum i dopiero teraz walę z pytaniem :PP

[ Dodano: Pią 23 Lis, 2007 14:47 ]
Rusty pisze:unikanie błyskawic jest fajne, ale tylko gdy nie mamy NE
WTF is NE
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

no po prostu idziesz do Sanubia Desert-West przez wejscie na polnocnej czesci SD-Central, nastepnie idziesz na polnocny-wschod i trafiasz na skarpe, gzdies po srodku jest kamyk z wizerunkiem caktusa. podchodzisz, wciskasz X i pojawiaja sie wskazowki odnosnie pierwszego kaktusa

caly opis jest przy opisie zdobycia Celestial Weapon dla Rikku
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

NE = no encounters
Kosmitus

Post autor: Kosmitus »

Witam! To mój pierwszy post na tym forum :wink:
Jestem właśnie podczas pierwszego przechodzenia FFX, i mam pewien problem. Mianowicie, chciałem zdobyć sobie Anime. Nie znalazłem jednak skarbu w Zanarkand. Z tego co czytałem na Krypcie, skrzynia powinna być w pomieszczeniu w którym walczyło się z Yunalescą (chyba że się mylę?). Tylko że kiedy tam wchodzę atakuje mnie Dark Bahamut. Oczywiście nie mam z nim najmniejszych szans :? Czy jest jakiś sposób na zdobycie tego skarbu bez pokonywania go?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kosmitus pisze:To mój pierwszy post na tym forum
So?
Kosmitus pisze:Z tego co czytałem na Krypcie
Czytaj dokładniej.
Kosmitus pisze:skrzynia powinna być w pomieszczeniu w którym walczyło się z Yunalescą (chyba że się mylę?)
Skrzynia jest w pomieszczeniu z windą. Musisz odsłonić wszystkie białe kwadraty w obu pomieszczeniach.

"Po bitwie rozejrzyj się za skrzynką z Sun Crest. Leży za miejscem gdzie padła Yunalesca"
Sun Crest to nie skarb potrzebny do Animy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”